Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie są wersje Maxi US '95 -'99???


Gość elcoruso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ja bylem przekonany, ze następna bedzie Maxima na 100%! A tutaj nagle od kilku dni zaatakowala moje serce jedna taka "bella" i teraz mam dylemat... :cry:

 

bella?? a co to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bella?? a co to??

Bella = piękna, to z wloskiego, podpowiem Ci jeszcze "cuore sportivo" i narazie nic wiecej... ale jak narazie to dopiero chwilowe zauroczenie, wiec nic pewnego, Nissan to w końcu jakaś tam milość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bella?? a co to??

Bella = piękna, to z wloskiego, podpowiem Ci jeszcze "cuore sportivo" i narazie nic wiecej... ale jak narazie to dopiero chwilowe zauroczenie, wiec nic pewnego, Nissan to w końcu jakaś tam milość :wink:

Jak będziesz w W-wie to daj znać, przetestujesz moją Maxime i Ci sie odechce innych autek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bella?? a co to??

Bella = piękna, to z wloskiego, podpowiem Ci jeszcze "cuore sportivo" i narazie nic wiecej... ale jak narazie to dopiero chwilowe zauroczenie, wiec nic pewnego, Nissan to w końcu jakaś tam milość :wink:

 

Alfa 156 GTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz w W-wie to daj znać, przetestujesz moją Maxime i Ci sie odechce innych autek :wink:

Z przyjemnościa, jak bym tylko miał okazje być to wpadne! Może bym sie wyleczył z Alfy.

Alfa 156 GTA?

Co Ty! Nie stać mnie! Ale chodzi po mnie od paru dni Alfa 166 3.0 V6.

 

P.S. Wiem, ze Alfe kupuje sie nie rozsądkiem tylko sercem, natomiast Maxime z całą pewnościa kupiłbym i sercem i rozsądkiem! Narazie to tylko spekulacje, jest jeszcze troche czasu, ale kandydatów już jest dwóch nie a nie jeden :-k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bede chyba p[owoli o tym myslał ciekawe ile za nia dostane !

A masz jakieś fotki Twojej Maximy do przeslania??? Bo w sumie nigdy jej nie widzialem.

 

w sumie to niemam zadnych fotek :(

musze zrobic i gdzies wkleic, kiedys zrobić i gdzieś wkleic , kiedys Wielkiemu Wacowi przesyłałem zrobione telefonem zeby mu pokazac ze mam troche inna konsole srodkowa . Jak bede miał to postaram sie cos wykombinowac

 

 

pozdrawiam

 

 

ps. Teraz chodzi mi po głowie kupno nawigacji , tylko z tego co widziałem te nissanowskie nie obsługuja radia ,ale za to obsługują klime i trzeba by całe drewno na konsoli wymienicac , nie mam pojęcia skad to wziąść , pewnie w serwisie by mi załatwili ale zabulił bym pewnie nieziemsko no i jeszcze małe radio by trzeba kupic . Narazie chyba dam sobie spokój bo za duzo by to siana wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez bede chyba p[owoli o tym myslał ciekawe ile za nia dostane !

A masz jakieś fotki Twojej Maximy do przeslania??? Bo w sumie nigdy jej nie widzialem.

 

w sumie to niemam zadnych fotek :(

musze zrobic i gdzies wkleic, kiedys zrobić i gdzieś wkleic , kiedys Wielkiemu Wacowi przesyłałem zrobione telefonem zeby mu pokazac ze mam troche inna konsole srodkowa . Jak bede miał to postaram sie cos wykombinowac

 

 

pozdrawiam

 

tylko mnie nie podkup z ta navi :) tez dalem ogloszenie w sub-forum "Kupie/Sprzedam"

 

 

ps. Teraz chodzi mi po głowie kupno nawigacji , tylko z tego co widziałem te nissanowskie nie obsługuja radia ,ale za to obsługują klime i trzeba by całe drewno na konsoli wymienicac , nie mam pojęcia skad to wziąść , pewnie w serwisie by mi załatwili ale zabulił bym pewnie nieziemsko no i jeszcze małe radio by trzeba kupic . Narazie chyba dam sobie spokój bo za duzo by to siana wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butrym spokojna głowa

nawet nie wiem gdzie to ogłoszenie dac

myslisz ze uda Ci sie znaleźć oryginalna navi ?? wraz z drewnem na konsloe ??

druga sprawa to radio , trzeba by przy głośnikach pogrzebac i kable bezpośrednio podłączyc , a nie przez wzmacniacze przy głośnikach

 

Ja zainstaluję chyba navio od VW albo Skody lub Forda powinna pasować idealnie

Ale jesli miałbyś jakieś info o oryginalnej navi to daj znac

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji maxim US widziałem gdzieś dzisiaj właśnie , że maximki 98-99 są troche inne w środku , ale nie wszystkie rownolegle z nimi wychodziły tradycyjne !!!

