Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mogę wynegocjować na nowym QQ


Karas007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciał bym się zapytać jakiej wielkości realnie można wynegocjować rabat na nowego QQ. Chcę kupić QQ 2.0 benzyna CVT wersja Tekna + skóra. Cena takiego zestawu teraz wynosi 102 800 PLN.O jakiej wielkości rabat mógł bym powalczyć?

Dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Karas007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia jak dobrym jesteś negocjatorem oraz czy zakup jest na firmę(lub grupę zawodową) czy osobę fizyczną i czy masz już Nissana czy nie oraz od tego ile sprzedawca chciałby na Tobie zarobić :)

 

cena katalogowa to 107 200,00 zł brutto (2.0 2WD CVT + skóra+ metalik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zależy u którego Dealera, ale można z 10% plus jakieś gratisy, np. blokada skrzyni biegów, dywaniki i upust na opony (drugi kpl). Piszę bo mi się własnie tak udało-Biała Podlaska Szeptycki. Masz, tzn. będziesz miał droższe od mojego QQ wiec negocjacje na dzień dobry lepsze;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym 2011 zapłaciłem za QQ+2 2.0 benzyna Acenta (+dywaniki, alarm, lakier metalik) 78 tyś. zł brutto - cena katalogowa z dodatkami to 90-kilka tyś zł. Rabat spory, ale auto stało w salonie (co akurat było zaletą, bo szybko potrzebowałem samochodu) i było z rocznika 2010 (po lifcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy z Warszawy kupił dużo taniej QQ w Tarnowie. Więc wszystko zależy od dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, postanowiłem negocjować z trzema dealerami z jednego miasta, zobaczymy jak to wyjdzie. Dam znać dla następnych zainteresowanych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej stolice skonfiguruj tutaj sobie auto i wyslij specyfikacje w kraj i zobaczysz jakie potworne różnice sa w cenach bazowych jeszcze nie podchodząc do negocjacji

Kolega w Łodzi oprócz zimówek wykładzin + bagażnik dostał alarm i blokade za 200pln części a auto bazowo było tańsze o 7000 a jak zaczął negocjować to wawka spusciła 10000 a Łódź kolejne 7000 dodała fakt było to pod koniec października ale daje pogląd jak droga jest stolica. ani razu nie ruszył tyłka z fotela domowych pieleszy wszystko telefonicznie i finalizacja mejlami.

Wyslij meilem pytania wszędzie gdzie można dojechac ciuchcią. Z kilkoma naraz negocjuj podając oczywiście nazwę konkurenta

Skoda w Mińsku Maz jest tańsza o 5000 i ma dywaniki welurowe w standardzie. To tak na starcie bez rozmów tylko infornacyjnie.

Jeśłi będziesz odpowiednio naciskał Odyssey to może ci dużo upuszczą jak podeprzesz sie konkurentem T&T bo ostro z nimi rywalizują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego rodzaju negocjaciach,większe pole do popisu dają auta,które są już na "stoku".Na jedno z aut które kupowałem(nowe,ale rocznikowo prawie 2-letnie),Szczecin dawał mi 35% rabatu,a Impwar z legnicy dał 44%!!!ceny katalogowej.Ale wcześniej,z innym było odwrotnie,rabat był największy w Szczecinie i Toruniu.Nigdy nie dostaniemy takich rabatów na modele zamawiane pod siebie(konfigurowane)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzgodniłem w Tarnowie za 73 klocki srebrną 1,6 Acentę na kołach I-Waya + dywaniki + chlapacze + alarm za 800 zł (początkowa cena 1600). Auto na placu więc biorę od ręki. Dzwoniłem do JM w Chorzowie i Krakowie i takiej konfiguracji (z felgami I-Waya) za nic nie chcieli załatwić. Zostawiłem im swój nr kom bo mieli "się naradzić z szefem" ale nawet nie zadzwonili.

Czyli wychodzi że im kaszki idą jak bułki i w "poważaniu" mają potencjalnego nabywcę.

 

Nie wiem czy byłą szansa na większy upust (lub pakiet gratisów)...

Edytowane przez Seby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W reklamach w radiu słyszałem, że w Radomiu chyba w ten weekend organizują " dni otwarte" Nissana.

Może w całej Polsce.

Cena I-Way 38800 w kredycie 50/50 czyli atrakcyjna, przypuszczam, że 1,6 oraz dodatkowa 12 miesięczna gwarancja..

Musisz zorientować się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ,że ktoś np. 8 m-cy dostał taki lub też taki rabat nie ma przełożenia na obecną ofertę czyli czasami oferta może być lepsza a czasami gorsza (w danym okresie).

