Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tuning, modyfikacje, usprawnienia, ciekawe lub nietypowe wyposażenie


ranger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zatem jak się do tego mają pełne osłony???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem również osłony z wycięciami w innych miejscach...Każdy sobie rzepkę skrobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten tupot musi daaaaleko słychać :D bo mnie też i to od dawna :D

http://www.google.pl....41524429,d.bGE

 

Oferta fajna,tylko nie widzę do note,wysłałem zapytanie :D

 

A tutaj fajny bajer :D

http://www.aliexpres.../202622308.html

I następne info dot.osłony,jest różnica pomiędzy dieslem ,a benzyną.Oto odpowiedź jaką dostałem od jednego ze sprzedających,dotyczy ona silnika benzynowego:

W wersji benzynowej wydech wystaje poniżej płyty podłogowej samochodu i z tego wynika ta całą różnica.

Krótka osłona jest mocowana tylko z przodu i po bokach. W tylnej części nie jest przykręcona. Jeśli chodzi o jej długość to jest to ok 30-40cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, popatrzyłem sobie z lekka po forum i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Czy ktoś z Was kminił podsycenie mocy notesa 1.4 poprzez modyfikacje GT np u Chojnackiego i jakie to daje wymierne efekty. Porównywałem różne inne silniki francuzów , niemców o podobnej pojemności i efekty są różne. Niestety opisane są w formie wykresów co nie daje w mojej wyobrażni rzeczywistego obrazu przyrostu mocy np. realne odczucia jazdy pomiędzy 128 Nm a 145 Nm. Czy przełoży to się na to, że przy trzech czy czterech osobach ten samochód realnie zacznie być żwawszy? Lub też inaczej, czy będzie nadal odczuwalny brak mocy? Wiem ,że mogłem wziąć 1.6 i nie było by problemu ale mam 1.4 i może coś można z tym zrobić, polepszyć.Może ktoś trenował już takie przeróbki? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamlasica,generalnie aby poprawić trochę moc i osiągi,należałoby zwiększyć średnicę wydechu,dać filtr sportowy o większym przepływie i przeprogramować mapę silnika na hamowni w konkretnym zakładzie.Podejrzewam że koszt tego byłby podobny do tego jakbyś kupił 1.6 silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle z tymi czujnikami są tylko kłopoty,awarie,fałszywe wskazania itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czujniki w vw, wprawdzie nie pokazują wartości, tylko gdy ciśnienie zejdzie poniżej wartości "nauczonej". Na razie nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czujniki w vw, wprawdzie nie pokazują wartości, tylko gdy ciśnienie zejdzie poniżej wartości "nauczonej". Na razie nie ma żadnych problemów.

Bo masz zupelnie inny system,choć zwie się tak samo.(prostrzą wersję) -abs mierzy prędkości obrotowe kół i porównuje z zapisanym wzorcem.Jak jest za malo,wyświetla błąd(za niskie ciśnienie,a ty sprawdzasz w którym kole).U mnie każde koło miało oddzielny czujnik i komp wskazywał(a nawet mówił-słynna "gadaczka")które to koło i czy za mało,czy za dużo.krotko mówic,żyło to sobie własnym życiem,ale cóż,to była królowa lawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od pewnego czasu poluję na kierownicę w skórze,ale niestety sprzedający nie są nastawieni na sprzedaż ,a na zysk...

Jest kiera od Tiidy za 250 zł+ przesyłka.Gościu jest nieugięty.Ehhhh pozostaje udać sie do tapicera.Za te pieniążki mam w Bielsku pieknie obszytą włącznie z poduszką ,odciskiem"air bag" i trąbką na deklu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu poluję na kierownicę w skórze,ale niestety sprzedający nie są nastawieni na sprzedaż ,a na zysk...

Jest kiera od Tiidy za 250 zł+ przesyłka.Gościu jest nieugięty.Ehhhh pozostaje udać sie do tapicera.Za te pieniążki mam w Bielsku pieknie obszytą włącznie z poduszką ,odciskiem"air bag" i trąbką na deklu...

Zrób od razu mieszek w skórze,żeby się nie "gryzło"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście!Tyle tylko że nie będę robił tego z deklem w Bielsku,a u mnie w Sosnowcu za mniejszą kaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dot. filtra k&n. Czy ktoś z Was go montował w nocie? Jeżeli tak to proszę o opinię. Przejrzałem parę stron amerykanckich i wiele osób odradza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem ,ale zrezygnowałem.Wbrew sugestiom samochód straci na mocy.Musiałbyś zrobić wydech większej średnicy i zmienić mapę silnika na hamowni,czy to takie opłacalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość aut sportowych lata właśnie na nich ze względu na cenę.

Tym niemniej wsadzanie tego do note, imho całkowicie mija się z celem. Jedyny efekt, to taki, że może być głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej firmie,ale tak jak zaznaczyłem wcześniej,mija się to z celem.Wojtek "Was" też słusznie zauważył że będzie głośniej,bo będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor nr 11/2013 test kamer samochodowych, warto poczytać, w Rosji 70% kierowców używa, rząd rozważa zakaz stosowania, żeby niby podobno rozprasza to uwagę kierowcy :rofl: W praktyce chodzi prawdopodobnie o to,żeby maluczki nie mógł się wybronić nagraniem po zderzeniu z jakimś oligarchą albo mafiosem posiadającym układy ze skorumpowaną policją. A UE na poważnie rozpatruje obowiązek wprowadzenia na wyposażenie - być może już od 2015.U nas też nieraz się przydaje, a dwie stówki to cena skromnego mandatu :) poprzestawiały mi się karty przy załączaniu- należy czytać kierując się podpisami obrazków: od kam1 do kam5 :rolleyes2:

post-20266-0-16490700-1363107770_thumb.jpg

post-20266-0-12354300-1363107777_thumb.jpg

post-20266-0-23969000-1363107783_thumb.jpg

post-20266-0-54709300-1363107789_thumb.jpg

post-20266-0-12822400-1363107800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor nr 11/2013 test kamer samochodowych, warto poczytać, w Rosji 70% kierowców używa, rząd rozważa zakaz stosowania, żeby niby podobno rozprasza to uwagę kierowcy :rofl: W praktyce chodzi prawdopodobnie o to,żeby maluczki nie mógł się wybronić nagraniem po zderzeniu z jakimś oligarchą albo mafiosem posiadającym układy ze skorumpowaną policją. A UE na poważnie rozpatruje obowiązek wprowadzenia na wyposażenie - być może już od 2015.U nas też nieraz się przydaje, a dwie stówki to cena skromnego mandatu :) poprzestawiały mi się karty przy załączaniu- należy czytać kierując się podpisami obrazków: od kam1 do kam5 :rolleyes2:

Ja od siebie mogę polecić GS1000VSB. Dobra jakość w stosunku do ceny. Niestety tylko import z chin, więc trzeba czekać. U mnie szybko przyszło 12 dni roboczych. Jakość taka jak na filmiku.

http://www.youtube.com/watch?v=9y_OzruFbyM

 

Można wiele ciekawych rzeczy nagrać (uwaga na niecenzuralny tekst, dla wrażliwych wyłączyć audio :) )

 

http://www.youtube.com/watch?v=VcWRTcjuEow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...