Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navigacja NISSAN Connect Premium HDD - najwowsze wydanie 2012


Gość NISSANATOR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NISSANATOR

Od kilku dni dostępne jest już najnowsze wydanie aktualizacji oprogramowania i map dla samochodów z twardym dyskiem. Po aktualizacji pokazuje się wersja 2011-2012.

Zainteresowanych aktualizacją proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, przyznam że nie jestem wirtuozem jeśli chodzi o komputer itd. więc jeśli to nie kłopot to prosze mi podpowiedzieć coś jaśniej co mam zrobić lub gdzie się zgłosić w sprawie aktualizacji navi do mojego QQ. Może podam adres zimol2@wp.pl dziękuję z góey za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny map do NC wcale nie spadły a wręcz przeciwnie. Podrożały i teraz cena najnowszej mapy kosztuje w granicach 900 zł w ASO Nissan. Po prostu paranoja. Zapłacić tyle kasy za takie badziewie :)

Mam NC ale korzystam z Automapy w nawigacji na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zrobiłem jak poprzednik, fabryczna mapa w moimi nowym samochodzie z grudnia 2012 nie posiada języka polskiego a zatem kupiłem złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo zrobiłem jak poprzednik, fabryczna mapa w moimi nowym samochodzie z grudnia 2012 nie posiada języka polskiego a zatem kupiłem złom.

 

Do tego moja mapa NC z 2011/2012 roku ma aktualny stan dróg conajmniej z przed czterech lat.

 

Witam, przyznam że nie jestem wirtuozem jeśli chodzi o komputer itd. więc jeśli to nie kłopot to prosze mi podpowiedzieć coś jaśniej co mam zrobić lub gdzie się zgłosić w sprawie aktualizacji navi do mojego QQ. Może podam adres zimol2@wp.pl dziękuję z góey za pomoc.

 

Tu możesz kupić najnowszą mapę : http://www.navigation.com/Qashqai-2011/nissan-eu/catalog/en_GB/EUR/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...