Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi stalowe 16ki do Juke


xxyy777e
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JAKIE 80 JA ZA TEKNE 117 KM DAŁEM 70000 W TYM KOŁA ZIMOWE NA FELACH ALU. NO A TEKNA NAJWYŻSZA WERSJA ZA NISMO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie wycenili n-tec za 81. Tylko do tego dodatkowo chcialam skore,kolorowe felgi i automat. Czyli chca mnie naciągnąć ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelineczka Słowo 'praktyczny' to antonim marzeń.... np. praktyczny prezent skarpetki. ... owszem skarpetki są praktyczne ale nikt normalny nie marzy o takim prezencie. ..

 

Ferrari jest całkowicie niepraktycze, ale za to jest autem wymarzonym wyjątkowym designerskim z juke'm jest podobnie. ....

choć to auta ze skrajnie różnych półek i bajek, to mają jedną wspólną cechę....

 

Ani jednego ani drugiego nie miniesz na ulicy obojętnie i ani jednego ani drugiego nie pomylisz z żadnym innym samochodem....

 

Oba inspirją zmysły, budzą emocje...wnoszą pozytywną energię... i nie mają nic wspólnego z, "praktycznym" prezentem dla teściowej pt. skarpetki. ...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie no automat i rozumiem 190 KM no chyba dobrze policzyli no i jeszcze te fele i skóra to już wogóle no ale wiesz dawaj krakowskim targiem ja ich tak wydusiłem że klenkajcie narody łaziłem wszędzie nawet w Chozowie byłem ale tam za dużo chcieli dwoniłem po nich i mowilem ten dal mniej a potem że drógi dał mniej co było prawdą no az wkońcu wydusiłem satyswakcjonującą mnie cene 70200:

Juke Tekna( ta naj :P:P:P:P:P) 117KM Biała perła + Autoalarm + Podłokietnik oryginalny + Dywaniki i chlapacze no to :P + aa i w tym te oony zimowe na felach alu.

 

TARGUJ SIE TARGUJ I JESZCZE RAZ TARGUJ to ty kupujesz auto i mówisz JA PŁACĘ JA WYMAGAM. Jak cena za duża to mowisz dali mi lepszą Arivederci Roma ;p



A i co do wypowiedzi Designera ŚWIĘTE SŁOWA

I oczywiście plusik leci kolejny dla niego bo ta refleksja jest świetna i bardzo prawdziwa :P



A i jeszcze wspomne że u mnie na umowie pisze wartość pojazdu 80000 na ale tak wydusiłem że ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie no automat i rozumiem 190 KM no chyba dobrze policzyli no i jeszcze te fele i skóra to już wogóle no ale wiesz dawaj krakowskim targiem ja ich tak wydusiłem że klenkajcie narody łaziłem wszędzie nawet w Chozowie byłem ale tam za dużo chcieli dwoniłem po nich i mowilem ten dal mniej a potem że drógi dał mniej co było prawdą no az wkońcu wydusiłem satyswakcjonującą mnie cene 70200:

Juke Tekna( ta naj :P:P:P:P:P) 117KM Biała perła + Autoalarm + Podłokietnik oryginalny + Dywaniki i chlapacze no to :P + aa i w tym te oony zimowe na felach alu.

 

TARGUJ SIE TARGUJ I JESZCZE RAZ TARGUJ to ty kupujesz auto i mówisz JA PŁACĘ JA WYMAGAM. Jak cena za duża to mowisz dali mi lepszą Arivederci Roma ;p

 

A i co do wypowiedzi Designera ŚWIĘTE SŁOWA

I oczywiście plusik leci kolejny dla niego bo ta refleksja jest świetna i bardzo prawdziwa :P

 

A i jeszcze wspomne że u mnie na umowie pisze wartość pojazdu 80000 na ale tak wydusiłem że ;p

 

