Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sworznie tylnych wahaczy


piotras78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje sworzni tylnych wahaczy (górnych i dolnych) - czy ktoś z was wie gdzie można takie nabyć ? przeszukałem net i narazie nic nie mogę znaleźć. Ewentualnie mogą być zamienniki całych tylnych wahaczy. Do przodu jest wszystko - na tył zero. Niestety Path ma już 190 tyś i zaczynają się pierwsze większe wydatki. Przy okazji pytanie - czy komuś z was wychodzi rdza na górnej krawędzi przedniej szyby ? Niby autko ma już 7 lat ale to i tak niezła kaszanka jak zaczyna go w tym miejscu brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na dachu nad szybą to bolączka Pathfinderów z tych lat produkcji podobnie jak rdzewiejąca tylna klapa. Co do sworzni to niestety nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niestety jest lipa na całym froncie - ASO ok 8 tys kpl (tzn góra/dół, prawa/lewa), - Allegro widziałem raz za 4 tyś kpl. Ja będę chyba swoje regenerował tylko na razie robię rozeznanie rynku w tym temacie kto mi to zrobi profi bo do kowala autka nie oddam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu można kupić ale nie wysyłają poza USA jak masz tam kogoś to Ci kupi i wyśle,wyjdzie taniej

http://www.parts.com...diagram=3636555

http://www.courtesyp..._6916_6920.html

Ceny faktycznie niezłe - tylko trzeba chętnego na przywiezienie poszukać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku matula kolegi była w USA to mi kupiła zaślepke relingu do Pata z tej jednej firmy,wyniosło mnie to 60zł a w ASO chcieli 250-300zł jak dobrze pamiętam.Nie był to jakiś Chiński zamiennik tylko oryginał Nissana.

Edytowane przez budmiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wiem coś na temat zaślepek na relingach - mam już trzecią :) Dwie poprzednie sobie pofrunęły w trakcie jazdy - tą już wkleiłem na stałe - ceny faktycznie takie jak podałeś :( zdziercy

 

Znalazłem na allegro gościa który sprzedaje dolne sworznie na tył.

http://allegro.pl/sworzen-wahacza-tylnego-nissan-pathfinder-r51-05-i3048784176.html

Produkuje je firma FEBEST. Zastanawiam się czy na górne tylne nie pasowały by górne z przodu (jak przeglądałem katalog on-line FEBESTA to własnie nr przednich widniał przy tylnych górnych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam 
I jak rozwiązaliście sprawę tych sworzni ? Bo u mnie również jest do wymiany lewy tył i nie wiem co robić. W aso cena kosmos, macie może namiary na jakieś zamienniki lub kogoś kto byłby to w stanie zregenerować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep w Olkuszu z częściami do samochodów amerykańskich

http://sklepjeep.redcart.pl/c/7256/sworznie-wahacza-pathfinder-nissan.html

Zadzwonić zapytać o wersję na tył może akurat mogą sprowadzić

 

Szkoda że wcześniej nikt nie dał znać bo wyjechałyby z USA. Mam firmę i raz na czas transport opuszcza USA. Teraz lecą klamki tylne do Patha. Niebawem pojawią się na allegro. Oczywiście Nissan Genuine Parts a nie jakieś podróby.

 

Jak ktoś nie chce czekać to proponuję skorzystać z usług firmy Polamer w USA. Firma zajmuje się spedycją pomiędzy USA-PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu było napisane że to sworzeń do pathfindera tył dolny no i jakiś numer tylko że nie zwracałem na to uwagi a teraz już za późno żeby to odczytać bo zostało wyrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja mam pytanie a propos tylnych dolnych sworzni,otoz podczas wymiany obu tzn gora i dol,gorny zajelo mi doslownie kilka minut ale z dolnym to juz lipa ,nie chcial wejsc caly sworzen w jarzmo aby wsadzic srube doslownie 2 lub 3 mm,mierzylem oba suwmiarka stary i nowy i sa identyczne,poszezalem jarzmo dalej nic,jest na to jakis myk czy normalnie ma wejsc?

Edytowane przez Coyote024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie znalazłem takowe sworznie.

http://www.sklep4x4.pl/sklep/grupy.php

cena dosyć przystępna, i tu moje pytanie : jaką jakość prezentuje firma TRW ??? nie chciałbym czegoś co wytrzyma zaledwie 10tkm.

czy lepiej dołozyć i kupić Febest'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie czego szukacie i do którego pathfindera, ale do R51 wyszła mi cała strona wyników na aledrogo zarówno góry jak i dołu.

 

Ja uważam że TRW to jedna z tych najlepszych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie bierz TRW, Febest to szajs, mój kolega założył tuleje wahaczy do Patrola, pojechał na Białoruś jak wrócił było już po tulejach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...