Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spotkania na drodze:)


^^ehhh^^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do watku to masz racje, a co do znaczka nie. To klubowicze decyduja jaki chcą miec znak rozpoznawczy a nie administrator forum.

 

Pozdrawiam

 

ja ze swojej strony uwazam, ze znaczek klubowy jest i jest OK wiele Osób ma i sobie chwali - jakby nie patrzec to forum nissanklub nie QQ - choć może fajnie by bylo faktycznie jakby podforum QQ mialo swój znak rozpoznawczy ;)

 

p.s. zaloz nowy watek jesli chcesz kontyunuowac dyskusje o znaczkach - ten watek chcialbym aby byl juz wolny od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo jestem na forum A3 club net. , ogólnie marka Audi ale kluby istnieja równiez oddzielnie ze względu na zwykły podział tz. A3 , A4 , Q7 itd. , nic wiec dziwnego ze sympatycy Qashqaia chca miec swoje logo klubowe , ja osobiscie jestem sympatykiem Qq ale co do innych modeli Nissana jakoś nie mam ciagotek i pewnie nic w tym złego ;) Mysle ze dyskusja i próba stworzenia oddzielnego logo dzieki któremy bedziemy wspólnie rozpoznawalni na drodze , jest jak najbardziej na miejscu i na pewno nie przyniesie szkody ogólnemu forum Nissana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zielony listek. :D

 

 

 

Ja w takim razie wnoszę o stworzenie oddzielnego znaczka dla użytkowników X-trail'a 2.0 dCi w kolorze białym. :whistle:

 

Podobno 60% Polaków ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudia19

Ja również popieram pomysł z naklejkami klubowymi, jak dla mnie jest to bardzo fajny pomysł :rolleyes: osobiście uważam że najlepsze były by naklejkami z napisem Nissanklub.pl bez zbędnych komplikacji przecież każdy widzi czym jeżdzi :whistle: Fajnie by było jak by udało się nam to zrealizować, a nie skoczyć tylko na słowach. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, słusznie... Trzeba tylko reaktywować stare naklejki.

 

no to jak już tyle jest głosów "za" to może poprosimy żeby zrobić ankietę o tej naklejce i może być też o ramce 3D (choć osobiście jestem bardziej za samą naklejką) i w końcu będę wiedział czy jak jedzie Qashqai i w środku piękna kobieta a na szybie naklejka to, że to "Lidia19" albo że mnie nie weźmie czyjaś żona za buraka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku tematu pozdrawiam czarnego QQ widzianego w niedziele na odcinku pieknej nowej drodze między Gorzowem Wlk. a Szczecinem. . Znak szczególny rowery zamontowane z tyłu na haku/klapie bagażnika i jak dobrze pamiętam na jeleniogórskich blachach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego wątku tematu pozdrawiam czarnego QQ widzianego w niedziele na odcinku pieknej nowej drodze między Gorzowem Wlk. a Szczecinem. . Znak szczególny rowery zamontowane z tyłu na haku/klapie bagażnika i jak dobrze pamiętam na jeleniogórskich blachach.

 

A ja jechałem w sobotę S3 - też czarny z nakładkami - i nikt mnie nie widział ? ;) ? :D ? :lol: ?

Edytowane przez Jaro73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jechałem w sobotę S3 - też czarny z nakładkami - i nikt mnie nie widział ? ;) ? :D ? :lol: ?

 

 

Było ciemno. Widziałem same nakładki :dribble:

Edytowane przez Author53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słusznie, słusznie... Trzeba tylko reaktywować stare naklejki.

 

Po okresie urlopowym powinna ruszyć dystrybucja naklejek... i nie tylko.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW do Piotrusia Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy Kaski z PL az milo popatrzec ;-)

No to już spota powinieneś zorganizować i ładną fotkę do wglądu nam zapodać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś widziałem na wyjeździe z Krakowa 2 ładne Qashqai'e (kolor: czarny/śliwkowy) jadące w stronę Bytomia/Katowic na 94 :) i oba na rejestracji GD :) może to ktoś z forumowiczów

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś widziałem na wyjdzie z Krakowa 2 ładne Qashqai'e (kolor: czarny/śliwkowy) jadące w stronę Bytomia/Katowic na 94 :) i oba na rejestracji GD :) może to ktoś z forumowiczów

No właśnie - też będąc nad morzem widziałem parkowane i kręcące się przez dwa tygodnie 3 - QQ z rejestracją SK , SJ oraz z innymi numerami. Ale bez naklejek ( ale już niedługo ) trudno zgadnąć czy właściciele są na

forum. Jednym słowem naklejki są potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to dzisiaj na pewno zaliczyłem klubowe spotkanie na drodze, tylko nie wiem z kim :wave:

Sochaczew, dwa QQ+2 tekna kolor tytan a kolegi/koleżanki nawet oznakowany klubową naklejką !

Aż mi się wstyd zrobiło, że ja nie mam. :thumbsdown:

Niestety nie mogę przełamać niechęci do nalepek na samochodzie :(

 

Tak czy inaczej pozdrawiam brata bliźniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi w piątek udało się zaliczyć spotkanie klubowe na drodze tylko nie wiem, z kim :whistle: Ja wracałam z Zakopanego a miły kolega właśnie jechał QQ do niego (QQ miał tablice SBI, kolor QQ to NightShade) Aż się wzruszyłam, gdy kolega mi pomachał i szczerze się uśmiechnął · Pozdrawiam gorąco i oby więcej takich spotkań na drodze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po 3mieście nikogo z klubową nalepką :thumbsdown: to chyba jakaś pustynia, bo jestem też na Toyota Klub Polska i też z 3miastem słabo

Nie wiem, czy to Ciebie choć trochę pocieszy... ;) Ja tam czasem śmignę Grunwaldzką... ;):D

/looknij na PW/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to Ciebie choć trochę pocieszy... ;) Ja tam czasem śmignę Grunwaldzką... ;):D

/looknij na PW/

 

ooo, wreszcie znajome rewiry :D

 

PS U've got mail Else :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widuje dużo QQ i w Krakowie i w woj podkarpackim(z ukrycia bo innym autem wtedy jestem), ale nikt nie miał naklejki z forum :( aż sam dziś zamówię bo podobno jeszcze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w krk trudno zauważyć klubową naklejkę. Sam jej nie posiadam bo niestety ale wg mnie źle wygląda na aucie. Pozostaje rozpoznawać po fotkach auta zamieszczonych na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje rozpoznawać po fotkach auta zamieszczonych na forum :D

 

 

Tak, nalezy zrobic sobie album i przegladać podczas jazdy, a zdjęcia podpisać nickami z forum :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, w krk trudno zauważyć klubową naklejkę. Sam jej nie posiadam bo niestety ale wg mnie źle wygląda na aucie. Pozostaje rozpoznawać po fotkach auta zamieszczonych na forum :D

założyłem skórę na przód maski to mnie ktoś w końcu rozpozna ale w najblizszym czasie sciągnę bo jednak za bardzo się rzuca to w oczy, a jutro wplacam kase na naklejke i nakleje na tylniej szybie pod swiatlem stopu :)

 

ale w tamtym roku widzialem Synkro pod Makro jeszcze przed montazem nowych swiateł :P

Edytowane przez pavelsti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...