Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] 160 SR


Gość Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum a znalałem się tutaj gdyż wierzę ,że mi pomożecia a mianowicie planuje kupić Nissana Micra 160 SR ale nie do końca wiem czy warto :? może jest ktoś kto posiada takie auto i mógłby coś więcej o nim powiedzieć lub jakieś real fotki przesłać ?? bo z katalogu to jakoś nie bardzo chciałbym kupować taka wersję - chciałbym chociaż ją dotknąć :D

 

pomocy please :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE !!! Nie kupuj K12

 

 

A co to jest Micra 160 SR.

 

Jeżeli chodzi o Micrę K12 to stanowczo odradzam.

 

A jak chcesz już ją koniecznie kupić to sprzedam Ci sporo taniej niż w ASO naszą Micrę od żony. Dobre wyposażenie oraz A/C.

 

Jedyny mankament jak lwia część modeli Micra K12 to awaryjność. Nasza miała już 10 napraw gwarancyjnych :) Reflektujesz :D

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k12 czlowieku jak to kupisz to albo uciekles z wariatkowa albo masz duzo cierpliwosci :wink:

moja mama sie pozbyla i od raru kiedy jej nie ma ,odetchla z ulga.

kiepskie niedopracowane francuskie przeciekajace silniki

nieprecyzyjny automat

psuje sie modul domykania szyb

nieprecyzyjne czojki wycieraczek, swiatel i cofania

itd.....

najlepsza zecz to wyglad i blacha nienajgorsza ale reszta to zlom :wink:

z czystym sumieniem polecam k11 z ostatnich lat produkcji ,polecam wersje ze skrzynia cvt automat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadacie 8)

 

ja mam k12 od 2003r. i jestem zadowolony, a awarayjnosc? jak auto jest na gwarancji to lajcior :lol:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryzykant brac nowy niewyprubowany silnik

ps.. to ten sam silnik co w wersjach cc jak by ktos nie kumal :wink:

 

wada jest to ze wziales 5d i bez automatu :wink:

zaleta ze czerwona :wink:

 

ale najwieksza wada to ze wogule to nabyles :twisted:

nasza k12 1,4 tekna full opcja stracila sporo na wartosci po niecalym roku

a po 2 poprostu sie psula

na forum pisalem w aso spotkalem nasze byle auto.nowemu wł nie zapalila :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie boje nowego silnika gdyż on już podobno jeżdzi od roku w japonii

 

5dr gdyż czerwony był tylko taki a 3dr był zielony i jasnoniebieski

 

 

automat nie występuje dla tej wersji

 

56.000 dziś i mam nadzieje ze po roku jego wartość nie spadnie poniżej 40.000 gdyż tak myślę,że dłużej nim jeździć nie będę :lol: a jak będzie fajny to może go zamienie na CC :D

 

zobaczymy i mam nadzieje ,ze już w przyszłym tygodniu go odbiora albo chociaż zobacze już na żywo :roll: bo jak do tej pory to jedynie z katalogu i

w internecie widziałem a to to nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadacie 8)

 

ja mam k12 od 2003r. i jestem zadowolony, a awarayjnosc? jak auto jest na gwarancji to lajcior :lol:

 

pozdrawiam

 

 

 

Koleś japońskie (teraz wiem, że teoretycznie) auto kupuje się po to aby nim jeździć i po gwarancji. Teraz jest lajcior ale jak minie Ci gwarancja i za jakąkolwiek naprawę będziesz musiał słono zapłacić to pierwszy sie tu pojawisz i napiszesz, że wszystko to złe i niedobre jest screwy.gif

 

Nie życzę owocnego wkładania gotówki w K12 po okresie gwarancji hehe.gif

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie boje nowego silnika gdyż on już podobno jeżdzi od roku w japonii

 

5dr gdyż czerwony był tylko taki a 3dr był zielony i jasnoniebieski

 

 

automat nie występuje dla tej wersji

 

56.000 dziś i mam nadzieje ze po roku jego wartość nie spadnie poniżej 40.000 gdyż tak myślę,że dłużej nim jeździć nie będę :lol: a jak będzie fajny to może go zamienie na CC :D

