Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TERRANO 2 REGULACJA SZYBERDACHU


Polowacka

Rekomendowane odpowiedzi

PROBLEM Z SZYBERDACHEM!

 

 

AWARIA POLEGALA NA WYTARTEJ ZATYCZCE Z TYŁU MECHANIZMU ZDJ 1.ZOSTAŁA PRZETARTA NA WYLOT PRZEZ BOLEC ZDJ.2

SZYBER NIE ZAMYKAŁ SIE ANI NIE OTWIERAŁ . DOTOCZYŁEM NOWĄ ZDJ. 3. I WYSTĄPIŁ PROBLEM Z REGULACJĄ SZYBRU OPIS 2.....PODEJRZEWAM ZE JEST TO KWESTIA FABRYCZNEJ ZATYCZKI.CZY JEST KTOŚ W STANIE OFOTOGRAFOWAC I ZWYMIAROWAC MI TAKA ZATYCZKE.

 

 

 

 

 

 

 

 

OPIS 2...JAK GO POPRAWNIE WYREGULOWAC? FABRYCZNIE ZAWSZE ZAMYKAŁ SIĘ W JEDNYM PRAWIDŁOWYM MIEJSCU. TERAZ ZOSTAJE SZPARA OKOŁO 4mm zdj.4 MUSZĘ KOREGOWAC PRZYCISKIEM.WIE KTOŚ JAK TO WYREGULOWAC?

post-56055-0-86027000-1340276526_thumb.jpg

post-56055-0-81359500-1340276542_thumb.jpg

post-56055-0-07297200-1340276558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po rozebraniu miałem podobny problem, nie zamykał się tak jak powinien, szpara była nieco większa niż u ciebie miała nawet kilka centymetrów. Wyregulowałem to w prosty sposób, który u mnie zadziałał.Silniczek ma trzy położenia uchylone/zamknięty/otwarty. Otworzyłem szyber na maksa, zdjąłem silniczek puściłem go kilka razy na pusto ustawiając w położenie otwarty, założyłem i po sprawie. Spróbuj może zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...