Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trójkąt ostrzegawczy


ranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeeeeeee! i będzie się dyndać! :D

 

A jak by tak doczepić do apteczki ucho o którym pisze Dar + maleńki kawałek rzepa. Żeński kawałek na apteczce a męski w odpowiednim miejscu wnęki. Ucho by trzymało apteczkę a rzep ustalał pozycję, aby się to wszystko nie "dyndało" ;). Biorąc pod uwagę, że rzep nie byłby obciążony ciężarem apteczki, można by go było ładnie i czysto zainstalować za pomocą np. klejącej taśmy dwustronnej.

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!,śmiem twierdzić...wręcz jestem przekonany ,że Polak potrafi! :D :D :D

Przenieść fabryki Nissana do Polski,a my już sobie ze wszystkim poradzimy! :D

I byłbym za tym aby zamknąc ta dyskusje na temat apteczki w trójkącie i na odwrót :D bo sami robimy bajzel panowie.

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pytanie szybkie - jak kupiłem Note 5 lat temu to trójkąt ostrzegawczy ładnie zamontowany był na 2 rzepach do wnęki w półce tylnej od dołu - fajny patent, bez walania się tego po bagażniku.

 

Niedawno rodzice kupili sobie Note i w nich już trójkąt sobie lata po bagażniku bo nie ma rzepów w półce, choć sama wnęka jest.

 

I teraz pytanie - jak to u Was wygląda? Bo wiem, że takie mocowanie zrobić to nie problem, ale z ciekawości pytam - kryzys, to Nissan oszczędza? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem apteczki rozwiązałem w ten sposób . Ten czarny pasek to fabryczny rzep i fajnie trzyma na tylnej półce. Co do trójkąta ostrzegawczego to faktycznie też widziałem w nowych Notesach jego brak-ciekawy sposób na oszczędzanie :thumbsdown: . Ciekawe tylko czy te same auta na rynku europy zachodniej też tak mają? Raczej w to wątpię.

post-29530-0-01795600-1353700211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jakieś fotki na temat trójkąta, gaśnicy i apteczki były. Wrzucam jednak dwie fotki mojego projektu, oczywiście gdzieś kiedyś w innym miejscu podpatrzone. Rzepy do kupienia, Wkręty też ( mogą być tzw. samowkręty) oczywiście odpowiedniej długości, żeby półki nie przewiercić. Gaśnica kupiona w markecie razem z uchwytem i przykręcona jak na fotce. Apteczka jak pisali niektórzy pod siedzeniem pasażera. I to wsio. Może się komuś przyda. Jak widać na focie jest tam jeszcze pompka za tylnym siedzeniem. Przydaje się czasami.

post-50407-0-04967500-1353756685_thumb.jpg

post-50407-0-46377900-1353756696_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...