Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] 160 SR


Gość Bartosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcę się dowartościować to wsiadam w swojego Passata i w du... mam takie popierdólki jak Micry K12 wszelkiego typu i rodzaju
Widzisz... Są ludzie, którzy nie potrzebują dowartościowania przez posiadany samochód. Passat to wg mnie jak i wielu innych ludzi auto dla powolnych emerytów w kapeluszach. Wcale nie zyskałeś w moich oczach. Wręcz przeciwnie. Myślę, że nie tylko w moich. Twoje zachowanie jest tak infantylne, że mi słabo! Człowieku, daj sobie spokój! Zazdrościsz Bartoszowi, że spodobało mu się auto? Że Ty masz pecha i psuje Ci się na każdym kroku, a jemu nie? A może po prostu on umie się posługiwać autem?

Brak mi słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zacząłem temat o dowartościowywaniu się samochodem.

Panowie...... darujcie sobie te teksty bo mnie śmieszą.

 

Już niedługo się z Wami pożegnam bo Micry nie będzie.

 

Chcecie to sobie wierzcie w niezawodność Nissaników. Era ich wspoaniałości sie bezpowrotnie skończyła

 

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

taki jesteś cwaniak, adałeś sobie wcisnąć jakiś odpad z fabryki który diler kupił za pół ceny. Zrozum - to że ty trafiłes na parcha nie znaczy że wszyscy inni też. A jesli na jednym poziomie stawiasz jakość pierwszych wypustów micry k12 i np japońskiej maximy to świadczy tylko o Twojej niewiedzy w tmacie tej marki. Moja primera nigdy nie iała awarii a ma już ponad 6 lat, więc o swoim aucie mam prawo miec utarte zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

wszystkie marki wypuszczają przedwcześnie konstrukcje które były zbyt krótko testowane i ulepszane. Na przykład kilka lat temu w passatach b5 odmawiały posłuszeństwa hamulce. Ale pewnie o tym nie słyszałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie marki wypuszczają przedwcześnie konstrukcje które były zbyt krótko testowane i ulepszane. Na przykład kilka lat temu w passatach b5 odmawiały posłuszeństwa hamulce. Ale pewnie o tym nie słyszałeś

 

Wiesz, słyszałem nawet o pękających wałkach rozrzadu ale znam również szybkośc reakcji VAG-a na ten problem. Tylko 3 miesiące i wszystkie wadliwe wałki były wymieniane na nowe bezpłatnie.

Proszę mi również nie imputować tekstów o niewiedzy bo zapewne jest szersza od Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że mogłem przyczynić się do poprawy Twojego zdrowia przez rozśmieszenie Cię. Człowieku, Ty rzeczywiście jesteś cholernie niedowartościowany! Sprzedawaj sobie K12! Na prawdę nie to ani ziębi ani grzeje! Kup sobie Polo i rozsiewaj wśród znajomych pogląd, że japońskie auta to jednorazówki!

Traci w oczach ludzi, którzy, jak napisał Cornholio nie kupują wszystko co im wciśnie diler... A w oczach wielu ludzi zyskuje takimi autami jak Micra 160 SR czy Micra C+C. I to mnie cieszy. A tamto? Jakoś mnie nie rusza.

Cornholio, nie słyszał, bo niektórzy są zaślepieni swoim ego. A wyraźnie HHA potrzebuje przedłużenia swojej męskości w postaci Passata... :?

 

Żegnam Cię, Królu Passatów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups ale się narobiło - szkoda ,ze niektórzy jak nie mają argumentów to się unoszą i wszystkich atakują i uważają się za naj... ale z drugiej strony to pewnie trochę będziemy tęsknili za Twoim "dobrym słowem" w temacie Nissanów - zapewne na forum miłośników VW narzekasz na VW i chwalisz micre :D:D:D

 

ale coś mi się wydaje ,że nie masz nawet z kim porozmawiać więc uskuteczniasz takie swoje zachowanie aby móc jak najwięcej pisać na różnych forach aby się dowartościować :D bez względu na to co piszesz i jak :D

 

mam jednak cichą nadzieję ,że nas nie opuścisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, kiedy odbierasz C+C (napisłeś, że już zamówiłeś)? Czytałem kiedyś na jej temat jakąś recenzję w jakiejś gazecie, piszący nie był specjalnie zachwycony, ciekaw jestem Twoich wrażeń, szczególnie, że będziesz miał dobre porównanie ze "zwykłą" K12 ;).

Jak przewidujesz, jak szybko znudzi Ci się C+C? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej jak to będzie możliwe - fizycznie zobaczę ją na żywo w przyszłym tygodniu (nieoficjalnia prezentaca) a wersja którą chcę będzie dostępna na przełomie marzec/kwiecień (jak nic się nie zmieni)

C+C kiedy się znudzi ?? zapewne jak nie będzie słońca :D

SR miło i to bardzo mnie zaskoczyła swoimi właściwościami jezdnymi i ogólnie uważam,że to super auto (oczywiście jak za te pieniądze) więc z C+C mam nadzieję,że będzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc z C+C mam nadzieję,że będzie podobnie
Z właściwościami jezdnymi może być trochę gorzej... Cabrio może się gorzej prowadzić... Może bezpieczniej byłoby, gdybyś najpierw przejechał się jazdą próbną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie uda się bo znając realia naszych dealerów to nie prędko któryś będzie miał testową C+C - pozatym chyba nie będzie aż tak źle - poprostu trzeba będzie pomyśleć o wersji z ESP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam w dobre ręce

 

Nissan Micra K12

wersja : 160 SR

silnik: 1.6 110KM

nadwozie : 5 -cio drzwiowe

kolor: czerwony

wyposażenie : 4PP,wspomaganie,ABS+EBD+BA+TCS+ESP, klimatyzacja automatyczna,komputer pokładowy , radio CD+6 głośników i sterowanie w kole kierownicy, regulacja wysokości fotela kierowcy i kierownicy, halogeny , aluminiowe felgi 16" i inne

I właściciel

bezwypadkowy

kupiony w kraju

I rejestracja :09.2005

przebieg 4100 km

cena około 47000 zł

gwarancja do 09.2008

 

 

Albo mam halucyjnacje, albo się mylę, ale ty już raz to auto sprzedawałeś...Jako ROZBITE :shock: :shock: Szkoda że usuwają stare ogłoszenia to bym zacytował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
Sprzedam w dobre ręce

 

Nissan Micra K12

wersja : 160 SR

...

bezwypadkowy

...

 

 

Albo mam halucyjnacje, albo się mylę, ale ty już raz to auto sprzedawałeś...Jako ROZBITE :shock: :shock: Szkoda że usuwają stare ogłoszenia to bym zacytował.

 

o w morde to chyba należy sie nam jakies wyjaśnienie od właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chciałem sprzedać (a raczej pomóc) uszkodzoną Micrę 160 SR tyle tylko ,że zieloną i trzydzwiową - znajomych ale w końcu zdecydowali się na naprawę i znów śmigają swoją choć dalej czekają na tapicerke fotela pasażera - kurcze to już chyba z 2,5 m-ca :roll:

 

moja jest normalnie cud- ani razu nie była myta ani na myjni automatycznej ani szczotki jej nie dotykały czy gąbka jedynie myjnia z aktywną pianą i woda pod wysokim ciśnieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...