Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gałka zmiany biegów


Gość Spriter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio posypała mi się gałka zmiany biegów. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby nie była to ta z wersji z drewna bambusowego (takaiego jak przy kierownicy). Kierownice spotkac można, gałki natomiast w ogóle. A kolorystycznie tylko taka psuje :(. przeszukałem allegro ebaya i nie znalazłem takiej. Proszę o pomoc skąd można ściągnąć lub gdzie kupic coś podobnego. W ASO powiedzieli 320 zł i ..........podziękowałem.Dziękuje z góry za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio posypała mi się gałka zmiany biegów. Nie byłoby żadnego problemu, gdyby nie była to ta z wersji z drewna bambusowego (takaiego jak przy kierownicy). Kierownice spotkac można, gałki natomiast w ogóle. A kolorystycznie tylko taka psuje :(. przeszukałem allegro ebaya i nie znalazłem takiej. Proszę o pomoc skąd można ściągnąć lub gdzie kupic coś podobnego. W ASO powiedzieli 320 zł i ..........podziękowałem.Dziękuje z góry za odpowiedź

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=151147649&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=43&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=1998&tabNumber=2

 

Ja dorwałem z takiego auta i pasuje idealnie. Jest z litego drewna, nie imitacji.

Odcień drzewa trochę jaśniejszy niż na konsoli ale wygląda ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...