Gdzies na jakieś stronce o DashKit i tam był podział tez na roczniki 95-98 , 98-99 i 95-99

Zawsze mnie dziwiło że moja deska , a dokładniej konsola srodkowa ,jest jakaś inna , i bardziej mi sie podoba niz te tradycyjne nie wiedziałem tylko dlaczego :)

 

 

Butrym a co z rejestracja samochodu ??? nie miałeś problemu ze swiatłami ?? , bo nasze sa symetryczne a wymagaja asymetrycznych , a tak wogóle to gdzie teraz mieszkasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra gdybym to kupil to wyleczylbym sie z Alfy.

 

Zobaczcie: http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_o...7120c5b2d20f0ff

 

Jeździl nia wlasciciel salonu, rzeczywiscie byla pierwszy raz rejestrowana w lutym 2000 (rocznik 1998). Są w stanie jeszcze zejść niewiele z ceny, za moja Almerke daja mi 23 tys. (wstępnie), reszte informacji bede mial w poniedzialek jak do mnie zadzwonią.

 

Aha szkoda, ze nie ma skóry :(

 

K... tylko ten mój pieprzony leasing do lutego jeszcze! Musialbym wcześniej splacic (zreszta powiedzieli, ze zobacza co możnaby z tym zrobić)

 

I jak oceniacie te Maxime????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji maxim US widziałem gdzieś dzisiaj właśnie , że maximki 98-99 są troche inne w środku , ale nie wszystkie rownolegle z nimi wychodziły tradycyjne !!!

Gdzies na jakieś stronce o DashKit i tam był podział tez na roczniki 95-98 , 98-99 i 95-99

Zawsze mnie dziwiło że moja deska , a dokładniej konsola srodkowa ,jest jakaś inna , i bardziej mi sie podoba niz te tradycyjne nie wiedziałem tylko dlaczego :)

 

 

Butrym a co z rejestracja samochodu ??? nie miałeś problemu ze swiatłami ?? , bo nasze sa symetryczne a wymagaja asymetrycznych , a tak wogóle to gdzie teraz mieszkasz ??

 

bez problemu z rejestracja. Mam xenony asymetryczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra gdybym to kupil to wyleczylbym sie z Alfy.

 

Zobaczcie: http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?id_o...7120c5b2d20f0ff

 

Jeździl nia wlasciciel salonu, rzeczywiscie byla pierwszy raz rejestrowana w lutym 2000 (rocznik 1998). Są w stanie jeszcze zejść niewiele z ceny, za moja Almerke daja mi 23 tys. (wstępnie), reszte informacji bede mial w poniedzialek jak do mnie zadzwonią.

 

Aha szkoda, ze nie ma skóry :(

 

K... tylko ten mój pieprzony leasing do lutego jeszcze! Musialbym wcześniej splacic (zreszta powiedzieli, ze zobacza co możnaby z tym zrobić)

 

I jak oceniacie te Maxime????

 

bardzo ladna i cena przyzwoita. zobacz czy czysta i jak sie nia jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad masz te xenonki ???

bez spryskiwaczy i samopoziomowania przeszła Ci przeglad techniczny ???

napisz co z tymi xenonami !!!!

 

 

 

pozdrawiam

 

jest temat o tym w dziale z elektryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna i cena przyzwoita. zobacz czy czysta i jak sie nia jezdzi

Kurna troche daleko (Gdańsk)... może ktoś z klubowiczów by podjechał żeby ocenić? Wygląda za***iście nie?, mają dzwonić do mnie w poniedziałek to sobie pogadamy :twisted: Ale nie ma skóry (ale jestem wymagającay nie? 8) )

No i jeszcze mają wymyśleć jak załatwić wcześniej mój leasing... sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elcoruso powiem Ci że wolałbym mieć bez skóry, teraz jak mam skóre, latem sie bardzo nagrzewa, zimą zimna a i sex nie wygodnie bo ślisko, tyle że łatwo czyścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tam przyzwyczailem do skory. w kazdym razie nie nazekam

Masz nowsze auto to i jakość skóry pewnie dużo lepsza, a moja niedość że wiekowa to jeszcze czarna, jak postoi na słońcu w upał to niema szans żeby od razu jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...