Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Foxkrzysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że najtańsza firma oferująca dwumase jest bardzo mało znana firma "SRL" Jaka jest jakość tego nikt nie wie ;(

Podaje ważne dane                                                                          

 

dwumasa do 1,9 dci       średnica [mm] 240.00 Ilość zębów 24

Z tego co widzę po ofertach lepiej kupić części do Renaulta bo są tańsze niż do Nissana :pc:

Edytowane przez michaell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten sam szmelc co p12 , ciekawe jak wyglada Murano tj jego eksploatacja czy tez sa z nim problemy czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polski jestem z Wrocka jeżell chodzi o tą dwumasę zapytam jak wrócę bo jestem na wyjezdzie akurat wracam około środy na miejsce ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak już tak gaworzymy o biegach  to mam takie pytanie. Przy wciskaniu sprzęgła słychać lekki zgrzyt, chrobotanie. Ale zrobię tak 2-3 razy szybko i działa cicho, znów pojadę kawałek, zatrzymanie na światłach historia się powtarza. Co to może być? Wysprzęglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fox jak bedziesz pytac to 

 

Dwumas
LUK Nr 415 0261 10
 
Nr oryginału   NISSAN 12310-AW300
 
przypominam sie o dwumasie 


przypominam sie o dwumasie 

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema preston jest pewien problem poniewaz w UK Primera wychodzi tylko z silnikiem 2.2 dci od nissana i nie ma maneli do 1.9? nie wiem czy te same manele sa jak przy Lagunie 1.9dci?? czy róznią sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i ciągną , mozliwe ze akaś partia była wypuszczona ale jezeli chodzi o nowe części to w katalogach nie ma silnika 1.9 bynajmniej rok 2001-2005 tak mi powiedział nasz mechanik. Patrzyłem też w sklepach onine to faktycznie jest 2.2 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. Zdzislaw140, jezeli ubywa plynu hamulcowego to wysprzeglik, jezeli nie to docisk, tak czy inaczej trzeba wyjac skrzynie ( wyrazy wspolczucia , moze cie ostro szarpnac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wysprzeglik i tarcza z dociskiem rowniez , bynajmniej zrobisz to za 1 razem i masz spokuj na 200k z dwumasem :) koszt to jedyne 3 tysiaczki zenada co? jak dzwonilem niedawno do kolesia co regeneruje dwumasy i sprzeglo powiedzialem mu ze mechanior powiedzial ze mam 2cm luzy na dwumasie to odpowiedzial mi tak jak nic nie slychac nie trzesie buda to jest ok i ze po regeneracji nigdy nie osiagneli luzu na dwumasie tak jak w nowym kole wiec ja sobie odpuszcze regeneracje ... bo placic za to jakies 700-800 zl za samo kolo bo sprzeglo z wysprzeglikiem zdazylem wymienic placic nie bede co zrobie jak mi padnie za 30 tys zwala wine na mechanika ze zle poskrecal w najlepszym wypadku zrobia ponownie ale koszt montazu bede musial pokryc sam... tak wiec czekam na jakies oznaki wiekszego zuzycia i kupie nowe kolo dwumasowe

 

z kolei szarpanie moze byc spowodowane czyms innym pytanie czy moment przenosi dobrze , halasuje ewidentnie dwumas czy cos i nie wiesz co? halas dwumasy jest badzo glosny - ponoc  , 

Edytowane przez preston81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do telepania to budą szarpie sakramencko.

poduszki sprawdzone pod silnikiem.

Mam P12 pół roku i to pierwsza poważna usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziel się pomysłem , ja szukalem jakiegos modułu co by nie stracic sterowaia w kierownicy ale nie znalazlem nic do tego badziewia nikt nic nie wyprodukowal, doczytalem sie ze jednak mozna wyjac cd calkowicie - przed liftem bynajmniej i nie bedzie problemu wiec moge wsadzic nawet 2 din .. mam na oku 2 modele z BT pionek deh 5500 i jvc 2 din kw600bt ( oba maja pilota - pionek nawet takiego do kierownicy ), tyle ze znika mi sterowanie w kierownicy które jest fajne i znika regulacja audio z panelu sterowania - konsoli płakać nie bede ale w tedy poł deski staje się bezużyteczna wiec troche kijowo w dodatku czeka mnie dwumas za 2,5 k z robotą wiec nie wiem cz inwestowac w to dalej wymieniłem ostatnio zawieszenie , turbine, czysclem wtryski powymienialem linki hamulca recznego zalozylem nowe fele kupilem bagaznik dachowy z boxem do niej, ba obszylem kierownice na nowo wiec chyba byl bym glupi sprzedajac je teraz ale czy kupuijac cos nowego nie bede musial nic robic? bede musial dobrze wiem tyle ze nie wiem co ... auto wygodne troche sztywne bardzo dobrze utrzymane , jedynie co to ciagnie mnie do wymarzonego a8 a 2 jednoczensie nie utrzymam z moim podejsciem ze cos zacznie piszczec to wymiana ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa worek dolarów zainwestuje i będzie naprawiony co do mojego pomysłu to poczekaj poczekaj zrobię wstawię foty.

co do dwumasy słyszałem ze kolo regenerują i zaspawuja na sztywno. Ciekawi mnie jaki będzie efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...