Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny B11 Klamki i drzwi


Gość tomecom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

na wstępie pragnę sie przywitac na forum gdyż jestem tu nowy. Mam zamiar odnowić Nissana Sunny B11 z 1982 roku 1.5 z automatyczną skrzynią biegów. Mój sąsiad z wielkim bólem serce miał zamiar oddać go na złom, dlatego postanowił mi go odstąpić za symbliczną sumę.

 

Problemem są dwie rzeczy - w aucie pourywały się klamki a lewe drzwi przednie i tylne nie są w najlepszej kondycji, aczkolwiek do uratowania. Nowe oryginalne klamki kosztowałyby majątek - 150zł jedna, a potrzeba w zasadzie wszystkich czterech. Zamienników nigdzie nie mogę znaleźć Jako student mam zapał motoryzacyjny, ale i ograniczony budżet, dlatego wymiana klamek urasta do rangi mission impossible. Czy macie jakieś pomysły gdzie możnaby popytać o takie klamki w kolorze chromu? Wiem - na szrotach, ale czy znacie jakieś konkretne szroty , np. typowo Nissana gdzie ktoś może by miał takie rzeczy do tego autka? Może ktoś z Was posiada takie białe kruki u siebie?

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam b11 z 84r. 1,5 całego i dużo gratów innych. Jeśli coś potrzebujesz to daj znać przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...