Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350Z] Felgi, opony


Tokyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może problem z boksowaniem przy starcie? Zawsze trochę podskakiwał mi samochód jak było mokro ale od kiedy założyłem run flaty to jak wpadnę w wibracje to cały samochód podskakuje... Jak leci bokiem to nie ma problemu ale przy jeździe na wprost to masakra. Zastanawiam się czy to mogą być opony bo na przeglądzie amortyzatorów jeszcze troche jest...

Ostatnio zauważyłem u siebie to samo. Przy wyłączonej trakcji i ostrym starcie d*pa skacze niemiłosiernie. Będe chciał podjechać do mechanika ale nie mam ostatnio czasu  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JR3 i mega chwale, zrobiłem na nich juz 12tyś km i trzymają się pięknie :)

post-92054-0-93077000-1456155740_thumb.jpeg

Edytowane przez WarPigs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jr11 fajniejsze

Chyba ktoś jeszcze miał te JP tylko ze jr3 i chwalił sobie

Te felgi co pokazujesz w aukcji są dość wąskie 9,5 cala z tyłu. Jak się na nie zdecydujesz to nie dawaj opony 265 bo niepotrzebnie zmulisz auto. Zostań przy 245

Te co sprzedałem miałem 285 na 10,5 " et20 i obcierały o nadkola, czyli do seryjnej mocy 255/9.5"/19" bedzie git ? a minimalne Et do tego 15 ?

 

No to daj mmati 255 i będzie złoty środek :)

Jak się na nie zdecyduje na pewno tak zrobię :)

 

Bedzie wtedy mial naciag na 9.5 calowej przy 245.

 

A jr11 chyba ma jakub350

 

Jw mam jr3, ale za krotko zeby cos o nich powiedziec.

 

Tylko tyle ze razem z opona i w rozmiarze 19' jest lżejsza od ori.

właśnie przyglądałem się Twoim felgą i z Coobciem zastanawialiśmy się co to za marka ale fajnie się prezentują i naciąg jest delikatny ale w niczym nie przeszkadza tylko ja nie chce matowych raczej

 

 

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamuli. Zawsze szeroki kapec zamuli auto tej mocy ale przy feldze 10,5 cala nie masz wyjścia i trzeba dać minimum te 265 żeby nie było naciągu lub był minimalny a przy 9,5 cala możesz spokojnie dać 245 ew tak jak pisaliśmy 255. Ja mam z przodu na 9 calach 235 a z tyłu na 10,5 cala 265. Możesz sobie to ocenić na zdjęciach. Generalnie daj najwezsze jakie mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zamuli. Zawsze szeroki kapec zamuli auto tej mocy ale przy feldze 10,5 cala nie masz wyjścia i trzeba dać minimum te 265 żeby nie było naciągu lub był minimalny a przy 9,5 cala możesz spokojnie dać 245 ew tak jak pisaliśmy 255. Ja mam z przodu na 9 calach 235 a z tyłu na 10,5 cala 265. Możesz sobie to ocenić na zdjęciach. Generalnie daj najwezsze jakie mozesz

i minimalne ET 15mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JR3 i mega chwale, zrobiłem na nich juz 12tyś km i trzymają się pięknie :)

 w chwili obecnej nie można kupić bardziej oklepanego koła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w chwili obecnej nie można kupić bardziej oklepanego koła....

Racja jest tego trochę, ale u mnie jr3 nie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie oklepane z tego co widze, ale tez nie za bardzo widze inne do tego auta. Sa lekkie, pasuja charakterem i nadaja agresywnosci.

Sa oczywiscie inne ladniejsze, ale jak dla mnie wszystkie sprawiaja wrazenie ciezkich i samochod wizualnie nabiera masy.

Ale to moje zdanie i gust, a gust kazdy ma wiadomo inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slędzę rynek USA odnośnie felg RAYS VOLK i szukam okazji, powiem że ciężko w używanych wyszukać za mniej niż $5.000 plus wysyłka. Jak znajdę to biorę :P

Ostatnio były na sprzedaż piękne czerwone TE37 18X8,5 ET nie pamiętam i poszły tego samego dnia za $5,500. Strasznie cenią te koła, ale nie dziwne, znalezdz w dobrej cenie takie... Święty gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czyli jakieś 2 miesiące temu były na allegro 19" za chyba 7 tys i w końcu poszły w świat bo tutaj nikt nie chciał tyle położyć...ludzie wolą podjebki od oryginału

S jak już kupować podjebki to są znacznie lepsze niż te jadący bardziej przypominające te37

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, volk te37 to ok 3tys $ sie kupuje uzywane wiec bez sensu

 

 

kolega mial za 10,500 zl komplet 18 nowych swoja droga, takze Piotrek nie 5tys $$$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Tomasz! Mój błąd. Właśnie spojrzałem i 4800$ dwa komplety jak sie interesowałem kupnem. Za dużo tych wycen ostatni robię i cyferki się gubią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...