Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning QQ


Gość tomi-ei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja nie mam i-Way, nie mam relingów a mam szklany dach, Jest to w opcji, można mieć niekoniecznie w wersji z relingami,wiec obstawiam raczej szklany...

 

 

ale oklejony albo malowany też musi być bo jest czarny w koło anteny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dualisa powinny pasowac,a tu sa jeszcze 2

 

 

post-44442-0-35609800-1321992840_thumb.jpg

 

a to opcja audio:

 

1 normalnie

post-44442-0-78493300-1322245223_thumb.jpg

 

2 na impreze

post-44442-0-10802100-1322245256_thumb.jpg

 

3 widok od srodka

post-44442-0-78387800-1322245285_thumb.jpg

 

 

i jeszcze raz gril

 

post-44442-0-56424500-1322245335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Te głośniki wyglądają mi na Dodge'a :) a i środek też go trochę przypomina :)

Albo Nissan Rouge...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

też wszelkie orurowania w crossoverze uważam za fatalne estetyczne jeśli chodzi o mój (może spaczony) gust

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to już nawet nie są rury których nie jestem zwolennikiem nawet w samochodach typu X-trail, czy Pathfinder z dwóch powodów, po pierwsze są brzydkie, a po drugie służą chyba pogarszaniu prześwitu i kątów natarcia... Już nie mówiąc o tym, że w salonie dowiedziałem się, że na tych bocznych nawet nie można stawać, więc nie służą nawet temu...

 

ludziom się podobają, na osiedlu gdzie mieszkam już kilka QQ orurowanych jeździło i wyglądało to dla mnie zabawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Profesjonalny fotomontaż :D

na pewno nie fotomontaż,

natomiast pytanie, jak bardzo profesjonalny jest ten kawałek plastiku - przy kilku kolorach może wyglądać w miarę przyzwoicie, przy innych trochę dziwnie.

A czy warto ? - to kwestia własnych odczuć i upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum. Posiadam od roku QQ 1.6 Visia. Kupiłem alufelgi 16 cali Shiga dedykowane do tego modelu aby założyć na nich letnie opony. Po zamontowaniu opon na alufelgach wulkanizator stwierdził że nakrętki z felg stalowych nie za bardzo pasują do tych alufelg tzn. że jest zbyt mały stożek. W serwisie nie udzielili mi konkretnej odpowiedzi poza tą iż trzeba do nich podjechać aby przymierzyli swoje i dopasowali odpowiednie. Nie chcę specjalnie jechać do serwisu skoro mam pod nosem wulkanizatora. Czy ktoś z Was wie czy oryginalne nakrętki od felg stalowych będą odpowiednie do alufelg Shiga i czy przypadkiem nie będą się luzować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum. Posiadam od roku QQ 1.6 Visia. Kupiłem alufelgi 16 cali Shiga dedykowane do tego modelu aby założyć na nich letnie opony. Po zamontowaniu opon na alufelgach wulkanizator stwierdził że nakrętki z felg stalowych nie za bardzo pasują do tych alufelg tzn. że jest zbyt mały stożek. W serwisie nie udzielili mi konkretnej odpowiedzi poza tą iż trzeba do nich podjechać aby przymierzyli swoje i dopasowali odpowiednie. Nie chcę specjalnie jechać do serwisu skoro mam pod nosem wulkanizatora. Czy ktoś z Was wie czy oryginalne nakrętki od felg stalowych będą odpowiednie do alufelg Shiga i czy przypadkiem nie będą się luzować?

 

też tak miałem kiedyś w Hondzie, musisz zmienić nakrętki żeby nie zrobić sobie krzywdy, dodam że drogo to wychodzi min. chyba 6zł za szt. na aledrogo, a w servisie cena szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...