Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Maximę - pytaj tutaj!!!


Gość LEMUR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

chciałbym kupić "nowe" auto, szukam czegoś większego i w oko wpadła mi maxima. Szczególnie interesuje mnie model A33 najlepiej 2.0. Wiadomo jak wygląda u nas rynek aut używanych, boję się że nie da rady kupić tego nissana w przyzwoitym stanie i w związku z tym sam nie wiem czy w ogóle warto się interesować tym autem. Ofert jest jak na lekarstwo i wszystkie wozy ściągane, najlepsze że przebiegu niby 120 tys a skóra z foteli pozdzierana, na mobile.de widziałem takie same z przebiegiem 350 tys. Myślałem też nad lexusem is 200 i sam nie wiem, która opcja lepsza? Może macie jakieś rady, podpowiedzi? Wiem już że maxima kiepsko stoi z blachą i lpg raczej też nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum nissana nic innego nie polecimy jak tylko Maxime :rolleyes:,  Co do Lexusa to też bardzo trudno będzie znaleźć coś dobrego (niestety), jak każdego japońca rdza też go bardzo lubi. Napewno na plus Maximy zaliczyć można w porównaniu z Lexem przestrzeń wewnątrz auta i pojemność bagażnika, w końcu to wyższa klasa. Do maximy raczej bardziej poleciłbym motor 3,0 o wiele dynamiczniejszy a przy tym pochłania podobne ilości paliwa co 2,0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxi to tylko z 3.0, nie że 2.0 jest zły, tylko spalanie podobne , a jazda to inna bajka

 

znaleźć zadbaną A33 be zrdzy i nie lepioną gdzie się da szpachlą to trudna sprawa

 

Maximy nieźle się spisują w gazie

 

nie napisałeś jaki budżet masz , ale w cenie szpachlowanej A33 to kupisz tylko max zajeżdżonego lexa, przez mężczyźnę z mlekiem pod nosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

chciałbym kupić "nowe" auto, szukam czegoś większego i w oko wpadła mi maxima. Szczególnie interesuje mnie model A33 najlepiej 2.0. Wiadomo jak wygląda u nas rynek aut używanych, boję się że nie da rady kupić tego nissana w przyzwoitym stanie i w związku z tym sam nie wiem czy w ogóle warto się interesować tym autem. Ofert jest jak na lekarstwo i wszystkie wozy ściągane, najlepsze że przebiegu niby 120 tys a skóra z foteli pozdzierana, na mobile.de widziałem takie same z przebiegiem 350 tys. Myślałem też nad lexusem is 200 i sam nie wiem, która opcja lepsza? Może macie jakieś rady, podpowiedzi? Wiem już że maxima kiepsko stoi z blachą i lpg raczej też nie wchodzi w grę.

Cześć

 

Mam na sprzedanie ładną Maximę A33 3.0 wersja europejska, od 2006 roku w kraju, wersja z LPG te silniki bezproblemowo współpracują z paliwem kuchenkowym.

Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/nissan-maxima-qx-a33-3-0-v6-CID5-IDew7yd.html

jeśli potrzebujesz więcej dokładnych zdjęć, informacji etc. wal na PW lub tel. z ogłoszenia

Edytowane przez tommi321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hello:) :wave:  :wave:

 Czy ktoś, coś może słyszła o tych Maximach

 http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-3-5v6300-kmmaximasprawny-ID6ylSTd.html

http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-ID6yk4nJ.html

 

Byłabym wdzięczna za słówko nim się zdecyduje pojechać.

Chyba ze jakieś sprawdzone namiary na roczniki 2010/2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnej nie kupuj, ten kolor to jakaś masakra :-)

 

w dodatku ten przebieg za 6 letnie auto, 44 tyś, bandyctwo

 

trzeba zacząć od carfaxu, potem tel. do dilera w usa, ale 44 to ona miała pewnie w 2012roku, dziś to myślę około 70-80tyś mil w wersji optymista.

 

w dodatku, jak od ceny odliczysz transport, vat, akcyza, zarobek pewnie ze 2k $ to ile ta maxima kosztowała w USA, 4 tyś $ ?, to albo szrot, albo milarz realny 220tyś mil, cudów nie ma.....

 

trzeba ją dokładnie sprawdzić,

 

biała też stała w garażu pod kocem

 

rok 2010 ebay

 

maxima najmniejszy przebieg ma 80tyś km w cenie 18tyś $

największy 209tyś km w cenie 11,5 tyś $

 

a okazje aukcyjnie za 4-5tyś $ , nie rzadko mają po po 300 i więcej tyś km i jeszcze uszkodzone  

 

więc przebiegi po 40tyś za 2010rok. są kpinami i pluciem o oczy ....

