Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Foxkrzysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jechałem wczoraj swoja p12 przy ruszaniu z postoju puściłem za szybko sprzęgło i zazgrzytało mi przy drugim biegu , od tego momentu ciężko wchodza mi biegi niemalże na siłe , oraz na wolnych obrotach trzęsie autem ! Czy ma ktoś jakiś pomysł co to mogło sie stac??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy się raz szybko puści sprzęgło to się nic nie dzieje wydaje mi się że miał to być :nissan2: koniec . Takiego Nissana w UK najlepiej przywieź do PL bo tam to auto jest już nic nie warte :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze przemektom1992 za odpowiedz bo o cos takiego mi chodziło zeby mniej więcej wiedziec na co się nastawić. A kolega michaell nie wiem czym chciał zainponować , poniewaz nie chodziło o wycene auta czy jest warte czy nie tylko o to co mogło się stać , a jezeli chodzi o to to stać mnie w UK na to żeby kupić cały kpl. Luka i wymienić takze takie uwagi proszę pozostawić odnośnie swojego auta. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz wymieniał tarczę i koło to od razu zainwestuj w wysprzęglik i łożysko. Czytając Twój wpis za ciężkie iegi odpowiada wysprzęglik a za nadmierne drgania dwumasa.

A ile kosztuje kpl dwumasy u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz wymieniał tarczę i koło to od razu zainwestuj w wysprzęglik i łożysko. Czytając Twój wpis za ciężkie iegi odpowiada wysprzęglik a za nadmierne drgania dwumasa.

A ile kosztuje kpl dwumasy u Ciebie.

Kpl. Luk bez wysprzęglika 270 funtów takze napewno taniej niż w Polsce plus wysprzęglik ok 300 funtów. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać ile kosztuje sama dwumasa?? bo te 270 funtów to przypuszczam koszt tarczy i docisku , bo wysprzeglik u nas kosztuje jakies 120-200 zł wiem bo wymienialem w grudniu a 2 dni temu wymieniłem komplet tarcza i docisk 700 zł + 400 robota a dwumas kosztuje ok 2000 zł tak ze jesli to dla ciebie nie problem sprawdz ile kosztuje dwumas u Ciebie i daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie ma co się stawiać okoniem, na pewno będziesz miał w PL tańsze części.

Czeka Cię niemały wydatek, warto wymienić moduł w całości i nie oszczędzać na łożysku czy dwumasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he studnia bez dna dobre , sama dwumasa 220 funtów kosztuje. Tylko na ebay sa różne ceny ja mam info od naszego mechanika z firmy który robi na samochody wiec piszę ile mi powiedział dwumasa 220 + kpl sprzegła oczywiscie wszystko LUK 50 funtów no i dojdzie wysprzęglik mimo to i tak nie jest zle , a z kąd on to bierze nie wnikam wiem ze wszystko nowe i dwa lata gwarancji .

Edytowane przez Foxkrzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Podłączę sie do tematu. U mnie biegi prawie w ogóle nie wchodzą, sprzeglo lapie na samym dole, przy próbie wbicia pierwszego biegu, samochód chce ruszyc pomimo wcisnietego sprzegla do oporu, na maxa. Co to moze byc: dwumasa, wysprzeglik, skrzynia? dodam jeszcze ze nie ma objawow zurzytej dwumasy czyli nadmiernych drgan czy pukania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzegło do wymiana tj docisk + tarcza a wysprzeglik przy okazji jak zdejma popros o sprawdzenie dwumasy 

 

@foxkrzysiek a bylbys w stanie wysłać mi do POLSKI dwumase ? ale nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Jak można porównywać cene nawet 400 F do naszych 2000 zł.
Tak sie inaczej zarabia i inaczej wydaje ;)
Jak bylem w Angli to te 400 F zarobiłem wokoło tygodnia na budowie.
A u nas zarób 2000 zl. Często w msc nie idzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety właśnie tak jest tutaj to jest tydzień pracy żeby zrobić takie coś i jeszcze zostanie na dobrą whysky :) preston81 ja za około ponad miesiac bedę jechał do Polski to możemy pomyśleć coś wysyłka nie bedzie tania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama dwumasa firmy luk kosztuje 950 zł w Polsce a komplet to jest

KOŁO DWUMASOWE 

TARCZA SPRZĘGŁA 
DOCISK SPRZĘGŁA
ŁOŻYSKO OPOROWE WYSPRZĘGLIK
kosztuje 2500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja napiszę do tej firmy i dam ci znać (są z Wrocławia) .

kupuje u nich części ostatnio kpl rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co foxkrzysiek z jakiego jesteś miasta w PL i czy ew byłbyś mi w stanie załatwić dwumase do p12 1,9 dci 2003 rok 120km 88kW silnik fq9 i za ile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Preston ja mam taniego dostawce ;)
Ale za 1000 zł nie da rady ;P

Wymieniałem w Citroenie za 1400 wraz ze sprzęgłem.

Edytowane przez Mateusz_P11_144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...