Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jejku jejku , one , te części to były czymś pomalowane ? 

Ładnie tym karbonem wyszło to oklejenie tylko temat modny 5 lat temu , chociaż każdy robi co mu się podoba , 

Gdybym ja planował zmiany to pobawiłbym się w transfer wodny , wszystko co potrzeba jest dostępne na alledrogo .

Ale ja lubię chromowe wykończenia i to co Ty pokryłeś folią karbon ja mam w chromie .

post-77674-0-05590600-1425673615_thumb.png

post-77674-0-87957700-1425673615_thumb.png

post-77674-0-74519500-1425673616_thumb.png

post-77674-0-85404600-1425673617_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jejku , one , te części to były czymś pomalowane ?

Ładnie tym karbonem wyszło to oklejenie tylko temat modny 5 lat temu , chociaż każdy robi co mu się podoba ,

Gdybym ja planował zmiany to pobawiłbym się w transfer wodny , wszystko co potrzeba jest dostępne na alledrogo .

Ale ja lubię chromowe wykończenia i to co Ty pokryłeś folią karbon ja mam w chromie .

Autem jeździła babeczka i każde otwarcie okna wiązało się uszkodzeniem paznokciami tych przycisków. To nie farba! To są gumowane uchwyty i dopóki nieuszkodzone wygladały pięknie. Tą na zdjeciu ja sam dobiłem :-).

 

Folia była modna parę lat temu ale auto też nie nówka czyli pasi ;-). zresztą folia idealnie wpasowała się w tapicerkę i pokrycie kierownicy.

Probowałem panel środkowy okleić srebrną/szarą folią ale wygladało fatalnie. A daszek nad zegarami to przypadek zostało trochę folii szarej i karbonu... Dzięki temu ma większy moment obrotowy he he he

Pozdrawiam.

 

Ps. Fajne u Ciebie te głośniki wyglądają.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramki wokół głośników to z chińskiej aukcji , ja mam czarne wnętrze Qq i ten chrom lepiej wygląda 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-car-stickers-of-door-stereo-Speaker-ABS-Chrome-plated-decoration-sequins-for-Nissan-Qashqai/32289613944.html

 

Poszukaj sobie sam :) 

wystarczy że wpiszesz nissan qashqai w okienko do wyszukiwania to Ci się wysypie pełno propozycji , niektóre sensowne , z kilku sam skorzystałem i jestem bardziej niż zadowolony ! 

Niektóre były pomyłką :) 


Ładnie wyglądają te obwódki wokół nawiewów na podszybiu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramki wokół głośników to z chińskiej aukcji , ja mam czarne wnętrze Qq i ten chrom lepiej wygląda

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-car-stickers-of-door-stereo-Speaker-ABS-Chrome-plated-decoration-sequins-for-Nissan-Qashqai/32289613944.html

 

Poszukaj sobie sam :)

wystarczy że wpiszesz nissan qashqai w okienko do wyszukiwania to Ci się wysypie pełno propozycji , niektóre sensowne , z kilku sam skorzystałem i jestem bardziej niż zadowolony !

Niektóre były pomyłką :)

Dziękuję poszukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja wam powiem ,ze podobalo by mi sie takie cos http://image.superstreetonline.com/f/8870916+w750+st0/0208tur_10z+nissan_240sx_s14+center_console.jpg


Poszerzenie blotnikow,jak dla mnie mega fajnie ;)

 

http://www.pro-street-shop.de/Radlaufverbreiterungssatz-Nissan-Qashqai

Edytowane przez BarracuDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż na wkręty i klej + instrukcja , 10 elementów błotniki tył i przód + drzwi , tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym .

Dostępne trzy zestawy w magazynie , ale najgorsze że to do przed lifta .

 możliwość montażu w sklepie , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebajerowane te błotnik, tym bardziej ze trzeba zmienić osadzenie koła. W przeciwnym razie brzydko wcisniete koło wygląda.

Zerknijcie na posty w tym temacie z lutego i kwietnia 2011 roku, pisaliśmy o podobnych nakładac. Delikatniejszych i chyba dużo ładniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten środek przypomina mi "tuning" /wielkie słowo/ i lata Golfa IV. Dziś to już beznadziejne (dla mnie).

Nakładki na nadkola kozak, podobają mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Czy robił ktos program do 1.6 dci?

Cenę można obniżyć takiej modyfikacji umawiając grupowy tuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy robił ktos program do 1.6 dci?

Cenę można obniżyć takiej modyfikacji umawiając grupowy tuning.

Robić nie robiłem,ale się orientowałem - firma chciała ponad 1500zł za zwiększenie z 130 kucy na 150-160, więc odpuściłem. Może kiedyś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenią się ,w 1.2 DiG-T 115 kucy wołają 2800zł za podniesienie do145KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma stosunkowo niedaleko do Krakowa, polecam HEKO.

Grzesiu jest "nadwornym" tunerem na forum forda, ale robi każdą markę, również Nissana.

Znam, polecam, korzystałem.

Wybieram się do niego z X-em w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że jeździ się momentem a nie moca :)  Takie modyfikacje nie robi się po to żeby tylko ruszać szybko spod swiateł ale żeby mieć odpowiednio więcej poweru pod nogą np przy wyprzedzaniu...

 

Żonie dałem zrobić QQ 2.0 dci i pomimo niewielkiego przyrostu mocy na 183 KM to jest całkowicie inna jazda w predkościach 60-120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzednika (comar).

 

Daj spokój - nie ma sensu - miałem właśnie 173KM zrobione na 200KM i nie polecam takiego modu mimo, że został zrobiony profesjonalnie.


X-trail ma za krótko zestrojoną skrzynię przy biegach 1,2,3 nic za bardzo nie wynika z takiej modyfikacji. 

Sęk w tym, że ja nie chcę 200 kucy. Mnie wystarczy 180. Chodzi o to, żeby niutki były dostępne w większym zakresie obrotów.

Zadaniem Grześka będzie zrobienie jak najbardziej płaskiej charakterystyki momentu. Bez żadnych "cycków" czy pików. Nie należę do ekshibicjonistów chwalących się wykresami maksymalnego momentu i mocy :)

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo przyzwoity wykres bez cyków, pików i też nie zależało mi na 200 kucach - tyle akurat tunerowi wyszło

Moim zdaniem to dyskredytuje tunera. Co to znaczy tyle mu wyszło ? Tak długo się robi, aż wyjdzie to co sobie klient życzy.

Jak masz, to wrzuć wykres. Popatrzymy.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione jest dobrze. Zresztą fachowiec wysokiej klasy.

 

Tyle, że mnie chodzi o coś innego. Zwróć uwagę, że u Ciebie zakres użytecznego momentu jest między 2200 a 3800 obr/min.

Ja chcę żeby wstawał wcześniej i trzymał dłużej.

Ponoć da się to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja nie pytam Cie o Twój gust,  tylko gdzie można kupić. Sorry musiałem.

Edytowane przez georg4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tak za***iste, że aż trudno dostępne...

poszukaj na alle.. albo google i hasło brewki/nakładki na reflektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny, rozumiem Twój sarkazm.

Sprawdzałem już allegro i google z wpisem , nakładki.

Jeśli chcesz z czegoś kpić to przestań pisać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dalej się rozpędzicie proponuję wyluzować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...