Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak profil opony proponujecie do zimówek, felga 17. Szerokość będę brał 225 przód, 235 tył.

 

Pytanie nr 2. Ponieważ zimę jeżdżę niewiele (właściwie tylko gdy jest sucho), nie chce kupować opon po 2000+ za komplet po to, żeby zrobić w nich w zimę 1000 km..

Jakie bardziej budżetowe a jednocześnie nie tandetne opony moglibyście polecić?

Edytowane przez Sekret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na 19" 8.5 " szerokie miałem 215/35/19 i giąłem ranty od wew. była mocno naciagnieta.  Zamówiłem 235/35/19 auto na gwicie dość mocno skrecony, myslicie ze wejdzie nie bedzie za szeroka??? Myslałem jeszcze o 225/35 ale według kalkulatora 0,7cm tylko poszłaby do góry i 1 w szerokość mogło by byc za mało. Nie wiem...  aha chodzi o przód


na 235/35/19 jest juz ok opona prawie równo z rantem felgi juz nie gnę w takim tępię. 

Edytowane przez razzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiary na te felgi ? 

 

https://www.dropbox.com/sh/9m7ik1nkzxb2j4a/AADAsjVef9idGZzqv1-K5nYna

 

Był już temat na forum o nich ale nikt nie wie co to za felgi :P Moze ktoś gdzies juz widzial,może chce sprzedac :)

 

Edit:

 

 Felgi 18 Miglia 1000 typ EV-R-18 8Jx18H2 5x114.3

 

Nawet są na sprzedaż tyle że jedna uszkodzona :/ Warto ?

 

http://olx.pl/oferta/felgi-18-miglia-1000-typ-ev-r-18-8jx18h2-5x114-3-nissan-350z-fomb-CID5-ID65dnX.html

Edytowane przez ARVE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zety to optymalnie przód 9,5 cala a tył 10 wtedy jakoś to sensownie wygląda w połączeniu z małym ET.

Ps. Ostatnio przyjrzałem się kolegi 350tce do której "kółem" silnik pod kompresor, skubaniec ma 245/35R20 z przodu i nic nie ociera a z tyłu 275/30R20 na lato będą 295 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam 245/30/20 9 275/30/20 a nie długo obniżę i nic też nie powinno trzeć ale przy 295 to już nie wiem :) rolowanie by było potrzebne chyba że seryjna wysokość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżając zetkę zwiększają się nagatywy i nic trzeć nie powinno :)

Ps. Z przodu 35 profil Dominik ma u Siebie przy R20 :P

Pss. Dużo chcesz obniżyć, jakiś gwint czy sprężyny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zakładał ktoś z was opone 295/35/18     na orginalną  tylna felge  rays   

niechce sie pozbywać lekkich felg z powodu opony  a na tyl chce dac najszersze jakie mi wejdą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżenie ok 30 mm przód 25 mm tył - życie pokaże ile faktycznie się obniży, wyszukałem sobie sprężyny o podobnej twardości coby pasowały do zawieszenia u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obniżenie ok 30 mm przód 25 mm tył - życie pokaże ile faktycznie się obniży, wyszukałem sobie sprężyny o podobnej twardości coby pasowały do zawieszenia u mnie

 

Jakiej firmy/model tych sprężyn planujesz założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy/model tych sprężyn planujesz założyć?

 

 

Swift R mają twardość jak moje Nismo seryjne, tak by amortyzatorki dobrze pracowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Musze zakupić dodatkowe felgi do mojego 350 które będą lepsze pod względem wzoru i jakości chyba że macie jakieś inne namiary na coś podobnego.post-77766-0-56111300-1421480306_thumb.jpgpost-77766-0-37677200-1421480339_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie low offset...musisz szukac rolek z niskim ET

jakim pieniadzem dysponujesz?

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...