 

 

kupuj auto gdzie można potwierdzić przebieg, w carfaxie są nawet podawane adresy serwisów i można podzwonić, inaczej szkoda kasy i szybko Ci auto ducha wyzionie ....

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna jest trefna, gość nie chciał Vin-u podać i za godzinę!!! ?(  była juz sprzedana ) stwierdził ze nie trzeba raportu carfaxu kupować:) bo on ma cała dokumentacje . Na bank wyszło by ze auto do kasacji ze szkodą 65%.

Jakby ktos coś słyszał... moze ktoś z Was ma do sprzedania (najlepiej rocznik 2010/12)


Biała Maxima raport do wgladu jak kos by chciał  :bezradny:  :bezradny:  :0recourse:

Raport_AutoCheck_1N4AA5APXAC816424_powered_by_autoDNA.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem, że czarna to bandyctwo i trzeba być idiotą, żeby  to kupić 

 

co do białej, raport powinien nawet zawierać serwis i zmiany oleju

 

ale co my tam mamy ?, już w 2010 roku, miało prawie 20 tyś km na zegarze,

 

20 tyś po uwaga 5 miesiącach użytkowania od 2009-12-22 do 2010-05-16, co jest normalnym przebiegiem w USA, każdy kto był to wie że w USA nawet nie da się dojść do sklepu spożywczego, bo po pierwsze nie ma chodnika najczęściej, po drugie najbliższy sklep to 5 mil od nas 

 

auto było rozwalone (szkoda całkowita) 

 

i to jest złom .... i żeby wydać na to 55tyś zł trzeba mieć nie teges w głowie 

 

przebieg nawet nie będę komentował ....

 

 

 

szukaj takiej maximy, która była sprowadzona w przeciągu ostatniego roku do PL (szansa na poznanie realnego przebiegu z carfaxu), oraz często są jeszcze w bazach zdjęcia z uszkodzeń, które z reguły przy starszych autach są znacznie mniejsze niż przy nowych, zobacz w przypadku czarnej, sprowadzona w 2015, więc bardzo ciężko będzie ukryć historię i bez problemu znajdzie się , że w USA miała w 2015 roku np. 112tyś mil na zegarze   

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

a co myslicie o tym egzemplarzu:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6353258826#0a1d8f8e47

rozmawialem z wlascicielem i ogolnie auto jest z niemiec, kupione tam w salonie sciagniete przez salon nie jakos na wlasna reke, do zrobienia pare dupereli

 

cena chyba nie jest najgorsza jesli popatrzec na auto tylko dwie rzeczy mnie bola: folia al'a carbon i lampy pod zderzakiem,

jest gdzies na forum jak zrobic przeciwmgielne i to jeszcze jedno ale nie wiem bardzo od czego miedzy wydechami i wywalic a wstawic w lampe?

 

z maxima nie mialem nigdy wiele wspolnego ale np. z 350z tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxi fajna bo normalny automat, a nie, cvt. Trzeba pojechać i sprawdzić czy silnik suchy , czy skrzynia nie szarpie itd. Ja u siebie dałem przeciwmgłowe takie od malucha i na blaszce zagiąłem pod zderzakiem żeby dziury nie robić. Nic nie widać bo się chowa. Jak chcą sprawdzić to odginasz blaszkę ze światłem i gites . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie przebieg nie teges 

 

ile czasu jest w pl ?, ile czasu był w niemczech ?

 

ciekawe jak był walony w usa lub w usa i w eu

 

dodatkowo jakiś tuning , generalnie tego nie lubię, wolę kupić serię normalnie jeżdzoną, niż przez młodziaka co w garażu, wieczorem nakładał na felgi dip plastic .......... folia podobnie .

 

co więcej napisać sprawdzaj, sprawdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie przebieg nie teges 

 

ile czasu jest w pl ?, ile czasu był w niemczech ?

 

ciekawe jak był walony w usa lub w usa i w eu

 

dodatkowo jakiś tuning , generalnie tego nie lubię, wolę kupić serię normalnie jeżdzoną, niż przez młodziaka co w garażu, wieczorem nakładał na felgi dip plastic .......... folia podobnie .

