Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy model Qashqai


Gość edda12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście przekażę jak tylko odbiorę. A co do sprawowania jak się przejadę.

Pozdrawiam.

To jeszcze ja mam prośbę - prosiłbym o krótką relację na temat komputera pokładowego - jakie informacje podaje i czy pokazuje na ekranie duże graficzne ostrzeżenia o kończącym się paliwie, kończącym się płynie do spryskiwacza, poza tym o co chodzi z ogranicznikiem prędkości w tempomacie? W salonie jakoś nie sposób doprosić się o kluczyki, nie mówiąc już o bardzo niskim poziomie wiedzy sprzedawców na takie tematy ... Będę wdzięczny za odp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się właśnie dowiedziałem że nie dość że zabierają fotele i pasy w +2 to w krótkim zagłówek i nie ma bata jak chcesz kratę to jeździsz z dwoma paskudnymi dziurami w oparciu fotela bo nissanowi potrzebny jest twój zagłówek za który jak nie chcesz żeby twój nowy samochód wyglądał jak wybrakowany musisz słono zapłacić bo NISSAN ci go UKRADŁ :angry:

Dowiedziałem się też że na bank w 1,5DCI nie ma FAP-a i że nikt tak na prawdę nie wie czy tłucze się w nim tak samo jak w starym czy mniej oraz ze w weekend są jakieś drzwi otwarte i do zamówienia będzie można dostać jakiś suwenir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja mam prośbę - prosiłbym o krótką relację na temat komputera pokładowego - jakie informacje podaje i czy pokazuje na ekranie duże graficzne ostrzeżenia o kończącym się paliwie, kończącym się płynie do spryskiwacza, poza tym o co chodzi z ogranicznikiem prędkości w tempomacie? W salonie jakoś nie sposób doprosić się o kluczyki, nie mówiąc już o bardzo niskim poziomie wiedzy sprzedawców na takie tematy ... Będę wdzięczny za odp!

Oczywiście dowiem się, sprawdzę sam i przekażę. Ja już pobrałem instrukcję obsługi /jest to nowe wydanie jak napisali styczeń 2010/ ale skonfrontuję to z samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat przy negocjacjach z dealerem. Przy obecnych promocjach dostałem ofertę na QQ z silnikiem 1.6 ACENTA + lakier metalik + autoalarm i dywaniki na 71 900,-

Czy ktoś z was zamawiał podobne auto i ma lepsze ceny bądz dodatki w postaci np. kół zimowych ? Jeżeli tak to gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat przy negocjacjach z dealerem. Przy obecnych promocjach dostałem ofertę na QQ z silnikiem 1.6 ACENTA + lakier metalik + autoalarm i dywaniki na 71 900,-

Czy ktoś z was zamawiał podobne auto i ma lepsze ceny bądz dodatki w postaci np. kół zimowych ? Jeżeli tak to gdzie ?

 

 

Spokojnie powinienes dostac lepsza oferte - to co masz to standard i kazdy dealer doda alarm i dywaniki (pisalem troche juz w tym watku)

 

Ja się zastanawiam między czarnym a śliwką martwi mnie tylko ciężkie utrzymanie, miałem kiedyś czarny samochód prezentował się ładnie trzeba go było ciągle myć i powiedziałem że już czarnego ani żadnych ciemnych samochodów nie kupie, ale fakt że one wyglądają najatrakcyjniej w QQ.

Z tym białym w Austrii to musiał być jakiś przemalowany, może w celach reklamowych przez jakąś firmę tuningową bo nie ma w cenniku białej perły, a szkoda bo byłbym zainteresowany.

 

Czy aby czasem na glownej stronie nissana QQ nie jest w kolorze perlowym? :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat przy negocjacjach z dealerem. Przy obecnych promocjach dostałem ofertę na QQ z silnikiem 1.6 ACENTA + lakier metalik + autoalarm i dywaniki na 71 900,-

Czy ktoś z was zamawiał podobne auto i ma lepsze ceny bądz dodatki w postaci np. kół zimowych ? Jeżeli tak to gdzie ?

Jak myślicie czy na ewentualne "gratisy" podczas negocjacji z dilerem ma wpływ cena pojazdu, tzn czym droższy to można więcej dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy na ewentualne "gratisy" podczas negocjacji z dilerem ma wpływ cena pojazdu, tzn czym droższy to można więcej dostać?

 

To moj pierwszy post na forum - Witam wszystkich!

