Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Fele 20" z oponami 255/40 już wiem że bedzie to wygladać słabo wiec te opony wylecą i trzeba będzie zakupić inne ale jaka opone założyć na przód

przy 20" ? 255/35 ?  I co wrzucić na tył ? Felgi 9 cali szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zobaczymy jak dojda, jak to na aucie bedzie wygladac, choc ja nie jestem zwolennikiem grubo ramiennych felg, to majac sam 20 polecam niski profil - 35 to max ale ja sam jezdze na profilu 30

 

HLwkvG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 profil to już przesda nie elegancko wygląda taki niski profil, przy szerokości opony 300-315 to jeszcze kawałek gumy by był...

 

tak wyglada 35 profil przy feldze 19:

IMG_7601_zpsb2af30a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety profil opony zmienia sie w raz z szerokością wiec np 255/40 bedzie wygladać jak 295/35 dlatego mnej wiecej pasowało by zobaczyć konkretna szerokość i wysokość opony na zetce :) Sam jezdziłem kiedyś na oponach 215/30R18 do tego gwint ale inne auto i tzreba było uważać na każdy ubytek nawierzchni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiścienie nie jestem za felgami 19+

Bo nie ma za dużego wyboru w dobrych oponach niby r888 jeszcze są dostępne ale cena 1500 zł za oponę to trochę za bogato zwłaszcza że mogą nie starczyć nawet na pół sezonu;) chyba że się rozchodzi tylko o wygląd wtedy moja 17 wygląda jak dziad przy waszych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Federal trzyma dużo dużo godziej jak R888, zwłaszcza jak ma pół roku i więcej to się robi z niego kartofel i nic nie trzyma a R888 dużo wolniej się starzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Bridgestone re 070 których rok produkcji 2010 teraz trzymają dużo gorzej na początku kiedy je założyłem na przód reakcja na ruch kierownicą była natychmiastowa teraz jest dużo gorzej słyszałem o federalach ze są dobre i ze względu na cene chciałem kiedyś je zakupić ale jak kartofel z nich się robi to odpadają.

Od r888 chyba nikt nic lepszego nie wyprodukował;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo semi slicki się zjeżdża w ciągu kilku miesięcy a nie trzyma kilka sezonów ;) jak dla mnie to federal w kwestii cena/jakość to zabija toyo na starcie. A kartofle z opon robią się jak są źle przechowywane. Takie opony nie mogą leżeć w temp poniżej zera bo je potem ciężko dogrzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te toyo r888 nadają się do codziennej jazdy po mieście czy tylko do sportu? Bo chyba w codziennej jeździe + sport zbyt długo nie pociągną? Ile wg Was można urwać mając te kapcie na ćwiarę? Ja jeżdżę na yokohamach advan sport v103 i do codziennej jazdy są spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

888 nadają się do normalnej jazdy tylko kwestia jak się użytkuje samochód jeśli nie jeździmy 150km/h po koleinach pełnych wody to nie będzie innych niespodzianek obecnie mam r1r które są nieco słabsze niz r888 ale już się zaliczają do semi slick i przy normalnej jeździe nie zauważyłem jakiegoś nadmiernego ich zużycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...