Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spotkania na drodze:)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło o spójność, aby nie robić z auta jakiejś tablicy ogłoszeniowej w stylu wieś tańczy i śpiewa - jeśli uważasz, że im większa różnorodność typografii tym lepiej to widać inaczej pojmujemy piękno i prostotę. Mnie bez różnicy, mogę nic nie robić nawet lepiej, ale wybacz denerwuję mnie podejście, które zaprezentowałeś: To mi się nie podoba, ale sam nic nie zrobię bo nie mam czasu (tak jakby ludzie na forum nie mieli innego życia niż forumowe) - no proszę Cię, to jest przedszkole.

 

chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem a o estetyce masz dziwne wyobrażenie - wyraźnie napisałem:

- znaczek / grafika nie cos w rodzaju okładki discopolo - więc jak wyszło Ci że myślę o grafice w stylu "wieś..."

- napisałem - zrobiłbym, ale nie mam czasu - nie czarowałem, po prostu nie mam. Jeśli coś robię, robię to tak aby sie tego nie powstydzić, na eksperymenty 30-minutowe więc się nie pisze, a kilku godzin nie mam - tak bywa...

- skoro mi się nie podoba, to pisz co myśle, nie czaruje aby się przypodobać. Pisze szczerze jak pytam - że nie mam pojęcia o samochodach, silnikach, filtrach itp - i piszę szczerze że mi się nie podoba, bo akurat w tym temacie czuje się dość dobrze.

No i przepraszam - ale do połowy sierpnia nie mam czasu, niestety, ale jestem przekonany że pojawi się jakiś fajny pomysł - sugeruje pójść w kierunku subtelnego logo/znaczka pozostawionego np bezbarwnego (przezroczystego) na folii, co sprawi iż będzie po naklejeniu widoczny dyskretnie w kolorze karoserii /szyby, może jakiś akcent "na luzie" itd

 

tak na szybko w osiem minut w corelu - jako wzór koncepcyjny w jakim szedłbym kierunku - bo należy pokombinować z krojem czcionki, dobrac wielkosć, grubość, odległości między literami/wierszami itd itp - widziałbym coś w kierunku:

 

1.

qqq.jpg

 

 

.

 

2.

qqq1.jpg

 

 

.

 

3.

qqq3.jpg

 

 

 

jak wspomniałem - ja wolałbym coś w takim kierunku - jak nie litery to jakaś prosta grafika kreską no ale to nalezy usiaśc i pobawić się, a to wymaga czasu i spokoju umysłu pracującego w tym kierunku :)

Edytowane przez kajot04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego może nie będziemy kombinować i wrócimy do naklejki klubowej o której pisze ranger, przecież jej nic nie brakuje. Na początku sam byłe sceptycznie do niej nastawiony, ale coraz bardziej mi się podoba. I ma jeszcze jeden duży plus ... ona jest i można z nią jeszcze na wakacje wyjechać.

 

Hmmmm. Cóż jakby to powiedziec? Nie chcę niko go obrazić ale ta naklejka klubowa jest ...... . No może powiem tak: trochę nowej krwi nie zaszkodzi :) Chyba wybrnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Cóż jakby to powiedziec? Nie chcę niko go obrazić ale ta naklejka klubowa jest ...... . No może powiem tak: trochę nowej krwi nie zaszkodzi :) Chyba wybrnąłem.

 

fajniejsza imho od koncepcji tutaj przedstawianych :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniejsza imho od koncepcji tutaj przedstawianych :)

 

Tłok się robi :) "gdzie dwóch Polaków tam sześć zdań". A fajnie się zapowiadało :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to nie był forumowicz.

 

http://krakow.gazeta.pl/krakow/51,35798,9936476.html?i=7

 

Jak to dobrze miec takich kolegów :)) . Gdyby był członkiem formum to szkoda czowieka, a tak ............

