Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] zamek centralny "głupieje"


Gość majdanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Problem wygląda tak: jakieś 2 lata temu przestał mi działać z pilota centralny. Znalazłem jakiegos "fachowca", który powiedział, że mi to naprawi. Okazało się, że nie naprawił, a wymienił na jakiś uniwersalny. Było dobrze, przez kilka tygodni,(firma w tym czasie znikła) później szło wytrzymać, ale teraz "centralny" przechodzi sam siebie np. otwierając się samoczynnie w nocy, zamykając(lub otwierając) tylko 1 drzwi (zazwyczaj kierowcy), otwiera się zamykaniem lub też na odwrót, itp.

1. Czy jest jakiś sprawdzony centralny uniwersalny, który moge samodzielnie wymienić?

2. Czy zakupiony oryginał zamka centralnego Nissana na aukcji będzie działał na tym pilocie który mi został ? ( Fachowiec oddał piota, sterownika niestety nie).

Proszę o jakieś wskazówki. Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość walecboard

Co do patentów uniwersalnych to raczej każdy będzie działał pod warunkiem prawidłowego poskładanie elektyki. Co do fabrycznego do musisz kupić na pewno moduł sterujący i piloty ale nie pamiętam czy przypadkiem nie jest on połączony z NATS, jeśli tak to doszedł by jeszcze komp i immo. Poszukaj na formu bo gdzieś o tym pisali, albo niech się któryś kolega biegły w temacie wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...