Od 8 lat jezdze Almerką 1.5 natchback a teraz noszę sie z wymianą na nowego QQ. Takie samo pytanie jak powyżej 'kaczki' nurtuje i mnie. W jednym z salonów w Wawie prowadziłem negocjacje i dostalem do obecnie dostepnej promocji (4000 + kredyt 50/50) dodatkowo niesmiertelne dywaniki, alarm i rabat w wysokosci 1000 zl. Zostalo mi to zaoferowane do wersji Accenta 1,6 kolor metalic i szklany dach. Tak naprawde jestem zainteresowany silnikiem 2.0 benzyna i prawdopodobnie napedem 4x4, ale chcialem wlasnie zobaczyc jaka bedzie odpowiedz sprzedawcy, czy dodatkowy rabat jaki mi zaoferuje bedzie wiekszy dla duzo drozdzej wersji (wg cennika 15 tys). Sprzedawca pewnym siebie glosem oznajmil, ze wiecej rabatu nie dostanę i nikt mi wiecej nie da i nie ma znaczenia ze startuje od ceny duzo wyzszej od najczesciej wybieranej wersji 1,6. Jak sie potem okazalo bylo to blefem. Pan sprzedawca liczyl chyba, ze sie przestrasze i nie pojde nigdzie indziej sprawdzic. Podziekowalem wiec grzecznie i wyszedlem, a u innego dilera dostalem przyrzeczenie telefonicznie, ze przy wyzszej cenie startowej na pewno moge liczyc na troche korzystniejszy rabat. W najblizszych dniach wybieram sie wlasnie do niego negocjowac dalej juz oko w oko. ZObaczymy co da sie ugrac.

 

pozdrawiam

tomski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post na forum - Witam wszystkich!

Od 8 lat jezdze Almerką 1.5 natchback a teraz noszę sie z wymianą na nowego QQ. Takie samo pytanie jak powyżej 'kaczki' nurtuje i mnie. W jednym z salonów w Wawie prowadziłem negocjacje i dostalem do obecnie dostepnej promocji (4000 + kredyt 50/50) dodatkowo niesmiertelne dywaniki, alarm i rabat w wysokosci 1000 zl. Zostalo mi to zaoferowane do wersji Accenta 1,6 kolor metalic i szklany dach. Tak naprawde jestem zainteresowany silnikiem 2.0 benzyna i prawdopodobnie napedem 4x4, ale chcialem wlasnie zobaczyc jaka bedzie odpowiedz sprzedawcy, czy dodatkowy rabat jaki mi zaoferuje bedzie wiekszy dla duzo drozdzej wersji (wg cennika 15 tys). Sprzedawca pewnym siebie glosem oznajmil, ze wiecej rabatu nie dostanę i nikt mi wiecej nie da i nie ma znaczenia ze startuje od ceny duzo wyzszej od najczesciej wybieranej wersji 1,6. Jak sie potem okazalo bylo to blefem. Pan sprzedawca liczyl chyba, ze sie przestrasze i nie pojde nigdzie indziej sprawdzic. Podziekowalem wiec grzecznie i wyszedlem, a u innego dilera dostalem przyrzeczenie telefonicznie, ze przy wyzszej cenie startowej na pewno moge liczyc na troche korzystniejszy rabat. W najblizszych dniach wybieram sie wlasnie do niego negocjowac dalej juz oko w oko. ZObaczymy co da sie ugrac.

 

pozdrawiam

tomski

To daj znać co wywalczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupując swojego (stary model) zrobiłem klasycznie czyli poszedłem do dwóch dilerów wziąłem ofertę potem do trzeciego i wróciłem mówiąc ze taką dostałem u tego i tego, podzwoniłem także po PL i ostatecznie ten u którego kupiłem "przebił ofertę pozostałych alarmem" hehe - i tak większość aut jest brana z tego samego centralego systemu więc jeśli akurat któryś dealer mam mniejszą sprzedaż to mocno będzie mu zależało na jej "podkręceniu" - watro też dzwonić po Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był temat o Nissan connect gratis i postanowiłem to zgłębić, zadzwoniłem do dealera i zostałem poinformowany że należy sie gratis, owszem ale tylko dla klientów którzy są zarejestrowani w nissanie i wylosowani oraz że powinienem dostać maila w tej sprawie. Niestety ani zarejestrowany ani wylosowany nie byłem więc się zarejestrowałem na http://www.cimlista-online.hu/nissan/NIS_NewQQ_LandingPage_PL.html i własnie dzisiaj dostałem telefon od pani z ASO że ona dostała wiadomość że przyznali mi Connecta GRATIS!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był temat o Nissan connect gratis i postanowiłem to zgłębić, zadzwoniłem do dealera i zostałem poinformowany że należy sie gratis, owszem ale tylko dla klientów którzy są zarejestrowani w nissanie i wylosowani oraz że powinienem dostać maila w tej sprawie. Niestety ani zarejestrowany ani wylosowany nie byłem więc się zarejestrowałem na http://www.cimlista-online.hu/nissan/NIS_NewQQ_LandingPage_PL.html i własnie dzisiaj dostałem telefon od pani z ASO że ona dostała wiadomość że przyznali mi Connecta GRATIS!!!

