Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyposażenie seryjne po VIN


keey

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy po nr VIN można określić jakie wyposażenie zostało zamontowane przez producenta w P12?

 

Po dekodowaniu na rosyjskojęzycznej stronie, otrzymałem coś takiego:

 

VIN:SJNTBAP12U00-43364

Model:TATALBFP12EGAA-E-D

Nazwa:PRIMERA

Nazwa serii:P12E

Data produkcji:05.2002

Nadwozie:WAGON

Silnik:QG18DE

Moc:85KW

Wyposażenie:COMFORT TYPE

Skrzynia:5-SPEED MANUAL TRANS

Kod kraju (?):EL1

Kod lakieru:KY5

Kolor wnętrza:G

 

i już wiem, że to wersja Comfort. Teraz tylko co taka wersja zawierała?

 

Jeśli ktoś ma podobny problem, to w serwisówce P12 ładnie się wszystko dekoduje, po otrzymaniu oznaczenia model: TATALxxxxx itd.

 

Napiszę szczerze, że chodzi mi o to czy w tej wersji wyposażenia seryjnie była kamera cofania. Auto miało stłuczony tył i klapa została wymieniona. Czy bursztynowy wyświetlasz z konsolą na przyciski (nie wersja joystick) jest pod kamerę? Czy do kamery są inne wyświetlacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie miała. Podaj stronkę gdzie dekodujesz VIN. Jak jest bursztynowy wyświetlacz to na 99% kamerki nie było. Mam tak samo i też miałem podejrzenia, w dodatku nie mam przeciwmgłowych świateł. Okazało się, że tak było w tych latach (mam gdzieś broszurki z serwisów 2002/2003 rok wiec może tutaj coś nam to pomoże? Poszukam Twojej wersji).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie, ze rozdzielczość bursztynowego nie wyrobi do kamerki. Wyświetlacze są na allegro. Pytanie tylko czy to zadziała. Wiązka pod kamerę podobno..ale to podobno jest fabrycznie zrobiona (ja osobiscie nie wiem gdzie jej szukac).

Sporo postów jest na temat wadliwie działającej kamerki (włącza się itp nie wtedy kiedy trzeba), słaba widoczność w nocy (zapala się światło wsteczne i podobno skutecznie rozświetla obraz). Moim skromnym zdaniem lepiej dokupić czujniki parkowania ja tak pewnie zrobię.

Pozdrawiam

 

Hej u mnie tez wypada comfort type

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...