Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10]Światła wstecznego non stop właczone .


Gość Yeryfriko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yeryfriko

Witam , mam kolejny problemik , otóz non stop pala mi sie światła od wstecznego , co najpierw wyjąłem kabelki od czujnika w skrzyni biegów i myślałem ze to on jest zepsuty , ale po odłaczeniu kabelków od czujnika wstecznego , nadal sie cholery palą :D nie mam pojecia co jest grane, jakies zwarcie albo co ? na co mam zwrócić uwagę ? masa jakaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz sedana zdejmij gume która zabezpiecza kable od budy samochodu do tylnej klapy, tę w lewym rogu, tak abyś widział kable, jeśli będą tam porzecierane i się stykają to masz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą być przetarte. Miałem taki przypadek że wszystkie tylne światła działały jak chciały, powodem były załamane przewody które widoczne były dopiero po przecięciu całej tej gumowej osłony na całej długości a przetarć żadnych nie było.

Sprawdzić też możesz mase i proforma przeczyścić styki, masę sprawdzisz za pomocą miernika lub kabelka i żarówki, jeśli nie wiesz jak to pytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Yeryfriko

wszystko wyczyszczone , wszystko sprawdzone i nic, jedynie co to nie sprawdziłem masy zarówka bo szczerze nie wiem jak , a miernik mam chyba zwalony bo kuzwa pokazuje mi w gniazdku 20 V a na akumulatorze 320 V xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jak , znalazłeś problem z tymi światłami?

Bo ma nieco podobny problem , tyle tylko że się nie chcą włączać pop włożeniu wstecznego, nic nie pomagało, ale odkryłem że włączenie ogrzewania tylnej szyby włącza światła cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam. mam problem ze światlami w mojej primerze z 1996 roku. otoz gdy silnik jest wylaczony i wcisne pedal hamulca to zapalaja mi sie w tym samym czasie swiatla pozycyjne razem z podswietleniem zegarow a gdy odpale silnik i wlacze swiatla to swieca takze swiatla stopu razem z tym trzecim za tylna szyba. co to jest? mial ktos kiedys z tym stycznosc? bylem u mechanika ale uslyszalem to czego sam sie domyslalem ze jest zwarcie ale nie potrafil zlokalizowac tego zwarcia. zeby wszystko bylo jasne to sedan 1.6 16V 99 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...