Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka pytań od nowego właściciela Murano ;)


Gość Black and White

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black and White

Dzień dobry,

jestem nowym posiadaczem Murano oczko.gif SL AWD USA 2006rok.

 

1.Z uwagi, że nie działa napęd CDx6 (sprawdzałem i nie opłaca się naprawiać) mam pytanie:

czy ktoś instalował takie urządzenie? i jak ono działa? Czy jest obsługiwane z kierownicy? Czy da się samemu zainstalować?

http://allegro.pl/xcarlin...2110218893.html

 

Mam radio+kaseta+zmieniarka x6CD.

 

2. Czy ktoś instalował światła do jazdy dziennej (i jakie), Myślę wykorzystać otwory zamiast świateł przeciwmgielnych? Głównie zależy mi aby xenony nie paliły się cały czas, a dźwignia świateł mogłaby wtedy być w położeniu AUTO.

 

3. Planuję instalację CB. Jakieś pomysły, gdzie zainstalować radio? Znalazłem fajną antenę (3funkcyjną: radio, CB, GSM) zamiast oryginalnej na dachu, ale nie mam pomysłu na instalację radia i gruszki? :(

 

4. Posiadam lekie pęknięcie skóry z boku siedziska kierowcy (ok.2 cm) czy ktoś z Was naprawiał takie uszkodzenie? W jaki sposób i za ile?

 

5. Mam instalację LPG, zamiast koła zapasowego mam taki zestaw naprawczy w postaci "zielonej mazi w sprayu;)". Czy to działa? A może lepiej na dłuższe wyjazdy dokupić dojazdówkę i wrzucić do bagażnika? Dzwoniłem do ASO ale powiedzieli, że murano nie wychodziło z zapasem tylko z zestawem naprawczym (który mam). Proszę napiszcie czy to działa, gdyż wybieram się w większą podróż i wolałbym aby to CUDO się sprawdziło!!??

 

6. Proszę o polecenie warsztatu w Bydgoszczy lub okolicy.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć ! Ja też od niedawna jestem posiadaczem Murano 2007 wersja europejska. Radyjko mam chyba takie samo jak ty . CD mi sie czasem zacina i myslałem o transmiterze FM do mp3 ale nie wiem czy warto bo podobno słaba jakość odbioru. Co do CB to zamontowałem z boku srodkowego panelu od strony kierowcy i jest ok a antenka sirio tripleks zamiast orginalnej (działa super)

pozdrawim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...