Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co mozna zrobic z almerka ??


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie ;] almerka 1.4 16v N15 :D 87KM , co mozna zrobic zeby podniesc moc i jakie sa tego koszty ?? wydech, dolot, wyprzedzenie zaplonu. dobra ale ile to kosztuje ?? moze inne walki ? i kto to robie zeby odrazu pojechac edo fachowca :D autko wazy 1050kg i narazie mi sie podoba jak lata :P ale mam je dopiero tydzeen :D:D, a przesiadlem sie z polo 1.4 16v ktore wazy 1300kg ;] roznica niesamowita :D czerwone na dwojce, szybka trojka i az czuc kopa ;] nie to co w zmulonym vw ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stozek z nadmuchem ? czy poprostu fabryczna rure idaca do puszki puscic ze zdezaka ??

i przyspiesznie zaplonu ile kosztuje i kto to robi ?? :D:D nie chce nowego autka zepsuc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplon przyspieszysz samemu to nic trudnego dolot ze stozkiem mozesz zamowic u Borta (robilismy takie zestawy) dalej walki mial ktos na forum chyba do sprzedania , kat wywalic samemu tez dasz rade , egr zatkac tez nie problem , tlumik kupisz jak pisza chlopaki na forum juz od 300pln to na poczatek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplon przyspieszysz samemu to nic trudnego dolot ze stozkiem mozesz zamowic u Borta (robilismy takie zestawy) dalej walki mial ktos na forum chyba do sprzedania , kat wywalic samemu tez dasz rade , egr zatkac tez nie problem , tlumik kupisz jak pisza chlopaki na forum juz od 300pln to na poczatek :wink:

 

 

dobra ;] to po pierwszej wyplacie kombinuje ;] a gdzies mozna znalezc dokladna instrukcje regulacji zaplonu ?? i wogole gdzie mzna znalezc jakies info o przerobkach tego silnika ?? najlepije po pol, ale ostatecznie po ang moze byc choc z technicznym ang u mnie slabo :D

aha, nie oczekuje jakis cudow ale chce troche urwac z przyspieszniea ;]

i zeby do jakis 100KM dojsc z seryjnych 87...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka ;] ale najpierw musze troche funduszy nazbierac ;] bo nie lubie czegos zaczac, rozciapac i zostawic.... mysle ze zaczne od dolotu.

fajne autko nie ?? :D na poczatku myslalem ze bleee 1.4.... co to kurde jest.. w polo mialem taki 1.4 i byl do d*py.... a toto fruwa jak marzenie :D:D i do tego mam totalnie gola wersje ;] nawet bez wspomagania... i jakos mi to nie przeszkadza a na masie zaoszczedzam ;]

i po pierwsze i najwazniejsze NIGDY ZADNEGO GAZU W ALMERZE :D chyba ze nitro.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso
stozek z nadmuchem ? czy poprostu fabryczna rure idaca do puszki puscic ze zdezaka ??

Polecam oczywiście stożek z dluższym dolotem i rure poprowadzona pod zderzak! U mnie koszt calości CAI wyniósl ok. 300 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
A co wychodz z kombinacji stozek + gaz bo czytalem w paru miejscach i zdania sa podzielone?
nie powinno stosowac sie do gazu stozka.

 

Aaaa..Popatrz na wyniki z hamowni u Grabowskiego jakie umieszczal Coobcio...zazwyczaj jesli byl przyrost to b. niewielki albo wrecz efekt byl taki ze samochod mial mniejsza moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poprzegladac dzial Nissan Power Team. I skorzystac z szukajki. To tak na powitanie :) A co zrobic... najlepiej by bylo swap na SR20VE ale jak nie ma kasy to takie pierdolki jak opisane wyzej... Coobcio jak wroci pewnie bedzie mial walki do twojego silnika a te juz niezle podniosa Ci moc jezeli odkorkujesz wydech i dolot. Koszt walkow to jakies 1000zl pewnie... pluz wymiana 100zl. Ja osobiscie proponuje jeszcze wyjecie tylnej kanapy itd patrz temat "zbedne kilogramy" w Nissan Power Team :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D no tylna kanapa jest potrzebna :wink: wiec nie da rady wywalic,

na poczatek to poczekam moze bort wprowadzi te kity dolotowe o ktorych pisze na power team, i taki kit bym na poczatek wrzucil. pozniej wydech i dopiero na taki odetkany walki.

ile da sie z tego silnika wycisnac ?? niska setka mozliwa jest ?? izejscie ponizej 10sek do 100 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kity juz sa. Kosztuja 220zl i skaladaj sie z czesci firmy jacko. NIestety do moje zagazowanej almery sie nie nadaja:/ Wyslij maila do borta to Ci wszystko napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D no tylna kanapa jest potrzebna :wink: wiec nie da rady wywalic,

na poczatek to poczekam moze bort wprowadzi te kity dolotowe o ktorych pisze na power team, i taki kit bym na poczatek wrzucil. pozniej wydech i dopiero na taki odetkany walki.

ile da sie z tego silnika wycisnac ?? niska setka mozliwa jest ?? izejscie ponizej 10sek do 100 ?

A NIE MYŚLAŁEŚ CHŁOPIE O NITRO Z JAKIMIŚ MAŁYMI DYSZAMI??TO SĄ NAJTAŃSZE KONIE W MIEŚCIE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ekonomia - stac mnie na etyline ale dodatkowo jak bym musial za nitro palcic to nie bardzo

2. potrzebny mi bagaznik, nie moge go niczym zastawiac

3. nitro daje chwilowy przyrost a po modyfikacjach przyrost bedzie staly, momo ze mniejszy niz po nitro

4. nitro z malymi dyszami tez bym mnie ponad 2000 wyniosl

a tu widze dolot 220, walki 1100, wydech ze 400-500 i juz cacy ;]

za cene gazu to ja juz wole vpower tankowac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie zrobisz cały wydech za 500pln powiedz mi to i ja tam pojade

 

 

no dobra :D masz racje ;] za 500 to moze kolektor rurowy zrobie a i to nie jest pewne ;] ale to nie zmienia faktu ze wole te mody niz nitro z przyczyn ekonomicnzych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor rurowy za 500zl?? gdzie takie robia!!!! ja tez chce!!:D A tak powaznie to te 400zl to Ci wytarczy na tlumik koncowy, ale to w polaczeniu z wywaleniem kata juz cos tam moze dac. A jakbys chcial caly wydech zrobic od podstaw to nie wiem czy bys sie zamknal w 2tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza moja rada:

zhamuj auto i zobacz ile ma teraz, zeby potem nie bylo rozczarowan....

 

sluszna rada... ale kase na hamownie zawsze mozna na co innego przeznaczyc.... no coz... narazie bede bazowal na wynikach dupohamowni :D:D i msuze zmierzyc stoperem do 100 i dodac z sek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...