Jak wyślesz maila do kilku/kilkunastu dealerów z zapytaniem o ofertę i w okienku "do" będzie wiele adresów mailowych to zapewne niektórzy nie odpiszą - bo po co skoro ma być to wojna cenowa - a więc lepiej pisz pod jeden adres - więcej roboty ale szansa na więcej ofert :)

 

aktualnie w promocji QQ 1.6 I-Way za 76 900 zł brutto i spokojnie możesz liczyć na dodatkowy rabat w okolicach 3000/4000 zł gdyż znajomi kupili ostatnio (a raczej zamówili) wersję 1.6 I-Way biały za 73 000 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info,

w Tarnowie policzyli o 400 PLN więcej niż w Wawie:) Właśnie tak robię jak koledzy piszą wysyłam maile do różnych dealerów, gdzieś napewno trafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciał bym się zapytać jakiej wielkości realnie można wynegocjować rabat na nowego QQ. Chcę kupić QQ 2.0 benzyna CVT wersja Tekna + skóra. Cena takiego zestawu teraz wynosi 102 800 PLN.O jakiej wielkości rabat mógł bym powalczyć?

 

nie negocjuj - dołóż 10 tys i kup X1 albo 20 i masz Q3. Przynajmniej nic nie bedzie trzeszczało, stukało i skrzypiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze BMW to już nie jest to BMW co kiedyś i bywa bardzo awaryjne, a po drugie można kupić też trochę bardziej japońskiego Nissan'a i też nie będzie stukało, trzeszczało i skrzypiało... Chociaż uważam, że taka opinia mimo wszystko jest krzywdząca dla QQ. Mi w QQ jakoś nic specjalnie nie stukało, ale faktem jest, że X-trail jest wyraźnie lepiej spasowany...

ogladałem nowe X-Trail'e - i to juz jest samochód, zwłaszcza że był czarny z chromem i jasna skórą. Moim zdaniem róznica pomiedzy QQ a nowym X-t to dwie klasy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest wiekszy przez co bardziej komfortowy i pewnie ma szerszy rozstaw osi przez co jest bardziej przewidywalny na asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie... Mam dokładnie ten sam rozstaw osi 2630... ;)

tak ale ma inaczej zestrojone zawieszenie a w wersji po liftingu z 2010r. (wrzesień 2010) ma inny rozmiar kół niż QQ. Komfort jazdy, wyciszenie, zużycie paliwa , dzielnoość w terenie - hmmmmm warto dopłacić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mój QQ+2 2.0 Tekna benzyna + skóra- Warszawa Oddysey 94500zł -łączny rabat ok 12 tys zł-auto pod zamówienie.

Lokalny Dealer w Toruniu był droższy o ok 3 tys zł i nie chciał juz spuścić- mam za te róznice ubezpieczenie a z Torunia to tylko 200km drogi więc warto. Byc moze gdybym ponegocjował i poszukał udało by sie wiecej zaoszczedzic;))) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mój QQ+2 2.0 Tekna benzyna + skóra- Warszawa Oddysey 94500zł -łączny rabat ok 12 tys zł-auto pod zamówienie.

Lokalny Dealer w Toruniu był droższy o ok 3 tys zł i nie chciał juz spuścić- mam za te róznice ubezpieczenie a z Torunia to tylko 200km drogi więc warto. Byc moze gdybym ponegocjował i poszukał udało by sie wiecej zaoszczedzic;))) Pozdrawiam

ale to na firmę lub zawody uprzywilejowane zakup ? Ja na razie uzyskałem 99600 plus dodatki za QQ 2.0 benzyna, automat, tekna, skóra. Każdy inny salon na taką ofertę mówi pass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to na firmę lub zawody uprzywilejowane zakup ? Ja na razie uzyskałem 99600 plus dodatki za QQ 2.0 benzyna, automat, tekna, skóra. Każdy inny salon na taką ofertę mówi pass.

Hej!

Płatnosc gotówką + zawód lekarz/farmaceuta.

 

Pozdr.

 

ps. zawodu nikt mi nie sprawdzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. zawodu nikt mi nie sprawdzał

 

Sprawdzą przed wystawieniem faktury, poproszą o dokument poświadczający wykonywanie zawodu uprawniającego do rabatu, zrobią kopię i wyślą do nissana bo to on udziela tego rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzą przed wystawieniem faktury, poproszą o dokument poświadczający wykonywanie zawodu uprawniającego do rabatu, zrobią kopię i wyślą do nissana bo to on udziela tego rabatu.

eee nie sprawdzali...choc mam te uprawnienia...sam sie dziwilem...faktur wystawiona, jutro odbior.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja dwa dni temu zamówiłem, odbiór za ok 3 miesiące. Cena 99600 plus dodatki, alarm,dywaniki, moduł zamykania lusterek + 10% zniżki na resztę akcesoriów. Nigdzie taniej nie chcieli sprzedać ale myślę, że to dobra cena za QQ 2.0 CVT TEKNA + jasna skóra + metalik. Niestety na zawody uprzywilejowane nie mogłem się podpiąć, i zakup na osobę prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja dwa dni temu zamówiłem, odbiór za ok 3 miesiące. Cena 99600 plus dodatki, alarm,dywaniki, moduł zamykania lusterek + 10% zniżki na resztę akcesoriów. Nigdzie taniej nie chcieli sprzedać ale myślę, że to dobra cena za QQ 2.0 CVT TEKNA + jasna skóra + metalik. Niestety na zawody uprzywilejowane nie mogłem się podpiąć, i zakup na osobę prywatną.

 

szału z rabatem nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...