 

zobaczymy i mam nadzieje ,ze już w przyszłym tygodniu go odbiora albo chociaż zobacze już na żywo :roll: bo jak do tej pory to jedynie z katalogu i

w internecie widziałem a to to nie to samo

 

 

A Ciebie kolego podziwiam a z drugiej strony już mi Cię żal hehe.gif

 

Wyrzucasz normalnie 56 000zł we francuskie błoto !!! Że Ci też własnej kasy nie żal. Naprawdę podziwiam. I jeszcze kupić sobie taki bardziew na okres 1 roku panna.gif To już trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem. Szkoda mi Cię stary bo nawet jak uzyskasz z tego K12-go "ciu%$$lstwa" te wspomniane 40 000zł (w co szczerze wątpię) to PRZENIGDY nie dałbym 16 000zł na 1 rok jeżdżenia tym czymś. Chyba taniej byłoby Ci to wypożyczyć od Nissana albo nawet z wypożyczalni. Ty lepiej zadzwoń na lotnisko Okęcie do wypozyczalni AVIS albo HERTZ'a i zapytaj ile bedzie Cię kosztować roczne wynajęcie takiego auta.

Chyba jeszcze by Ci zostało 6 000zł na piwo, wódkę i panienki nie licząc paliwa rotfl.gif

 

Kończąc to żal mi takich osób jeźdżących w K12 boshe.gif

 

 

Pozdrawiam

HHA

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadacie 8)

 

ja mam k12 od 2003r. i jestem zadowolony, a awarayjnosc? jak auto jest na gwarancji to lajcior :lol:

 

pozdrawiam

 

 

 

Koleś japońskie (teraz wiem, że teoretycznie) auto kupuje się po to aby nim jeździć i po gwarancji. Teraz jest lajcior ale jak minie Ci gwarancja i za jakąkolwiek naprawę będziesz musiał słono zapłacić to pierwszy sie tu pojawisz i napiszesz, że wszystko to złe i niedobre jest screwy.gif

 

Nie życzę owocnego wkładania gotówki w K12 po okresie gwarancji hehe.gif

 

 

.

 

zgadzam się z Tobą, że różnie się patrzy na różne wydatki z perspektywy płacenia z anie przez ASO lub w tym gorszym wypadku z własnej kieszeni, a ja jestem optymista dlatego, że juz mam wymieniony cały komputer oczywiscie w ramach gwarancji :D natomiast jezeli cokolwiek się spieprzy po gwarancji to sprzedam ja chociazby za te 22.000 i kupie sobie cos fajnego :wink: a niestety k12 jest awaryjna bo to kolejne wyniki fuzji z Renault :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno, czy wy naprawde uważacie, że KAŻDA k12 się pierdzieli co 30km? :shock:

 

bo chyba wam odwaliło :lol:

 

tak, tak....moja jest w serwisie co 4 dni, a jezdzi jak kanapa :lol:

 

 

i wogóle jest taka zła, że nawet w trase nią nie pojade bo się zepsuje zaraz za łodzią :lol:

 

tak, tak, wszystkie są takie same :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz wszystko wymienione to masz składaka a nie auto :lol:

 

 

 

 

 

.

 

hehe no z ym sie zgodze,

 

a propo tez kiedys dyskutowalem z HHA a propo jakiosci wnetrza micry k12 ,bylem zaslepiony wygladem auta ,ale potem uuuuuuuu jak sie awarje zaczały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56000 za K12 - bez komentarza.

Zaraz za bramą salonu będzie warta nie więcej niż 38000 (tyle kosztuje wersja podstawowa - a w Polsce dodatkowe wyposażenie w używanych autach praktycznie ma niewielki wpływ na cenę).

Za taką kasę kupiłbym K11 z końca produkcji (jeśli już mówimy o micrach) a za resztę w podróż dookoła świata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56000 za K12 - bez komentarza.

Zaraz za bramą salonu będzie warta nie więcej niż 38000 (tyle kosztuje wersja podstawowa - a w Polsce dodatkowe wyposażenie w używanych autach praktycznie ma niewielki wpływ na cenę).

