Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK - DYSKUSJA NA RÓŻNE TEMATY


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego nie daję się zwariować takimi "przemyśleniami". Do tego wszystkiego trzeba dodać utrzymanie armii urzędników, zapłacić za nich zus, utrzymać mienie, wybudować nowe, wpłacić kasę do budżetu w celu niwelacji deficytu itp. Nie twierdzę, że mi się to podoba. Po prostu szkoda sobie nad tym głowę łamać. Wałki są i będą. Nam się nie polepszy bo układ jest nie do ruszenia. A jak się czegoś nie da zmienić, to trzeba to zaakceptować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdyby ktoś pytał. Notem spokojnie da się przewieźć elementy (w tym przypadku paczki Ikea) o długości 210 cm (a może nawet 220 cm). Składamy tylne siedzenie, rozkładamy przednie i z małego Notka robi się całkiem spora mini ciężarówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś pytał. Notem spokojnie da się przewieźć elementy (w tym przypadku paczki Ikea) o długości 210 cm (a może nawet 220 cm). Składamy tylne siedzenie, rozkładamy przednie i z małego Notka robi się całkiem spora mini ciężarówka :)

 

No właśnie muszę przewieźć sofę o długości 206 cm, wejdzie :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam

bedzie wystawać to trudno

ja wiozłem notkiem płyty meblowe w rozmiarze 70cmx260cm, wystawały sporo, ale spięte pasami nie wyjechaly przy ruszaniu.

 

a część tej wersalki (tą wystającą z notka owiń folią, żeby jej nie zachlapało i gra pasuje.

dodatkowo nawet klapy nie musisz specjalnie opuszczać, bo w przeciwieństwie do rożnych dziwnych konstrukcji wszystkie lampy masz na słupkach :) (no dobra, poza stopem i oświetleniem tablicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :D jeśli jest szersza niż 40 cm to może być problem :D

oj tam oj tam

bedzie wystawać to trudno

ja wiozłem notkiem płyty meblowe w rozmiarze 70cmx260cm, wystawały sporo, ale spięte pasami nie wyjechaly przy ruszaniu.

 

a część tej wersalki (tą wystającą z notka owiń folią, żeby jej nie zachlapało i gra pasuje.

dodatkowo nawet klapy nie musisz specjalnie opuszczać, bo w przeciwieństwie do rożnych dziwnych konstrukcji wszystkie lampy masz na słupkach :) (no dobra, poza stopem i oświetleniem tablicy).

 

W sumie to tak sobie zażartowałem:D, bo wiem że nie wejdzie, choć z otwartą klapą może by i dało radę , załatwię to jednak inaczej.

Na marginesie dodam, że kiedyś puntem II przewiozłem całą szafę serii pax z ikei 1 x 2,36 m w paczkach i jeszcze sam to załadowałem do auta, do tej pory się dziwię, że mi to się udało. Oczywiście klapa w górę była :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się tak przechwalacie,to mój wyczyn to przewóz XIX w zegara z litego dębu długości 2.5m :D

Gość od którego go kupiłem był w szoku ,jego skodzina Fabia kombi nie przyjęłaby takiego wyzwania :D

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, taki zegar to nie wąska sprawa. Gabarytowo i "masowo". Musiał swoje ważyć. Swoją drogą kogo podkusiło, żeby pozbyć się takiego cacka?

Kogoś podkusiło :D

A swoją drogą że tu jest HP to pozwolę sobie na trochę historii tego zegara :D

To była rodzinna pamiątka dla tego ktosia :D po wuju który był ...proboszczem w jakiejś parafii w okolicach Przeworska.w czasie II wojny przeleżał na strychu i późniejsze wesołe ludowe czasy również.Przywrócony do życia w latach 60-tych.Zmieniał trzykrotnie właścicieli w tej rodzinie,aż dotarł do mnie zupełnie obcej osoby,zupełnie przypadkowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ,nie moożna tego usunąć jedynie zerować i ustawiać przebiegi:

 

Można ustawiać odległość do wymiany oleju przez nacisnięcie (3) przycisku ustawienia planu wymiany oleju/przycisku ustawienia zegara przez 3 sekundy, podczas gdy wyświetlane są symbol klucza iodległość do wymiany oleju. Symbol i odległośćdo wymiany oleju zaczną migać i wyświetli się aktualny okres. Wciśnij przycisk (3) aby zwiększyć zakres odległości. Każdy krok zwiększa przedział odległości o 1000km. Przedział odległości może być ustawiony maksymalnie do 63000km, po którym wyswietlacz powraca do wartości zero.Jeśli nie zostaną wykonane żadne inne czynności, wyświetlaczpowróci do informacji o stanie oleju izostanie ustawiony nowy okres wymiany.

Jest to zacytowany scan wykonany przez naszego kolegę z forum z książki serwisowej.

Edytowane przez JACKO29
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranger ,wydaje mi się ze taki opis powinien się znaleźć dla potomnych gdzieś dopięty...może do tuningu i usprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozważam założenie tematu "Sztuczki i Kruczki" lub może lepiej "Ciekawe Patenty" lub "Patent na...", gdzie takie tematy powinny trafiać, aby nie ginąć w gąszczu postów. Co wy na to? Nie ma możliwości zakładania podtematów w tematach, dlatego proponuję, żeby ta nasza "skarbnica" podlegała całkowitej moderacji. Będę tam umieszczał tego rodzaju "chwyty" wraz z opisem. Nie będzie możliwości dopisywania niczego do tematu. Wszystkie perełki, które pojawią się w dyskusji na forum, będą tam dodatkowo umieszczane przeze mnie na waszą prośbę i rekomendację. Stworzymy w ten sposób szybkie archiwum ciekawych chwytów i patentów. Proszę o przedyskutowanie tutaj, potem ten temat "oczyścimy".

 

Próbka tutaj:

http://forum.nissank...na/#entry881344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej w pierwszym piszcie dodawać linki do tematów o konkretnych problemach i zrobić coś w rodzaju indeksu lub długu treści? Wydaje mi się ze czasem taki wyrwany z kontekstu post, odarty z reszty informacji może nie spełnić oczekiwań forumowiczów.

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki można dodawać mimo to. Próbka poprawiona ;).

Robienie czegoś na wzór "spisu treści" do forum z biegiem czasu stanie się sprawą nie możliwą do okiełznania. Poza tym forum jest dość składnie poukładane. Są wyszukiwarki. Myślę, że takie skomasowanie tylko absolutnych "sztuczek" w jednym miejscu może mieć sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...