Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ruda P10 SLX->P10 GT/VE 213KM/227Nm


xtomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Borbety nie są JDM :mad:

PMW HELP ;)

Spoko, cichociemnośc trzeba najpierw zainstalować z czerwonej do rudej N/A :D Zobaczymy. xkarol rządzi rudą, a ja biorę sie powoli za....czerwoną second edition TURBO!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie dociążajcie auto szyberdachem !!Klima wystarczy :DPs. końcowy tłumik może by przerobić tak by bardziej niepozornie wyglądał :P

 

 

wystarczy uciąć tę rynnę 120mm i dospawać delikatną końcóweczkę jakieś fi 75-max 80mm

 

nie wiem który wkleił te drag wheels ale chińsczyzny Tomku nie zakładaj -lepsze oryginalne używki gadaj z Gasebciem on zawsze ma coś w zanadrzu - prosto z kraju kwitnącej wiśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech te BBSy... Nawet chciałem do Sunnego kiedyś wrzucić podobne (tańszy ale też ładny model) choć nie wiem czy PMW wtedy mnie nie zjechał :D;) Jak dla mnie bomba ale do czarnego/białego/srebrnego auta. Do Primy zapodał bym coś w matowym graficie lub matowym graficie złamanym brązem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ;p

Luzik panowie, furka dzisiaj miała metamorfozę wnętrza, audio i hamulców. Sam jestem ciekaw, bo xkarol jeszcze nie wrócił z Falenicy. On i jego kumple chyba zmasakrowali czerwoną. Nic to, ja ją odbuduję i to jak. Trochę to zajmie czasu, ale będzie jedna N/A a druga TURBO :P w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech te BBSy... Nawet chciałem do Sunnego kiedyś wrzucić podobne (tańszy ale też ładny model) choć nie wiem czy PMW wtedy mnie nie zjechał :D;) Jak dla mnie bomba ale do czarnego/białego/srebrnego auta. Do Primy zapodał bym coś w matowym graficie lub matowym graficie złamanym brązem B)

Dobrze mowi ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Tomasetti, czy mam juz myslec na kolektorem pod turbo? Jakie bedzie wkladal? Moge Ci cos wyrzezbic, moze cos takiego jak PMW wkleil w moim temacie na duzego spoola by pierd...c? Zastanow sie. Troche zielonych na to bedzie musialo pojsc ale rurki beda fest no i wygrzeje Ci to w piecu zeby nie peklo. Mysl, kombinuj. W razie co meldunek skladaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie ruda będzie N/a. Liczę na jakieś 220 KM/220 Nm po dopieszczeniu.

Czerwona będzie wymagała sporych nakładów finansowych, bo wszystko co najlepsze przechodzi

do rudej. Teraz jest pytanie do Ciebie i do Coobcia co można wyciągnąc z SR20De 125 KM?

Jeżeli po założeniu turbo i Twoich wynalazków wraz z porządnym wydechem /może Coobciowy ze srebrnej zostanie, a ruda dostanie cichszy/ będzie można oczekiwać 250-300 KM/Nm to powoli wchodzimy w to. Musimy sie wszyscy razem spotkac i pogadać. Pozdro.

xtomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Opcja jest przednia. Gdybys mial chec, to dogadamy sie i moge dodatkowo zrobic wydech do konca 3" no chyba ze chcesz zostac przy 2.5" ? Bylby to moj pierwszy projekt wydechu, tyle ze tlumiki srodkowe trzeba byloby juz wstawiac na 3"... (el-tec sie klania) No i kwestia turbinki bo jak znam zycie to pewnie zaczniesz o T28 albo T3 :) Anyway zapowiada sie slicznie i mam nadzieje ze cokolwiek z tego wyjdzie chocby i sam kolektor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xtomek -rude jest wredne-tzn na ulicy bedzie wredne dla wielu innych autek,chyba

A masz wątpliwości? Jak kasiora pozwoli to oba projekty pójdą równolegle - ruda wredna, a czerwona szybciejsza...niż kiedyś :D

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda na letniaczkach po domciem.

 

a7af47752640a711med.jpg

 

e8c43af6bc75aa64med.jpg

 

9e4e744d40e79d25med.jpg

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias wskoczy i będzie gleba <_< Wszystko w swoim czasie :P

Na razie wygląda jak wygląda i nic na to nie poradzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowe fajne numerki WN 99773 :D ruda od 4000 bardzo fajnie jeździ ;) Ale to tylko przygrywka.

Może jakiś warsztacik podejmie się rekonstrukcji czerwonej?

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...