Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nawigacja w nissan navara 2007 - nowa mapa, aktualizacja


Gość tomekman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

jak już raz pisałem po używaniu automapy, używanie fabrycznej nawigacji to jak zderzenie ze ścianą :) (a moja navi to: wersja 2008-2009 Europe) ... ale ....nie będę tu się rozwijał i narzekał, bo to temat rzeka - natomiast: znalazłem i ściągnąłem coś takiego: Infinity Map Data DVD 2010-2011 x9.0.

 

Radośnie wypaliłem Double Layer'y i pędzę do samochodu... :) wg.instrukcji wyłączyłem "blu-tufa", odpaliłem silnik, wkładam płytkę i ... po raz pierwszy... aż łzy wzruszenia obetrę.. :) nie pojawił się znajomy do bólu "disc error" tylko obraz "loading.." a poniżej informacja o mojej wersji mapy i trzykropek w miejscu wersji z CD.

Czekam, czekam, aż się "loading" do końca i będę mógł zrobić coś więcej, natomiast - niestety - nic więcej się nie stało. czekałem parę, potem parenaście minut i nadal "loading"

 

pytanie w związku z tym: czy mogło się tak zawiesić? czy może nie dopilnowałem czegoś-tam-niesłychanie-k..a-ważnego? proszę o pomoc bo sporo jeżdżę i chciałbym to sobie ułatwić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapę 2010/2011 kupisz w oryginale na Allegro za 100wkę i niebędziesz miał żadnych problemów ja co rok tak kupuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomekman

Mapę 2010/2011 kupisz w oryginale na Allegro za 100wkę i niebędziesz miał żadnych problemów ja co rok tak kupuję

a nie chcesz sie podzielić swoją mapą za połowę kosztów :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...