 

a na jaką wersje czekasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja mam prośbę - prosiłbym o krótką relację na temat komputera pokładowego - jakie informacje podaje i czy pokazuje na ekranie duże graficzne ostrzeżenia o kończącym się paliwie, kończącym się płynie do spryskiwacza, poza tym o co chodzi z ogranicznikiem prędkości w tempomacie? W salonie jakoś nie sposób doprosić się o kluczyki, nie mówiąc już o bardzo niskim poziomie wiedzy sprzedawców na takie tematy ... Będę wdzięczny za odp!

 

 

Co do wyświetlania na komputerze pokładowym to pokazuje ile jeszcze jesteś w stanie przejechać na paliwie jaki pozostał w baku, a co do ogranicznika prędkości to działa podobnie jak tempomat tylko, że ustawiasz prędkość maksymalną z jaką ma jechać pojazd i wciskasz gaz jak tylko mocno chcesz, jeśli pojazd osiągnie ustawioną prędkość to szybciej nie pojedzie. Dobry bajer do miast ustawiasz 55km/h i możesz nie zwracać uwago na prędkościomierz bo i tak szybciej nie pojedziesz. :)

 

A co do innych opcji to jeszcze nie sprawdziłem. :)

Edytowane przez jano78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jaką wersje czekasz?

Jutro zamawiam 2.0dci I-Way lub jak pójdzie po mojej myśli z rabatami to Teknę, jesli centrala przyznała mi Connecta i biore iwaya lub tekne która ma connecta w standardzie to cenę connecta odliczają mi od samochodu, fajnie.

Zastanawiam sie nad kolorem, podoba mi się śliwka ale jest nie praktyczny podobnie jak czarny, myślę o srebrnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyświetlania na komputerze pokładowym to pokazuje ile jeszcze jesteś w stanie przejechać na paliwie jaki pozostał w baku, a co do ogranicznika prędkości to działa podobnie jak tempomat tylko, że ustawiasz prędkość maksymalną z jaką ma jechać pojazd i wciskasz gaz jak tylko mocno chcesz, jeśli pojazd osiągnie ustawioną prędkość to szybciej nie pojedzie. Dobry bajer do miast ustawiasz 55km/h i możesz nie zwracać uwago na prędkościomierz bo i tak szybciej nie pojedziesz. :)

 

A co do innych opcji to jeszcze nie sprawdziłem. :)

Dzięki! Czekam na relacje z możliwości komputera, które pozansz z biegiem czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do ogranicznika prędkości to działa podobnie jak tempomat tylko, że ustawiasz prędkość maksymalną z jaką ma jechać pojazd i wciskasz gaz jak tylko mocno chcesz, jeśli pojazd osiągnie ustawioną prędkość to szybciej nie pojedzie

 

 

I jakie bzdury jeszcze wymyślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie bzdury jeszcze wymyślisz?

 

A co może inaczej działa ogranicznik prędkości niż napisałem??

 

Jeśli tak to chyba nie masz pojęcia co to wogóle jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może inaczej działa ogranicznik prędkości niż napisałem??

 

Jeśli tak to chyba nie masz pojęcia co to wogóle jest.

Mam pojęcie co to w ogóle jest.

 

Przeczytaj to co napisałeś, później wsiądź do auta, ustaw ogranicznik i wciśnij gaz do dechy i trzymaj do oporu - zweryfikujesz wtedy bzdurę zawartą w poście #87

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamawiam 2.0dci I-Way lub jak pójdzie po mojej myśli z rabatami to Teknę, jesli centrala przyznała mi Connecta i biore iwaya lub tekne która ma connecta w standardzie to cenę connecta odliczają mi od samochodu, fajnie.