Za taką kasę kupiłbym K11 z końca produkcji (jeśli już mówimy o micrach) a za resztę w podróż dookoła świata :wink:

jak juz pisalem mam to samo zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my swoja zakupilismy z salonu w promocji wersja tekna 1,4 najbogatsze mozliwe wyposazenie za 51tys zl

rok 2004 ale auto stalo od stycznioa w salonie na wystawie z tad rabaty

ale gwarancja byla normalana

w 2005 auto zostalo zprzedsane za 36tys zł

wiec 40 da szaleniec

auto bylo cudowne przez pierwszyk kilka miesiecy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1977
ja tam się nie boje nowego silnika gdyż on już podobno jeżdzi od roku w japonii

 

5dr gdyż czerwony był tylko taki a 3dr był zielony i jasnoniebieski

 

 

automat nie występuje dla tej wersji

 

56.000 dziś i mam nadzieje ze po roku jego wartość nie spadnie poniżej 40.000 gdyż tak myślę,że dłużej nim jeździć nie będę :lol: a jak będzie fajny to może go zamienie na CC :D

 

zobaczymy i mam nadzieje ,ze już w przyszłym tygodniu go odbiora albo chociaż zobacze już na żywo :roll: bo jak do tej pory to jedynie z katalogu i

w internecie widziałem a to to nie to samo

 

 

 

Gratuluje wyboru. To naprawde dobre autka. Jak narazie u mnie wszystko chodzi bez problemu (oby jak najdluzej!) i jestem bardzo zadowolony z mojego egzemplarza. A kazde autko ma swoich zwolennikow i przeciwnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no z ym sie zgodze,

 

a propo tez kiedys dyskutowalem z HHA a propo jakiosci wnetrza micry k12 ,bylem zaslepiony wygladem auta ,ale potem uuuuuuuu jak sie awarje zaczały :wink:

 

 

No po tym co mi żona dzwoniła z Anglii i co zostało wymienione to też w chwili obecnej wiemy, że jestesmy w posiadaniu SKŁADAKA.

 

Wymiana całej wiązki elektrycznej i części podzespołów elektronicznych wiadomo z czym się wiąże. Demontaż praktycznie całego wnętrza a zapewne zgodnie z angielsko-imperialistyczną procedurą i zgodnie z ISO trzeba było dodatkowo zdemontować silnie, kszinkę itp itd :?

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56000 za K12 - bez komentarza.

Zaraz za bramą salonu będzie warta nie więcej niż 38000 (tyle kosztuje wersja podstawowa - a w Polsce dodatkowe wyposażenie w używanych autach praktycznie ma niewielki wpływ na cenę).

Za taką kasę kupiłbym K11 z końca produkcji (jeśli już mówimy o micrach) a za resztę w podróż dookoła świata :wink:

 

Ja pisałem wyżej, że wynająłbym na ten 1 rok taką K12-tkę z AVIS'u i miałbym jeszcze kupe kasy na browary i wożenie całego klanu pięknych dupć !!!

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru. To naprawde dobre autka. Jak narazie u mnie wszystko chodzi bez problemu (oby jak najdluzej!) i jestem bardzo zadowolony z mojego egzemplarza. A kazde autko ma swoich zwolennikow i przeciwnikow.

 

ze niby ja jestem wrogiem micr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek1977
To wszyscy którzy uwielbiają K12 pomimo ich wielu wad, chorób i awarii:

Bierzcie ten "miód" i jedzcie z tego wszyscy rotfl.gif

 

 

 

.

 

 

Moja niech choroby omijają wielkim łukiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszyscy którzy uwielbiają K12 pomimo ich wielu wad, chorób i awarii:

Bierzcie ten "miód" i jedzcie z tego wszyscy rotfl.gif

 

 

 

.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

hehe policzcie smieje sie 13 razy :wink:

SPRZEDAWAC POKI JESZCZE JAKAS KASE DAJA ZA TO :wink:

 

ALE MIMO AWARYJNOSCI K12 WIZUALNIE MI SIE BAAAAAAAAAAAAAARDZO PODOBA I TAK ZOSTANIE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...