Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wnętrza/kabiny


zbinko098

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy chcieli by mi pomóc .Mam jedną lampke podświetlającą kabine z przodu,natomiast chciałbym sobie zamontować drugą nad tylną kanapą,Widziałem gdzieś na zdjeciach TINO z dwoma lampkami niewiem czy fabrycznie montowane, nawet ją zakupiłem na allegro.Moje pytanie czy jest tam podciągnienta instalacja fabryczna to nie musiałbym ciągnąć z pszodu no i kombinować z wtyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej 2,2di Comfort z 2001r. (Włoch) jest fabryczna lampka nad tylną kanapą

myślę, że nie w każdej wersji wyposażenia ciągnęli instalację (cięcie kosztów :S )

warto wyjąć panel wraz z lampkami i zobaczyc, czy kable idą dalej, ale osobiście śmiem wątpić, jeśli nie ma tej lampki fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, to czeka Cię zdjęcie podsufitówki. Jak zdejmiesz, to zobaczysz. Jeśli lampkę kupiłeś i chcesz ja zamontować a przewodów nie będzie, to je puścisz pod sufitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,czy ktoś z forumowiczów oświetlał nissana dodatkowo(wnętrze-diody taśmy itp)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m y ś l ę ż e z m i a n a n a z w y t e m a t u n a n o r m a l n ą u ł a t w i i n n y m w y s z u k a n i e o d p o w i e d ź i w p r z y s z ł o ś c i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktoś z forumowiczów oświetlał nissana dodatkowo(wnętrze-diody taśmy itp)?

 

Na górze po prawo masz wyszukiwarkę, wystarczy kliknąć hasło a potem poczytać. Gdybyś tak zrobił, to byś znalazł np. to http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/65659-tino-wnetrze-dodatki-doposazenie-wnetrza/page-3?do=findComment&comment=792901,

w dziale Almery, również były podobne tematy + fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm,tyle to i ja znalazłem.Miałem nadzieje ze ktoś ma coś więcej,może prywatne czy coś w stylu tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm,tyle to i ja znalazłem.Miałem nadzieje ze ktoś ma coś więcej,może prywatne czy coś w stylu tym

 

Coś Ci ucięło w tekście, więc nie wiem/my o jaki styl Ci chodzi.

Są opisy i różne kolory oświetlenia wnętrza i to przy tych samych taśmach.

Pisz precyzyjnie pytania, bo tak to faktycznie nie wiadomo na co Ci odpowiadać i co Cię interesuje, czego oczekujesz. 

Co masz na myśli pisząc - może prywatne czy może coś w stylu tym......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...