Mógł sie przecież zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klubowa naklejka prezentuje sie bdb - u mnie jest tak:

 

 

img0800rg.jpg

 

mi się ta naklejka podoba i miejsce naklejenia jest jak dla mnie dobre :P mogłaby taka zostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się ta naklejka podoba i miejsce naklejenia jest jak dla mnie dobre :P mogłaby taka zostać :)

Tylko z przodu też trzeba by nakleić, bo jadąc z naprzeciwka "nie wiadomo by było czy można zatrącić" ( pozdrowić) - czy się nie obrazi - jak się miną, to już za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze miec takich kolegów :)) . Gdyby był członkiem formum to szkoda czowieka, a tak ............

Mógł sie przecież zarejestrować

Źle to sobie zinterpretowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z przodu też trzeba by nakleić, bo jadąc z naprzeciwka "nie wiadomo by było czy można zatrącić" ( pozdrowić) - czy się nie obrazi - jak się miną, to już za późno

 

ja patrze na każdego Qashqai'a co przejeżdża obok albo mijam się na drodze i co widzę w dużej części prowadzą kobiety, więc nawet jak bym widział naklejkę z przodu to bym nie trąbił bo co by sobie kogoś żona o mnie pomyślała :P a z przodu może po prostu trzeba spód ramki wymienić na taki ze zrobionym napisem :) choć osobiście bym nie wymieniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to sobie zinterpretowałeś.

 

Przecież żartuje, ale przyznasz ze to tak ..... dziwnie zabrzmiało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrze na każdego Qashqai'a co przejeżdża obok albo mijam się na drodze i co widzę w dużej części prowadzą kobiety, więc nawet jak bym widział naklejkę z przodu to bym nie trąbił

 

No nie przesadzaj, a czy kobieta to nie człowiek, forumowicz ... itd.

jest nalepka to się pozdrawia, a czy odpowie to już inna kwestia. Za drugim lub trzecim trąbnięciem też załapie o co kaman...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy kobieta to nie człowiek, forumowicz ... itd.

 

No nie przesadzaj :dribble:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj, a czy kobieta to nie człowiek, forumowicz ... itd.

jest nalepka to się pozdrawia, a czy odpowie to już inna kwestia. Za drugim lub trzecim trąbnięciem też załapie o co kaman...

 

Pozdr

 

to jak już ustalimy tą nalepkę to będę trabił :P a kobieta to jak najbardziej człowiek i forumowicz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, a może ramki 3D?

http://www.utal.pl/ramki.htm?id_podstrony=84

 

świetnie by wyglądało małe logo nissana z lewej i nissanklub.pl z prawej moim zdaniem ;)

 

 

Całkiem dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry pomysł.

 

Moim zdaniem warto bo:

 

- projekt nie jest skomplikowany

- ciekawie wygląda

- jest dobrej jakości, nie trzeba nic kleić/odklejać

- widoczne, osobiście bardzo zwracam uwagę "co kto ma pod rejestracją"

 

no nic, poczekamy co na to "góra" i czy pomysł się przyjmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobry pomysł.

 

Nissanklub to nie tylko Qashqai proponuje zostawić "stare" logo.Pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissanklub to nie tylko Qashqai proponuje zostawić "stare" logo.Pozdrawiam

 

 

A gdzie w tej ramce 3D jest mowa o Qashqai'u? Znak nissana i napis nissan.klub. Rozumiem. Nie bo ..... nie. Sory ale przypomina mi to socjalistyczny beton. Nic nowego bo stare jest juz opanowane. Zresztą ........ i tak admin zrobi to co chce. Już sie wczesniej wypowiedział na ten temat.

 

Ta ramka z 3D to najlepszy pomysł do tej pory.

Edytowane przez Author53
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa miala byc o spotkaniach na drodze a nie o znaczkach - jest znaczek klubowy i chyba sprawa jasna .... jesli dyskusja wydaje sie byc intersujaca prosze zalozyc watek a poprzenosze posty o znaczku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowa miala byc o spotkaniach na drodze a nie o znaczkach - jest znaczek klubowy i chyba sprawa jasna .... jesli dyskusja wydaje sie byc intersujaca prosze zalozyc watek a poprzenosze posty o znaczku ;)

 

Co do watku to masz racje, a co do znaczka nie. To klubowicze decyduja jaki chcą miec znak rozpoznawczy a nie administrator forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...