Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie są wersje Maxi US '95 -'99???


Gość elcoruso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie tam przyzwyczailem do skory. w kazdym razie nie nazekam

Masz nowsze auto to i jakość skóry pewnie dużo lepsza, a moja niedość że wiekowa to jeszcze czarna, jak postoi na słońcu w upał to niema szans żeby od razu jechać

 

jednym slowem jak siadasz to masz jajecznice :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tam przyzwyczailem do skory. w kazdym razie nie nazekam

Masz nowsze auto to i jakość skóry pewnie dużo lepsza, a moja niedość że wiekowa to jeszcze czarna, jak postoi na słońcu w upał to niema szans żeby od razu jechać

 

jednym slowem jak siadasz to masz jajecznice :lol:

na kiełbasie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elcoruso powiem Ci że wolałbym mieć bez skóry, teraz jak mam skóre, latem sie bardzo nagrzewa, zimą zimna a i sex nie wygodnie bo ślisko, tyle że łatwo czyścić :wink:

No i ten ostatni argument jest bardzo przkonywujący (z tym, ze ślisko) :wink:

No jutro maja do mnie zadzwonić, wszystko zależy od ich ugodowości bo zamierzam powiedzieć im tak: dajee Wam tyle ile chcecie bez targowania sie, ale z drugiej strony Wy dajecie mi tyle ile ja chce, jak na to pójda to przechodzimy do następnego etapu negocjacji :twisted:

 

Dam jurtro wieczorem znać co i jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbys sie tak dogadal to ladny bys mial skok.

z tych osmiu sek do niskich 7 i niska/srednia pietnastka na 400m. no i do chodzi komfort jazdy 8)

No kurde raczej narazie nie! Gdzieś wycztałem, ze Maxi 3.0 w automacie standardowo ma do setki 9,6 :( Ale głownie zależy mi na tym komforcie, poza tym wystawiają mi fakture VAT i mógłbym odliczyć 60% vaty, zawsze to prawie 4 koła taniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest lipa z tymi danymi. to wyglada tak:

w usa jest maxima taka jak moja od 0 do 60mph 6.6sek dla manuala i 7.4 automat, nastepnie w usa infiniti I30 w polsce jako maxima od 0 do 60 9.6 sek to samo ma sie do infiniti Q30. jakim cudem?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość easy_rider

Ja mam maximke z 1996r ze skora, 2poduchy, spojler na bagazniku, halogeny, kola 15 i dziwne zlote emblematy tzn. napisy maxima, nissan i na felgach. co to jest za wer maximy bo jakos nie moge dopasowac do tych co Wy wypisujecie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maximke z 1996r ze skora, 2poduchy, spojler na bagazniku, halogeny, kola 15 i dziwne zlote emblematy tzn. napisy maxima, nissan i na felgach. co to jest za wer maximy bo jakos nie moge dopasowac do tych co Wy wypisujecie ??

 

SE z pakietem GOLD; czyli zlote napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...