Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi stalowe 16ki do Juke


xxyy777e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no naprawdę jak chcesz podam ci nazwe tylko teraz nie pamiętam a co do tych Barum to właśnie wybrałem takie pośrednie zeby nie najzwyklejsza dębica ani nie znowu good yeary. Czyli to masz wymiary takie jak letnie czy moze nawet węższe ?

W sumue to jak wejdę no komputer przepacze to może znajdę tą nazwe narazie jestem na smartfonie. Chyba Firestone ale nie jestem pewien

Ps: Tobie również satysfakcji z jazdy i 500000 na liczniku bez odwiedzania mechanika :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę jak chcesz podam ci nazwe tylko teraz nie pamiętam a co do tych Barum to właśnie wybrałem takie pośrednie zeby nie najzwyklejsza dębica ani nie znowu good yeary. Czyli to masz wymiary takie jak letnie czy moze nawet węższe ?

 

W sumue to jak wejdę no komputer przepacze to może znajdę tą nazwe narazie jestem na smartfonie. Chyba Firestone ale nie jestem pewien

 

Ps: Tobie również satysfakcji z jazdy i 500000 na liczniku bez odwiedzania mechanika :P

 

 

Dzięki... A teraz inna ciekawostka. Na innym portalu z oponani proponują do mojego modelu samochodu inny rozmiar....

 

205/60/R16 92 H i dokładnie takie kapcie mam na letnich alusach. ... więc takich będę szukał zimówek na stalowe firmówki.... to nawet lepiej bo ten rozmiar jest trochę tańszy..

 

pozdr. Designer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie bo 215 ale ta ja bede miał na 17 oryginalnych a raczej hyba lepsza na zime węższa.

I raczej te będą lepsze bo profil większy a opona węższa bo wiesz tak jak mam to ja mam 17 na lato i 16 na zime opona z tą różnicą żę większy profil bedzie podobno jak dostanę to ci wszystko wyśpiewam :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o podobnym wariancie, bo 17tki fajnie wyglądają, dla mnie jednak lepsze, w moich warunkach eksploatacyjnych, będą 16tki. Wysokie krawężniki dziury we wspaniałych typowych polskich drogach... Poza tym po to kupiłem crossovera aby nie martwić się o stan dróg... grubsza opona lepszy komfort w pokonywaniu przeszkód za to Twój wariant lepiej zda egzamin na asfalcie... zawsze coś za coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz między innymi głównym powodem wyboru wersji Tekna zamiast N-tec był dla mnie komfort jazdy o wiele lepiej mi sie jezdziło na tych 17 niż na N-teca 18 zawsze tam ten 1 cal te 2,5 cm ale robi różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a co sie tak niećierpliwisz nie wiem jeszcze ale napewno w sierpniu podkoniec sierpnia może. Powiedziałem żeby było tak żeby gdzieś sie jeszcze w wakacje przejechać. :P  Ty sie bardziej niecierpliwisz niż ja. Jak dostanę na pewno się pochwalę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już swojego Juka testuję od 2 tyg. dopiero się do niego przyzwyczajam i moi sąsiedzi zaglądający za Jego szybę by sprawdzić ile ma na liczniku też... lol... bardzo mi pasuje alu 16tka prowadzi się genialnie... dziur cegieł krawężników się nie boję z 18 to już bym nie miał takiej odwagi na miejski freeride... ale pod nocnym klubem 18 tki są bezkonkurencyjne pełen odjazd. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Designer daj foty ;)

Rafio...nie to że się niecierpliwie...,ale jestem ciekawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ciekawska  :devil:  jak moj sąsiad.

 

A ty kiedy swojego zamawiasz I pochwal się jakiego z czym co w akcesoriach itp :P

Edytowane przez Rafioninio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj pochwale sie jak zamówię....bo na razie to plany.....jakby zalerzało to tylko ode mnie, to już bym siedziała w salinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA ha no idź do tego salonu w końcu a przecież auto tylko dla ciebie to co mają inni do gadania nie wiem twój mąż ? Przecież ty nim bedziesz jeździć tabie sie ma podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka, Kolega dobrze Ci poradził... Odważ się... Odważne dziewczyny z charakterem są super... A odważne dziewczyny w niebanalnym i wyjątkowym aucie, to poprostu czysty miód... ach rozmarzyłem się....

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka, Kolega dobrze Ci poradził... Odważ się... Odważne dziewczyny z charakterem są super... A odważne dziewczyny w niebanalnym i wyjątkowym aucie, to poprostu czysty miód... ach rozmarzyłem się....

 święte słowa :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie przymierzam do zakupu opon zimowych i robiłem takie małe rozeznanie:

 

Opona zimowa firmy Nokian WR A3 215/55R17 98V XL  kosztuje 532 zł szt.    opony.pl

 

Felgi stalowe 16" cena 660 zł za 4 sztuki nowe na    Allegro.pl

 

do nich opona zimowa  Barum Polaris 3 205/60R16 96 H XL  koszt 309 zł szt.      opony.pl

 

wiec koszt jest podobny jak ktoś nie ma stalówek tak jak ja.

 

Natomiast co do samej opony BARUM mialem je w 2 autach i nie powiem aby byly dobre na sam snieg to i owszem ale jak juz jest mokro w zinie to sa tragiczne pod wzgledem hamowania a jak sie auto rozpedza to wydaja odgłos jakby sie turbo w aucie załaczało (świst im szybciej jedziesz tym wiekszy)

 

 

Nokian WR D3 205/60R16 96 H XL koszt 355 zł szt. na opony.pl i tyle samo chce diler ktory sprzedał mi auto i za darmo załozenie, a te opony firmy Nokian mam teraz w nowym MONDEO i GOLFIE V wiadomo inny rozmiar i sa naprawde BD. Jak moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie gadaj u mnie w rodzinie mają jeżdzą i mowią ze dobre a co do świszczenia t moze nie opona ale jakiś łożyska przy kole :P A pozatym no to nie miwie ze sa jakieś zarąbiste opony ale jak na taką cene dają rade. Bo jak już chcesz coś konkretnego to już musisz dac te 500 za opone :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha no ja muszę upchać w aucie dziecko,wózek i faceta ...aaa i zakupy ;)

O juku marzę,ale muszę wybrać auto rozsądnie. ;)

Edytowane przez ewelineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbije na kompa podam ci link do ciekawego filmiku o juku wypowiada sie kobieta i wspomina o takich sprawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Cooo i ty sie o miejsce martwisz u mnie żona ja i dwoch chłopaków po 180 cm to wcale male auto w środku nie jest idz do salonu przejedz sie z mężem i zobaczysz co i jak.
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;)

No ale na filmie to takie piękne...mój wózek jest z 3 razy większy i nie składa się jak parasolka ;)

Ale jak do tej pory jezdzilo sie Trafikiem i wszystko ładowało na pakę , to juke to takie maleństwo :) i obawa przed brakiem miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa wózek zawsze gdzies upchniesz no racja ze do największych nie należy ale bez przesady a co do miejsca w bagazniku co ty zakupy robisz raz na rok ze ci tyle miejsca potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO przemyśl ale raczej ja sądze żę znowu nie ma tak mało miejsca mowie po 180 cm bez problemu jeżdżą rośli faceci miejsca na nogi idealnie wygodnie no i przecież już patent Designera zastosujesz a w aucie tylko dziecko i mąż to co za problem zwinąć jedno oparcie jak miejsca braknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że zaden . Ale jak kupuje auto za 80tyś to głupio składać fotele żeby się w nim pomieścić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...