Zastanawiam sie nad kolorem, podoba mi się śliwka ale jest nie praktyczny podobnie jak czarny, myślę o srebrnym.

 

 

Czyli jednak zarejestrowales sie przed zakupem...

Iway ma conneta takze w standardzie...

Co do kolorkow najlepiej zobaczyc jak prezntuja sie na "zywo" Ja mialem to szczescie ze w Chorzowie (Japan Motors) na parkingu stoi ich ze 20 - praktycznie we wszytskich kolorach poza granatowym i bialym. Przygladalem sie z 2 x po 1h :)

Minus taki ze auta byly brudne. Myslalem nad tytanowym, ale po dokladnym przyjrzeniu sie wszystkie srebrzyste srednio mi sie komponowaly z czarnymi plastikami z podwozia ( zreszta widac jak umiejetnie na wszystkch zdjeciach reklamowych jest to cieniowane) Nowa czerwien z czarnym dachem tez mi przypadla do gustu. Jak napisalem wczesniej wybralem jednak klasyczny czarny :)

Edytowane przez danbam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, interesuje mnie jeszcze jedna kwestia..oglądając zdjęcia widzę na wyświetlaczu dane w języku angielskim....czy tak jest w rzeczywistości czy to uzależnione w jakim kraju wykonano te zdjęcia? Nissan Connect to już wiadomo, że wersja angielska (jeszcze :)) ale pytanie jest następujące..czy komputer pokładowy wyświetla dane w języku polskim?

 

Oglądałem wczoraj nowego QQ, przejechałem się nim i jestem pod wrażeniem...super się prowadzi ;)...i odpowiem sam na swoje pytanie.... Komputer pokładowy wyświetla w języku angielskim ale mi to nie przeszkadza.... :), bardzo przejrzysty i czytelny wyświetlacz... po prostu bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pojęcie co to w ogóle jest.

 

Przeczytaj to co napisałeś, później wsiądź do auta, ustaw ogranicznik i wciśnij gaz do dechy i trzymaj do oporu - zweryfikujesz wtedy bzdurę zawartą w poście #87

 

Pozdrawiam.

Dokładnie wsiadam do samochodu i jade, rozpędzam się do 50km/h np. na 4-ce włączam ogranicznik, wciskam gaz do dechy i jadę równo 50 i ani więcej ani mniej, jeśli uważasz inaczej oświeć nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wsiadam do samochodu i jade, rozpędzam się do 50km/h np. na 4-ce włączam ogranicznik, wciskam gaz do dechy i jadę równo 50 i ani więcej ani mniej, jeśli uważasz inaczej oświeć nas.

 

Właśnie tak jest (bynajmniej w moim samochodzie) jeśli ktoś ma inaczej to dziwne bo jak sama nazwa wskazuje ogranicznik prędkości jest po to by ograniczyć predkość i niezależnie od tego z jaką siłą wcisnę pedał gazu to i tak przy ustawionej predkości np. 50km/h nie ma szans pojechać szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Iway ma conneta takze w standardzie...

 

tak ale jak przysługuje mi connect od nissana i wybieram wersję I-Way juz z connectem, odliczaja mi connecta czyli 3200zł od ceny samochodu, czyli mam dodatkowy rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak przysługuje mi connect od nissana i wybieram wersję I-Way juz z connectem, odliczaja mi connecta czyli 3200zł od ceny samochodu, czyli mam dodatkowy rabat

 

Czy na pewno jest tak z tym rabatem? Rozumiem, że jest oferta rabatowa ale czy zamawiając wersję I-way, dostajesz rabat 5700 (czy też 4000) i dodatkowo dostaniesz jeszcze kolejny rabat na 3200 na NC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zgodnie z informacją z folderu nowego Qashqai dostępna jest opcja tapicerki skórzanej w stalowym kolorze. Proszę o info czy ktoś z Was użytkuje/widział nową tapicerkę skórzaną w czarnym lub stalowym kolorze, czy to skóra naturalna, czy tzw. ekologiczna (sztuczna). Dopłata 3,5 kpln za skórzane, podgrzewane fotele wskazywałaby na sztuczną, jednak ani na stronie nissana, ani w innych materiałach marketingowych o tym nie wspominają. Opis z cennika "Skórzane siedzenia (lub połączenie skóry z innymi materiałami tam gdzie wymagają tego względy techniczne)".

Pzdrawiam,

Decanus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...