Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 370Z... tu ocena, komentarz, opinie


Gość Kimi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To jest moduł z bezpieczniki mi 200-400zl na allegro maks...

Nowy faktycznie masakrycznie drogi:

https://www.infinitipartsdeal.com/parts/infiniti-controller-unit~284b7-1bn4c.html

 

Ale użyteczne już przyjemniejsza cena:

http://allegro.pl/nissan-370z-skrzynka-bezpiecznikow-i5111235033.html

 

Psuje się ten element w zasadzie tylko od zalania woda albo jak wklejenia akumulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy wskazywały na awarie elektroniczną blokady kierownicy, ale to inaczej wygląda.

Moduł na zdjęciu znajduje się, w komorze przy akumulatorze.

Albo strzał z opóznionym  zapłonem.

 

Może się komuś przydać roczniki 09/10  lepiej zapobiegać niż leczyć/jeżeli samochód z jakiś powodów nie został objęty akcją serwisową. (elektroniczna blokada kierownicy)

 

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moduł z bezpieczniki mi 200-400zl na allegro maks...

Nowy faktycznie masakrycznie drogi:

https://www.infinitipartsdeal.com/parts/infiniti-controller-unit~284b7-1bn4c.html

 

Ale użyteczne już przyjemniejsza cena:

http://allegro.pl/nissan-370z-skrzynka-bezpiecznikow-i5111235033.html

 

Psuje się ten element w zasadzie tylko od zalania woda albo jak wklejenia akumulator...

Zalany ten moduł nigdy nie był. Jedynie co robiłem to ładowałem akumulator elektroniczną ładowarką o niskim natężeniu prądu (maks. 3.5 A.) bez odpięcia klem. W serwisie powiedzieli, że taki sposób ładowania nie szkodzi elektronice nissana. Czy to prawda nie wiem. Więcej tego nie zrobię.Po naprawie sprawdzałem w starym module bezpieczniki. Wszystkie były OK. Ale czy tak było w momencie przyjmowania samochodu tego nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalany ten moduł nigdy nie był. Jedynie co robiłem to ładowałem akumulator elektroniczną ładowarką o niskim natężeniu prądu (maks. 3.5 A.) bez odpięcia klem. W serwisie powiedzieli, że taki sposób ładowania nie szkodzi elektronice nissana. Czy to prawda nie wiem.

Tak to prawda, dobrze Ci powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zależy od felgi, ale na oryginalnych: przód 245/40/19 a tył 275/3

Felga rozmiar przod  8,5 et 35 ,tyl 9,5 et35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga rozmiar przod  8,5 et 35 ,tyl 9,5 et35

Na przód założyłbym 235/40/19 a tył 265/35/19. :icecream:  Ale ja lubię jak koła wyglądają normalnie, bez naciągów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przod planuje 235/40 a na tyl myslalem o 255/35


na przod planuje 235/40 a na tyl myslalem o 255/35

jeszcze jedno pytanie , jakie sprezyny lepsze Eibach 25- przod 20 - ty , czy lepiej H&R 30 mm

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, sprzedany hehe.

A tak serio z Reduty bym sprawdził u Coobcia, ja kupiłem od nic BMW i oszukany było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos chciał z klubowiczów sprzedać czarna GT albo Platinum w automacie to mój kolega chętnie przygarnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to Nismo, szczególnie podobają mi się te felgi aczkolwiek dużo rzeczy jest Nismo gorszych od zwykłej 370Z. Auto posiadam 3 lata i nie wyobrażam sobie manualnej skrzyni, automat z łopatkami daje radę na maksa. Fotele są całe materiałowe i wyglądają jak z golfa, nowe Recaro są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do sprzedania swojej 370z Oferty sprzedaży

Edytowane przez Andrzej G
Oferty sprzedaży w oddzielnym dziale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich,

od jakiegoś czasu, już chyba ponad roku zachorowałem na wszystkim obecnym tu znaną przypadłość

zdiagnozowaną jako 370 z. Niestety mam inne wydatki i nie wchodzi w grę nowa sztuka.

zakładałem, że wydam ok 115 tys na rocznik 2013 może 14. ale ostatnio wymyśliłem sobie dodatkową maszynę

do firmy i budżet na "przyjemność" zmniejszył się o połowę.... no niestety.

ostatnio oglądałem jedną z-tkę używaną, którą sprzedaje salon nissana:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-3-7-328-km-7-a-t-platinum-ID6yOQ5p.html#89dec66d97

 

czy może ktoś z forumowiczów o tym samochodzie słyszał? 

VIN JN1GAAZ34U0100977    a dotychczasowy nr rej E7 ANGEL 

 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to nie może być dobre auto za takie pieniądze :o

Jak nie pojedziesz to się nie dowiesz. Z drugiej strony ile można chcieć za 8 letnie auto? Ja za rok będę sprzedawał swojego, też 2009r i też chciałbym dostać jak najwięcej, ale z drugiej strony ile można wołać za stare auto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę coś doradzić to na twoim miejscu z takim budżetem dedykowanym na zakup samochód ,kupił bym jakiś rodzynek 350z HR ,pozostałe $ przeznaczył  na dopieszczenie samochodu ,i dobrze opił  samochód.

Znając realia, mogę Cię zapewnić ,ze jeżeli np. serwis  odkupił je  od swojego klienta  to w rozliczeniu wycenili mu  je za ok. 50 tys.

Odpowiedź   nasuwa się sama.

Ze zdjęć trudno coś wywnioskować o stanie samochodu.

Jak nie pojedziesz to się nie dowiesz. Z drugiej strony ile można chcieć za 8 letnie auto? Ja za rok będę sprzedawał swojego, też 2009r i też chciałbym dostać jak najwięcej, ale z drugiej strony ile można wołać za stare auto?

W samochodach sportowych wolę 09 w kolekcjonerskim stanie niż 16 po spotkaniu 3 stopnia z przystankiem , lub zajeżdżone przez młodego gniewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...