Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie czy jak aktualizujecie punkty poi ze strony z radarami to czy wszystkie które były załadowane wcześniej znikają? Chodzi mi o te z hotelami, bankomatami i innymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy connect usuwa te które są nieaktualne czy po prostu dodaje nowe do tych które teraz mam? Chodzi mi o radary

Edytowane przez Dareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dodasz "swoje" radary do punktów ostrzegawczych to po prostu "wyświetlą się", nic się nie usunie. Jeżeli dany radar jest już wprowadzony w NC to ostrzeżenie pojawi się dwa razy.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe w jakiej cenie będą u dealerów Nissana ??


Dzisiaj rozmawiałem w ASO na temat ostatniej aktualizacji nawigacji do NC1. Powiedziano mi, że nie ma sensu kupować, bo w Polsce wiele się nie poprawiło. No chyba, że 1000 PLN mi zbywa ;)

 

Poproszę o Wasze komentarze, czy już widzieliśce mapę 2014/2015 i jak ją oceniacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pytanie do wszystkich z nawigacja ???!!!!

czy jak włączycie nawigacja macie może informacje ostrzegawcza czy tez navigacja uruchamia sie bez tego ?!

w każdym samochodzie tak miałem a w qq tego nie ma jednak nawigacja przekłamuje o bagatela 50km około

soft mam najnowszy cos tam 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja ostrzegawcza - nic takiego nie mam.

Co do przekłamania w kilometrach to też to mam. Błąd jest zaraz po wyszukaniu trasy, ale po kilku minutach już się odległość aktualizuje na prawidłową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek bylem w serwisie i po 1,1/2 godz. stwierdzono ze musza wymienic GPS - zamowili i czekam ale jak wracalem do domu sprawdzilem sam czy faktycznie "kompletnie nie dziala" i okazalo sie ze jast ok ale bardzo slaby ...

 

widzi nawet 16 Satelit ale trakuje czasem  1 a czasem 0 (potrzeba minim. 3-4) wiec mysle ze to jest sprawa Tekna z podgrzewana przednia szyba i zle umieszczenie anteny GPS !

 

nagralem pare filmikow to pokaze wam o co mi chodzi ( jak tylko znajde wiecej czasu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jedynym przypadkiem i czytalem juz o innym gdzie wlasnie fachowcy z nissana dokonali poprawki 

 

DZIWNE TYLKO ZE NIE MA NA TO RECALL !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek bylem w serwisie i po 1,1/2 godz. stwierdzono ze musza wymienic GPS - zamowili i czekam ale jak wracalem do domu sprawdzilem sam czy faktycznie "kompletnie nie dziala" i okazalo sie ze jast ok ale bardzo slaby ...

 

widzi nawet 16 Satelit ale trakuje czasem  1 a czasem 0 (potrzeba minim. 3-4) wiec mysle ze to jest sprawa Tekna z podgrzewana przednia szyba i zle umieszczenie anteny GPS !

 

nagralem pare filmikow to pokaze wam o co mi chodzi ( jak tylko znajde wiecej czasu )

Mam ten sam model Tekna z podgrzewana szyba, u mnie wszystko ok w menu servisowym na 13 widocznych satelitow laczy z 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dzieki "tomalala112" czyli to znaczy ze moja musi byc uszkodzona 

 

Bylem we wtorek w drugim serwisie gdzie sprawdzono mi cale oprogramowanie, wgrano jeszcze raz (caly czas samochod byl podlaczony do serwisu glownego Nissan UK  - po czym stwierdzono ze trzeba jednak wymienic modol GPS wiec czekam 

 

(pierwszy serwis mnie "olał" najpierw klamali ze wszystko zresetowali i jest ok ) samochod stal na parkingu i nikt go nawet nie otworzyl, po czym kiedy wrocilem z pytaniem co zrobiono czyli nic jakis "technik" z brudnymi w smarach rekawiczkami sprawdzil satelity i po 5sec. stwierdzil ze trzeba zamowic GPS i sie oddali ! ... 

 

to tak na marginesie jak ktos by chcal nazekac na serwisy w Polsce ... ten jest w UK 


wreszcie dziala jak powinna zainstalowali upgrade nawigacj nowa antene GPS z dlozszym przewodem wiec siega na "dach' w przednim slupku pasazera ...  :whistle:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaka jest na chwile najnowsza mapa. Za miesiac odbieram auto i chcialbym miec juz w aucie najnowsze mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów korzystał juz z tej oferty? Ciekawi mnie jaką mapę instalują?

 

http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/nissan.html

 

No właśnie.... czy ktoś to ma? Ktoś to robił? Bo ja chcę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.... czy ktoś to ma? Ktoś to robił? Bo ja chcę...

 

No właśnie.... czy ktoś to ma? Ktoś to robił? Bo ja chcę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie.... czy ktoś to ma? Ktoś to robił? Bo ja chcę...

 

No właśnie.... czy ktoś to ma? Ktoś to robił? Bo ja chcę...

 

 

Też jestem ciekaw jak to się sprawuje. Tylko cena trochę wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka ta cena ?

O co obejmuje ?

Zadzwoń i zapytaj

 

http://www.uczymyautapolskiego.pl/produkty/nissan.html

 

W zeszłym roku koszt zmiany softu wraz z mapą, tylko nie wiem jaką, to ok 1100 zł. Podobno teraz robią to za 900 złotych. To koszt mapy na karcie SD u dilera. Mam wrażenie że wgrywaja AutoMapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...