Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewód podciśnienia


Popek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, zauważyłem dziwne zachowanie auta - na biegu jałowym obroty spadały do zera za każdym razem. Po otworzeniu maski zobaczyłem rozerwany przewód (jakieś chyba podciśnienie powietrza) wychodzący z okolic tylnej cześci pokrywy zaworowej idący do jakieś plastikowej kostki po prawej stronie komory silnika. Naprawa prosta uciołem zarobiłem końcówkę i podłączyłem. Jednakże od tamtej pory silnik nie może utrzymać obrotów jak włączam klime. Nie wiem czy ma to jakiś związek, czy po prycięciu przewód jest za krótki czy co. Ogólnie wydaje mi sie że silnik pracuje troche inaczej trochę szarpie. Jedyny pomysł to kupno przewodu oryginalnego choć nie wiem czy długość ma tu jakieś znaczenie. Jak ktoś ma pomysł to nich się podzieli pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. foto ogólnie przewód

2. i 3. foto miejsce do którego wchodzi i wychodzi

4. umiejscowienie wyjścia żeby lepiej było widać

przy naprawie przerwanego uciąłem jakieś 15 centymetrów

post-41950-0-71351700-1333968729_thumb.jpg

post-41950-0-21563300-1333968777_thumb.jpg

post-41950-0-73140500-1333968820_thumb.jpg

post-41950-0-79615700-1333968873_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fotkami od razu lepiej i czytelniej. Za konkretne i przejrzyste podejście do tematu /foto/ - masz odemnie "+" . Chociaż głupot bym nie pisał i odpisywał, bo teraz wiem że silniczki jednak inne.

Ale proponuję kupić nowy wężyk, bo i w środku może być zapaprany i stracił swoje wlaściwości. Może wystarczy zwykły igielitowy z grubą ścianką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...