 

co więcej napisać sprawdzaj, sprawdzaj

 

 

ogolnie to ona nie jest sciagnieta ze stanow przez prywatną osobe tylko kupiona w niemieckim salonie nissana na zamowienie i od poczatku byla w niemczech u jednego wlasciciela jako drugie auto zeby sie przejechac w niedziele, na wszystko sa papiery bo caly czas byla w aso serwisowana i sprzedajacy ktory ja ma od niecalych 3 miesiecy zapewnia ze przebieg jak i stan jest w 110% oryginalny, a do zrobienia hebel z przodu i cos z tylu z lewej strony w zawiasie od czasu do czasu sie odzywa... w sumie tragedii nie ma ale zawsze zycie weryfikuje :)

zobacze jutro bo mam zamiar przejechac sie i oblukac co i jak

Edytowane przez arux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arux do potwierdzenia prawdy czy auto było jeżdzone w USA, wystarczy carfax i podobne, ale do tego to podstawa numer VIN.

 

można nawet znaleźć kogoś kto prycha po szwabsku dać parę groszy i niech zadzwoni do tego salonu u Helmutów 

 

wtedy w carfax pewnie będzie , że auto zostało wyeksportowane do Niemiec

 

historyjki takie, że auto 2 w rodzinie i inne bzdury od lekarza emeryta, traktuj jako czyste BAJKI.

 

według mnie auto jest po korekcje licznika i nie tylko, przeleć też ją miernikiem lakieru 

 

jest gość forumowy co twierdzi że auto ma mały przebieg, a mój dobry kolega robi mu korekty co roku od 3 lat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość peronik111

Dzien dobry

 

tu nowy prawie Maximalista...

 

interesuje mnie auto A33 z manualem z gazem lub bez - mam na dzis dwa typy - ale obydwa daleko - czy ktos moze cos o nich wiedziec - moze widzial, lub chcialby zobaczyc w moim imieniu za drobną opłatą koleżeńską???

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-3-0-v6-200-km-manual-klimatzacja-pl-salon-ID6ymG9T.html

 

lub

 

http://www.olx.pl/oferta/nissan-maxima-3-0-v6-gaz-manual-pierwsza-rejestracja-2002-CID5-IDhBlfr.html#12a5689fff

 

lub

 

http://www.olx.pl/oferta/nissan-maxima-3-0-qx-CID5-IDhk66z.html#85005544ba

 

poproszę chętnych na priv

 

Peronik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, 

Mam do was pytanie: znalazłem taką maximę, chciałem zapytać czy te silniki i wersje QX V6 2.0, są spoko czy też nie. Nie znam się na tym modelu własciwie wcale, na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie maximy? Miałem wcześniej nissana primere p11 2.0 Szukam czegoś większego pokroju własnie maximy/camry. 

 

proszę o pomoc. 

 

Dziękuje i pozdrawiam forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprezanie i cisnienie oleju oki to mozesz rozwazac zakup, szyba pekla sprawdz, czy to nie ulepek, zebys sie nie zabil. Duzo lepszym wyborem jest 3.0, pali tyle co 2.0, ale lepiej idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sprezanie i cisnienie oleju oki to mozesz rozwazac zakup, szyba pekla sprawdz, czy to nie ulepek, zebys sie nie zabil. Duzo lepszym wyborem jest 3.0, pali tyle co 2.0, ale lepiej idzie.

Dzięki za opdowiedz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie i Panie , już wiem że nastepne moje autko po w124 to bedzie maxima, znalazlem pare ofert, konkretnie zaciekawiła mnie ta, lecz mam bardzo daleko do niej, znacie może ten samochód? sądząc po skórze i kierownicy ma chyba o wiele bardziej wylatane niż deklaruje  :/         http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-3-0-v6-200-km-manual-klimatzacja-pl-salon-ID6ymG9T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, oglądał ktoś te auta? 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-140ps-167tyskm-xenony-klimatron-z-niemiec-100-bezw-stan-perfekt-ID6yxoPz.html#fd84353b5f

 

http://allegro.pl/zadbany-bezwypadkowy-z-niemiec-oplacony-i6590685634.html#thumb/7

 

Albo ktoś kojarzy ten komis i mógłby podjechać obejrzeć...

Edytowane przez paju28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnej nie kupuj bo to 2.0, bedziesz pasl bezefektywnie 6 cylindry, tyle samo pali i jest lepsze v6 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam 2.0, bo ubezpieczenie tańsze, a poza tym przesiąść się z Almery na 200KM to dla mnie za dużo :)

Ktoś ma blisko do tej sztuki?

http://otomoto.pl/oferta/nissan-maxima-2-0140-kmxenonskoranavimax-opcjapiekna-bestiaoplacony-ID6yFPUr.html#34af6280b4

Edytowane przez paju28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rzecz jaka spotkala Maxime A33 to silnij 3.0 v6, reszta to typowy sredniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...