Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie są wersje Maxi US '95 -'99???


Gość elcoruso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wersje Maxi US '95 -'99 i jakim wyposażeniem sie róznia? Wiem już że byly GLE i SE, bylo coś jeszcze???

Glownie to intertesuje mnie która wersja miala automatyczna klime i halogeny przednie. dzięks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec od 95 do 99 byly SE, GLE i GXE.

przerdnie halogeny mialy tylko SE i GXE i to tez nie wszystkie.

Automatyczna klime na 100% ma GLE. Skora w kazdej GLE i wybranych SE. SE ma tez twardszy zawias jak pozostale.

Jesli chodzi ci o bezpieczenstwo to tylko GLE ma 4 poduchy, reszta po 2.

To ze el. szyby i c. zamek to nie mowie to to standard w tej klasie auta.

El. fotele ma tylko GLE, niektore SE mialy elektryczny tylko kierowcy :shock:

 

Abym sie nie rozpisywal to tu masz bardzo ladny link gdzie jest wszystko opisane, jaki model co i jak:

 

http://forums.maxima.org/showpost.php?p=93...mp;postcount=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GXE - podstawowa wersja, klima normalna, kola 15", bez skory, bez spoilera, szyby automatyczne, itp...

 

SE - wersja sportowa, mozna bylo sobie juz roznie zrobic. Klima auto, skora, halogeny mialy chyba wszystkie, spoiler wszystkie tez maja, biale zegary; kola 16"

 

GLE - wersja bogata. Skora, auto clima, bez spoilera. Nie jestem pewny czy wszystkie maja halogeny czy nie. Kola 15"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec od 95 do 99 byly SE, GLE i GXE.

przerdnie halogeny mialy tylko SE i GXE i to tez nie wszystkie.

Automatyczna klime na 100% ma GLE. Skora w kazdej GLE i wybranych SE. SE ma tez twardszy zawias jak pozostale.

Jesli chodzi ci o bezpieczenstwo to tylko GLE ma 4 poduchy, reszta po 2.

To ze el. szyby i c. zamek to nie mowie to to standard w tej klasie auta.

El. fotele ma tylko GLE, niektore SE mialy elektryczny tylko kierowcy :shock:

 

Abym sie nie rozpisywal to tu masz bardzo ladny link gdzie jest wszystko opisane, jaki model co i jak:

 

http://forums.maxima.org/showpost.php?p=93...mp;postcount=15

wyprzedziles mnie o 30 sekund :)

 

Moja SE ma 4 poduszki i tez ma dwa elektryczne fotele.

Tak jak pisalem. SE mozna sobie bylo zrobic na full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej sumy szukasz maximy???

(moze sie dogadamy? mam wypasiona SE)

Hehe widzisz przeoczylem wcześniej Twoja propozycje :twisted:

A chcialbyś sprzedać wogole??? Ja chce kupić, ale mam jeszcze czas do 01-02/2006 jak mi sie leasing skonczy. A może chcialbyś dla żony Almerke??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz druga runda pytań:

1. Jakie przelożenia ma automat tzn. czy jest w nim coś typu "sport" zeby ciagnelo do odciecia??? (w automatach to ja zielony jestem :wink: )

2.Tempomat... w jakich byl wersjach?

3. "Czy jest na sali komputer pokladowy"??? wogole...

 

P.S. I jeszcze jedno - czy wszystkie w wersji SE mialy biale tarcze zegarów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz druga runda pytań:

1. Jakie przelożenia ma automat tzn. czy jest w nim coś typu "sport" zeby ciagnelo do odciecia??? (w automatach to ja zielony jestem :wink: )

2.Tempomat... w jakich byl wersjach?

3. "Czy jest na sali komputer pokladowy"??? wogole...

 

P.S. I jeszcze jedno - czy wszystkie w wersji SE mialy biale tarcze zegarów???

 

1. przelozen to ja bede musial poszukac, znajde je na pewno. opcji sport nie ma ale odcinak jest przy 6500 ale jak mu depniesz to ciagnie do 6200-6300 to chyba nie tak zle

2. hehe chyba we wszystkich

3. co masz na mysli kmputer?? spalanie, radio klima w jednym??

 

wszystkie SE maja biale zegary, masz to nawet napisane w linku ktory wczesneij podalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. co masz na mysli kmputer?? spalanie, radio klima w jednym??

 

wszystkie SE maja biale zegary, masz to nawet napisane w linku ktory wczesneij podalem :wink:

 

Komputer - mam na myśli: spalanie, liczenie kilometrów, średnia prędkość itp.

 

Co do SE popatrz tutaj:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62265443

 

Albo to nie jest SE albo coś nie halo, w każdym razie zegary sa czarne (moze dlatego ze to '95). A zreszta cene to i tak sobie wzieli z kosmosu, ale to dealer Toyoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ta mnie nie interesuje, nie podoba mi sie, tak tylko zapodalem bo napisali ze SE a tutaj nie ma bialych tarcz zegarów. Pewnie coś wymieniane bylo. I tak cena nienormalna, pewnie bedzie im tam stala z pól roku i puszcza ja potem za 20 tys. (może).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam wresje GLE , rok prod. 98 i ma 2 poduszki :(

wszystko pozostałe tak jak pisało na stronce z opisem

no i jeszcze ma spojler ze swiatłem , bez spojlera wygladaja jakoś dziwnie :)

 

 

Butrym Ty swoją chcesz sprzedac w polsce ??

Ja w sumie tez bede chyba p[owoli o tym myslał ciekawe ile za nia dostane !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy chce sprzedac? :lol:

Musze kupic jeszcze jeden samochod.

Chodzi mi po glowie cos nowszego (a konkretnie to BMW 530D)

Wiem, to nie Nissan :roll: ale 3.0l dieselek 196KM + jakis chip tuning to dalo by rade.

 

Rozmyslam jeszcze czy zostawic Maxime, czy sprzedac i poprostu kupic wtedy 2 inne. Jeden do tluczenia na codzien (moze jakies 200sx) a drugi jakis wiekszy.

 

Napewno do wakacji nastepnych maximy nie sprzedam bo mam wbite w papiery ze musze jezdzic przez rok. (mienie przesiedlencze i takie sa zasady)... Jestem cholernie zadowolony z tego samochodu, duzo pracy w niego wlozylem i szkoda bedzie go sprzedac...jeszcze zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zadowolony z tego samochodu, duzo pracy w niego wlozylem i szkoda bedzie go sprzedac...jeszcze zobaczymy.

To nie sprzedawaj, szkoda by bylo! Tyle pracy wlożone!

A tak wogole od wszystkich użytkowników Maxim slyszalem, ze jak sie przesiądą na inne auto to tylko na nowsza Maximę! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernie zadowolony z tego samochodu, duzo pracy w niego wlozylem i szkoda bedzie go sprzedac...jeszcze zobaczymy.

To nie sprzedawaj, szkoda by bylo! Tyle pracy wlożone!

A tak wogole od wszystkich użytkowników Maxim slyszalem, ze jak sie przesiądą na inne auto to tylko na nowsza Maximę! :wink:

 

To prawda.

Pracuje z gosciem co zaczol od Maximy 1992 przeszkoczyl na 1995 pozniej na 2000 po czym zmienil na 2002 (bo podobaly mu sie xenony) a teraz jezdzi 2005 :)

Ale z tego co mowil to nie jest zadowolony z tej najnowszej i prawdopodobnie jego nastepny samochod bedzie MB E500 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...