Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy model Qashqai


Gość edda12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście w Niemczech inaczej niż w Polsce w wersji I-WAY oferowany jest tylko klasyczny QQ, natomiast QQ+2 już nie. System BOSE tak w Niemczech jak i w Polsce jest jednak standardowym wyposażeniem QQ i QQ+2 tylko w wersji TEKNA, natomiast w pozostałych nie jest dostępny nawet jako opcja. Reasumując, moim zdaniem tester negatywnie oceniając system audio w testowanym samochodzie mylił się twierdząc, że to BOSE:-)

pzdr.S.

Moze po prostu chodzilo mu o brak napisow Bose na glosnikach (patrz inne watki) :) Kto to wie? Najlepiej byloby skontaktowac sie z Deutche Welle odnosnie ich oceny.

 

Rzeczywiście w Niemczech inaczej niż w Polsce w wersji I-WAY oferowany jest tylko klasyczny QQ, natomiast QQ+2 już nie. System BOSE tak w Niemczech jak i w Polsce jest jednak standardowym wyposażeniem QQ i QQ+2 tylko w wersji TEKNA, natomiast w pozostałych nie jest dostępny nawet jako opcja. Reasumując, moim zdaniem tester negatywnie oceniając system audio w testowanym samochodzie mylił się twierdząc, że to BOSE:-)

pzdr.S.

wpadl mi text bose: "Why The Bose® Logo Is Important" - dlaczego logo bose jest wazne

 

So when you're looking for your next car, be sure to look for the Bose logo. It signifies that you'll benefit from our more than 45 years of audio research—including nearly 30 years of specific automotive knowledge that comes with having invented the custom-engineered, factory-installed sound system category.

 

In short, if you don't see the Bose logo in the car, you won't be getting our expertise as the most respected name in sound. And the music in your car won't be all it could be. - czyli krotko jesli szukasz nastepnego auta to szukaj tych z logo bose. oznacza to, ze skorzystasz z wiedzy opartej na 45 latach doswiadczen w dziedzinie audio wlaczajac 30 lat doswiadczen w kategorii fabrycznie instalowanych systemow audio. nie widzisz logo bose to nie korzystasz z wiedzy fachowej firmy(...) i muzyka nie bedzie taka jaka powinna byc". czyli jesli firma bose informuje o braku logo to moze te tylne glosniki sa jakies gorsze?? tak tylko odgrzewam temat zastanawiajac sie dlaczego na jednej stronie publikuje rozmieszczenie glosnikow a na drugiej ostrzega przed podrobkami. oryginalny link: http://www.bose.com/controller?url=/automotive/nissan/index.jsp wybrac opcje "be sure it's bose automotive". milego odsluchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To moj pierwszy post na forum - Witam wszystkich!

Od 8 lat jezdze Almerką 1.5 natchback a teraz noszę sie z wymianą na nowego QQ. Takie samo pytanie jak powyżej 'kaczki' nurtuje i mnie. W jednym z salonów w Wawie prowadziłem negocjacje i dostalem do obecnie dostepnej promocji (4000 + kredyt 50/50) dodatkowo niesmiertelne dywaniki, alarm i rabat w wysokosci 1000 zl. Zostalo mi to zaoferowane do wersji Accenta 1,6 kolor metalic i szklany dach. Tak naprawde jestem zainteresowany silnikiem 2.0 benzyna i prawdopodobnie napedem 4x4, ale chcialem wlasnie zobaczyc jaka bedzie odpowiedz sprzedawcy, czy dodatkowy rabat jaki mi zaoferuje bedzie wiekszy dla duzo drozdzej wersji (wg cennika 15 tys). Sprzedawca pewnym siebie glosem oznajmil, ze wiecej rabatu nie dostanę i nikt mi wiecej nie da i nie ma znaczenia ze startuje od ceny duzo wyzszej od najczesciej wybieranej wersji 1,6. Jak sie potem okazalo bylo to blefem. Pan sprzedawca liczyl chyba, ze sie przestrasze i nie pojde nigdzie indziej sprawdzic. Podziekowalem wiec grzecznie i wyszedlem, a u innego dilera dostalem przyrzeczenie telefonicznie, ze przy wyzszej cenie startowej na pewno moge liczyc na troche korzystniejszy rabat. W najblizszych dniach wybieram sie wlasnie do niego negocjowac dalej juz oko w oko. ZObaczymy co da sie ugrac.

 

pozdrawiam

tomski

 

Jezeli jeszcze nie skonczyles negocjacji rabatowych to byc moze bede mogl pomoc w duzo lepszym rabacie - Jak cos pisz/cie na ecommerce.pl@gmail.com

Pozdr.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

To nie nowy QQ tylko tzw. HI CROSS Concept. To raczej zapowiedz czegoś nowego niż wizja nowego QQ.

 

to concept następcy X-Traila - nowy QQ będzie tylko w wersji 5cio osobowej natomiast następca X-Traila ma być w wersji 5cio i 7mio osobowej i ma zastąpić QQ+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ubawiłem się po pachy - wątpię czy poza znaczkiem i dodatkowym głośnikiem jest jakaś różnica. Zresztą o jakości dźwięku decyduje cały system a nie tylko głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...