Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Linki i takie tam inne


Mlynarz86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja oficjalna = nieprawdziwa? Dziwne rozumowanie.

Prawda jest taka, że żeby mieć obiektywne zdanie trzeba mieć co najmniej 100 szczerych znajomych jeżdżących GTRami, ewentualnie mieć dostęp do informacji w co najmniej 30 serwisach w których te GTRy stoją zepsute przez cały rok. W Twoim przypadku wątpię w jedno i drugie ;) [w każdym innym również, żeby nie było ;) ]

Więc albo jesteś uprzedzony do GTRa albo jest jakiś inny tajemniczy powód dla którego twierdzisz że "wszystkie" GTR spędzają cały swój czas po wyjechaniu z salonu w serwisie ;] Osobiście poznałam tylko (...) 2 osoby jeżdżące GTR, a moi znajomi mają stały kontakt z kolejną i żadne z nich nie miało przygód z serwisem. Mała próba doświadczalna, ale przynajmniej prawdziwa.

 

coś tam wiem o tym, ale to chyba nie jest do tego wątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam wiem o tym, ale to chyba nie jest do tego wątek ?

no nie jest, ale odpowiedniego chyba nie ma..(zresztą nie widać nikogo z GTRem, więc i nie ma sensu zakładać)

 

zainteresowało mnie to co napisałeś dlatego drążę temat, a Ty mnie tak zbywasz... <_<

jeśli możesz to edytuj posta, przedstaw swoje argumenty, o resztę dopytam innych/poszukam w necie, żeby już nie robić bałaganu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest, ale odpowiedniego chyba nie ma..(zresztą nie widać nikogo z GTRem, więc i nie ma sensu zakładać)

 

zainteresowało mnie to co napisałeś dlatego drążę temat, a Ty mnie tak zbywasz... <_<

jeśli możesz to edytuj posta, przedstaw swoje argumenty, o resztę dopytam innych/poszukam w necie, żeby już nie robić bałaganu :)

 

nie chce mi się pisać tutaj epopei w trzech aktach. Generalnie chodzi o to, że każdy producent samochodów ma kilka brudów, które chce ukryć za wszelką cenę zamiast naprawić ludziom to co się psuje ustawicznie i zachować twarz. Udają, że nie ma tematu, że to promil sprzedaży. Dopóki im się procesu nie wytoczy to unikają odpowiedzialności i kosztów. Zresztą w ogóle to nie jest dziwne, robią cokolwiek dopiero wtedy jak zostanie to nagłośnione w mediach albo jest związane z bezpieczeństwem. Ludzie sobie wtedy mówią: nigdy więcej nie kupię auta marki X. Kupują auto marki Y i albo wszystko jest ok albo znowu wszystko się psuje a producent udaje głupka. Mi np Volvo nie potrafiło nigdy wyjaśnić dlaczego nowy samochód skręca sam w prawo oraz śmierdzi w nim spaloną gumą. Musiałem sprzedać złoma bo mój syn dwa razy zwymiotował w samochodzie z powodu smrodu. Najbardziej wkurza to, że nie mam dostępu do wewnętrznych informacji serwisowych ani statystyk, ale jestem pewny, ze nie jestem jedyną osobą, której Volvo samo skręcało albo w nim śmierdziało (widziałem identyczny problem w TVN turbo). Tylko producenci ani ASO ci tego nie powiedzą. Innym razem okazało się, że notorycznie urywa się jakaś tam klapka we wlewie paliwa. Oczywiście nic się nie stało, tylko nie można było nalać paliwa będąc 500 km od domu. W serwisie byłem kilka razy z samochodem za ponad 100 tys i dopiero ktoś mi na zapleczu powiedział, że często to mają i wlew jest spieprzony. A przecież wystarczy się przyznać, że się spieprzyło, wymienić na poprawioną część a nie kazać klientom 20 razy w tej samej sprawie zostawiać samochód w ASO i udawać głupka. Ciekawe czy kiedykolwiek się doczekam tego, że kupując samochód za ciężkie pieniądze nie będę traktowany w serwisie jak petent w urzędzie skarbowym w pcimiu dolnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm.. dzięki ;] o ile rozumiem przykład i znajduję zależności serwis N - serwis V, to w dalszym ciągu nie wiem skąd teza na temat mega nadzwyczajnej awaryjności znaczącej ilości GTRów się wzięła, ale na ten temat to już chyba będę musiała szukać potwierdzenia albo zaprzeczenia na forach zagranicznych/necie itd.

Edytowane przez ewa_hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm.. dzięki ;] o ile rozumiem przykład i znajduję zależności serwis N - serwis V, to w dalszym ciągu nie wiem skąd teza na temat mega nadzwyczajnej awaryjności znaczącej ilości GTRów się wzięła, ale na ten temat to już chyba będę musiała szukać potwierdzenia albo zaprzeczenia na forach zagranicznych/necie itd.

 

informacja wzięła się od osoby, która ma kontakt z serwisem wielu marek i ma informacje uzyskane "od kuchni" a nie w oficjalnych broszurach. Jezeli chodzi o GT-Ry to sprawa dotyczy nie launch control tylko wadliwych skrzyń biegów jako takich. No i oczywiście o pierwszą serię tych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak nietrwałe jest tylne zawieszenie 350Z. Wydaje mi się, że widziałem na Alle alle, kilka podobnych egzemplarzy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ale widzieliście, że nawet nie ma wgniecenia, koles miał fuksa i poza akwarium w srodku nic takiego pewnie się nie stało, wystarczy tylko wykręcić świece i zakręcić pare razy rozrusznikiem :-)

 

Edytuje, poco pinać nowy post.

 

"Drifting wziął się z ulicy..."

http://www.youtube.com/watch?v=dGt0RnZcO88&feature=share

 

http://demotywatory.pl/3471477/Obecnie-jest-mozliwosc-adoptowania-Greka-za-jedyne-500-Euro'>http://demotywatory.pl/3471477/Obecnie-jest-mozliwosc-adoptowania-Greka-za-jedyne-500-Euro

 

http://demotywatory.pl/3471477/Obecnie-jest-mozliwosc-adoptowania-Greka-za-jedyne-500-Euro

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi się najbardziej podoba moment jak ten co kradnie wali głupa, że niby odwrócony plecami tam coś sobie patrzy, obserwuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Torowy 370z ;> Aż mi się zaczął bardziej podobać ;>

 

http://www.insidelin...-the-track.html

 

nissan_370z_rear_ns_1026112_717.jpg

 

Dzisiaj widziałam też zajawkę GT-Ra 2012, ma być też wersja wyprodukowana z myślą o jeździe torowej - Track Pack czy jakoś tak :P W każdym bądź razie dostępny będzie tylko w niektórych państwach...

Edytowane przez ewa_hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...