Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modzenie autek


devi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W lato jeżdżę przód 265/35R19 tył 295/30R19 a w zimę na 18 w fabrycznym rozmiarze. Różnicy w komforcie nie ma. Różnica w trakcji 0-100 ogromna.Różnica w przyspieszaniu, trudno powiedzieć, na pewno więcej zależy od trafionej zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych dziewiętnastkach będzie wam auto jeżdziło wolniej niż s13 ca18 det 170hp choć i tak są problemy na 18stkach no chyba że do lansu i dla laików 350z to lataweic )bo wzglda jak porche=co jeżdzi kurw.a nie wiem jak szybko i kazdy mysli ze to zapierdziela tak jak wyglada

 

To niezupełnie tak, ja celowo przesiadłem się na 19 zeby zwiększyć szerokość opony, jeśli waga felgi jest ok to strat z uwagi na rozmiar nie ma aż tak duzych, a zysk w moim przypadku na lepszej trakcji jest spory. Minusem, jest pływanie auta w koleinach na polskich autostradach ;) Co do Porsche to nie bardzo rozumiem porównanie bo objechałem już dwie sztuki, w tym jedną nową 911 S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jarzma masz inne w brembo, zreszta tarcza nie jest jakos mega wieksza, bo tylko o 20mm jakoś

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jarzma masz inne w brembo, zreszta tarcza nie jest jakos mega wieksza, bo tylko o 20mm jakoś

28mm, przy normalnej jeździe różnicę trudno zobaczyć, dopiero przy upalaniu czuć różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to mam na sprzedaż moje Felgi Rays Nismo Limited Edition, jak ktoś nie zna firmy Rays to podpowiem że jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza firma produkująca felgi.

Felga jest kuta więc bardzo lekka i wytrzymała, szerokość przód 9 tył 10 cali.

Felga ma idealne odsadzenie do 350Z bo jest zdjęta z mojej 350Z Nismo Limited Edition

 

 

IMG_2309_copy.jpg

 

W razie pytań zapraszan na priv

post-11315-0-69783300-1358847385_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 19" z oponami (używane ale ok) i dystansami. Można zdekompletować. Felgi w idealnym stanie, firma Lanzon (nie jest to chińska podróba). Jeździły z miesiąc na jego G35C. G sprzedał, felgi zostały.20120912093116.jpg

 

img2012072800899.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mnie popieracie , ale proponuje stworzyć tutaj dział `sprzedam /kupie czesci do Z`, bo główny wątek mało kto przeglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ,że kiedyś jakiś miły użytkownik Zetki sprzedawał wydech japspeed'a (używany/nowy?) .Pamiętacie kto to? Jeszcze to aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie aktualne....zetke juz sprzedal i wydech tez z tego co pamietam...był z tarnowa

 

Dzięki rider :) dobra to narazie zostanę przy starej koncpecji ;)

 

Wysyłaj mi tą dokładkę do Łomianek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niechcę zakładać nowego tematu więc tutaj zapytam.

 

Jak założe do wersji US zegary z EU, Panel Climatronicka z EU oraz zegary cisnienia oleju itd EU. Bedzię wszystko dobrze działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...