Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

almera tino Radio -problem ,wylaczanie


Gregge

Rekomendowane odpowiedzi

                                                  Witam  Wszystkich

 

 

Mam problem z radiem w mojej tince (radio zintegrowane)   problem polega na tym ze jesli auto sie zagrzeje  to radio pracuje nadal lecz w zaden sposob nie mozna go wylaczyc ani tez zmienic glosnosci oraz przelaczyc utworow w cd .Problem pojawil sie w zeszlym roku w lecie wyjalem wszystkie elementy wyczyscilem styki ,kostki etc.przez zime w niskich temperaturach wszystko bylo dobrze 2 razy jak zagrzalem bardziej samochod radio przestawalo reagowac na polecenia jak temperatura opadla wszystko wracalo do normy.Wczoraj na moment sie ocieplilo bylo jakies +12 stopni na zewnatrz i radio znow odmowilo wspolpracy.Moze ktos mial podobny problem i cos poradzi z gory dziekuje

 



                                                         Udalo sie :))))-chyba??

 

W koncu poswiecilem niedzielne przedpoludnie wyjalem kolejny raz radio z konsoli  rozebralem na czynniki pierwsze .Wczesniej przesledzilem na wiele sposobow zagadnienia "zimnych lutow"  za pomoca precyzyjnej lutownicy kolejno "poprawilem " wszystkie polaczenia kostek z plyta drukowana sciezki i styki lutow oraz polaczenia masy .Po dwoch dniach testow w zagrzanym i zimnym aucie radio i jego sterowanie dziala bez zarzutu mam nadzieje ze sie udala naprawa .Moze komus przyda sie ten sposob rozwiazania klopotow z radiem >pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...