Rafioninio, dzięki... jestem userem na dorobku więc każdy plusik się przyda, poza tym miło jeśli wspólnie korzystamy z wzajemnych z porad i wymiany wrażeń i poglądów... w końcu do tego są fora dyskusyjne...Mi spodobał się Twój filmik o Juke'u w którym kobieta, sensownie przedstawiła ten model samochodu od strony.... na którą my faceci nigdy byśmy nie zwrócili uwagi.... podobało mi się i przy tamtym poście stawiam Ci plusika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Książeczka nie boli szukaj tam albo nie wiem czy ich nie widzialem przy drzwiach na słupku jak sie zamykają ( nie jestem pewien czy to to)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książeczka nie boli szukaj tam albo nie wiem czy ich nie widzialem przy drzwiach na słupku jak sie zamykają ( nie jestem pewien czy to to)

Widzisz tu się mylisz bo czytałem i pisze tylko o dojazdówce ze min. to 1,8 bar. ale pisze tez o naklejce na słupku drzwi i zeczywiscie tam jest tyle ze biała naklejka na białym lakierze i jeszcze praktycznie przy progu nie rzuciła mi sie w oczy ale znalazłem :wave:

 

tylko chodziło mi bardziej o to ze w poprzednim aucie mialem opisane jakie cisnienie jest dla opon jak poruszasz sie autem sam a jakie jak auto jest załadowane do pełna :whistle:

Edytowane przez mexxmen30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tez sie przymierzam do zakupu opon zimowych i robiłem takie małe rozeznanie:

 

Opona zimowa firmy Nokian WR A3 215/55R17 98V XL  kosztuje 532 zł szt.    opony.pl

 

Felgi stalowe 16" cena 660 zł za 4 sztuki nowe na    Allegro.pl

 

do nich opona zimowa  Barum Polaris 3 205/60R16 96 H XL  koszt 309 zł szt.      opony.pl

 

wiec koszt jest podobny jak ktoś nie ma stalówek tak jak ja.

 

Natomiast co do samej opony BARUM mialem je w 2 autach i nie powiem aby byly dobre na sam snieg to i owszem ale jak juz jest mokro w zinie to sa tragiczne pod wzgledem hamowania a jak sie auto rozpedza to wydaja odgłos jakby sie turbo w aucie załaczało (świst im szybciej jedziesz tym wiekszy)

 

 

Nokian WR D3 205/60R16 96 H XL koszt 355 zł szt. na opony.pl i tyle samo chce diler ktory sprzedał mi auto i za darmo załozenie, a te opony firmy Nokian mam teraz w nowym MONDEO i GOLFIE V wiadomo inny rozmiar i sa naprawde BD. Jak moge polecic.

 

 

Panowie.... Tak jak planowałem wcześniej kupiłem już sobie zimówki 205/60/16 oponki są znanej firmy, która dostarcza ogumienie do bolidów F1 tj. Bridgestone Blizzak LM 32. Są to jedyne oponki klasy premium za cenę budżetowych marek... koszt ok. 360 zł za szt.

 

Oczywiście jak pisałem wcześniej preferuję na zimę wyłącznie 16 cali i najlepiej stalówki (bezpieczniejsze).... oczywiście w porównaniu do letnich alusów wzrosło mi nieznacznie zużycie paliwa, prawie niezauważalnie (ok 0,1 l/100km) Nowe kapcie są już załżone  i właśnie je testuję... na razie nie jest źle na mokrej nawierzchni poniżej 6 stopni ciepła jest dobrze.... zobaczymy jak będą współpracować z JUKE'm  gdy pjawi się mróz i popada śnieg... z tego co piszą ludzie na forach o tych oponach, to ze śniegiem (podpbno) radzą sobie rewelacyjnie... ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WItam

Proszę o info czy oponki 215/60/16 będą pasować do Nissana Juke 190KM 4x4 CVT na felgę stalową.

 

W instrukcji producent dopuszcza 205/60/16 i 215/60/16 serwis proponuje tylko 205/60/16 ????

 

W rozmiarze 215/60/16 Goodyear ma nowszy model opony zimowej i dlatego mnie to interesuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat. Stałem się posiadaczem Juka 2014 1.6 117KM w wersji N-tec więc 18-ki felgi są. Szukam 16-tek na zimę. Wiem, że instrukcja mówi 16" szerokość 6,5J ET40. Ja natomiast znalazłem fajne Brocki ale rozmiar to szerokość 6J i ET45. Będą pasować? Sprzedawca potwierdza ale...różnie to bywa. Ja natomiast wiem,że nie trzeba się ściśle trzymać jednego rozmiaru tylko czy ten będzie też dobry?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...