Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

koło zapasowe


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:nissan2:  :nissan2:

Mam dla wszystkich posiadaczy QQ+2 Tekna dobrą i pewną wiadomość....... :thumbsup:

Koło dojazdowe  16" pasuje i mieści się w bagażniku razem z subwooferem Bose.

Wystarczy wyciągnąć wkład styropianowy, w którym jest zamontowany subwoofer i zestaw naprawczy i w to miejsce można usytuować koło. Nie trzeba wymieniać żadnych wkładów styropianowych, subwoofer pasuje idealnie w kole i całość bez problemu można dokręcić śrubą, którą dotychczas był przykręcony subwoofer. Cała reszta pasuje bez problemów - nie ma żadnych " garbów". Wszystko domyka się jakby nic się nie zmieniło.

Dojazdówkę 145/90 R16 udało mi się kupić na allegro za 250,00 z dostawą a lewarek z kluczem za 100,00.

Teraz czuje się bezpieczniejszy....... :D.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z montażu

attachicon.gif2013-09-19-556.jpgattachicon.gif2013-09-19-562.jpgattachicon.gif2013-09-19-567.jpgattachicon.gif2013-09-19-570.jpgattachicon.gif2013-09-19-573.jpgattachicon.gif2013-09-19-574.jpgattachicon.gif2013-09-19-576.jpg

 

Wstyd to mało powiedziane ,żeby w "full wypasie" producent tego nie zrobił !

Spróbuj to opatentować w :nissan2: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładałeś go na przód żeby zobaczyć czy pasuje ?

To już wcześniej omawialiśmy, że wiadomym jest , że na przód nie wchodzi 16". W sytuacji awaryjnej trzeba "dojazd" założyć na tył , a tylne koło "oryginalne " na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam dla wszystkich posiadaczy QQ+2 Tekna dobrą i pewną wiadomość....... :thumbsup:

Koło dojazdowe  16" pasuje i mieści się w bagażniku razem z subwooferem Bose.

Wystarczy wyciągnąć wkład styropianowy, w którym jest zamontowany subwoofer i zestaw naprawczy i w to miejsce można usytuować koło. Nie trzeba wymieniać żadnych wkładów styropianowych, subwoofer pasuje idealnie w kole i całość bez problemu można dokręcić śrubą, którą dotychczas był przykręcony subwoofer. Cała reszta pasuje bez problemów - nie ma żadnych " garbów". Wszystko domyka się jakby nic się nie zmieniło.

Dojazdówkę 145/90 R16 udało mi się kupić na allegro za 250,00 z dostawą a lewarek z kluczem za 100,00.

Teraz czuje się bezpieczniejszy....... :D.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z montażu

attachicon.gif2013-09-19-556.jpgattachicon.gif2013-09-19-562.jpgattachicon.gif2013-09-19-567.jpgattachicon.gif2013-09-19-570.jpgattachicon.gif2013-09-19-573.jpgattachicon.gif2013-09-19-574.jpgattachicon.gif2013-09-19-576.jpg

igij

 

daj informację gdzieś ty lewarek z kluczem dostał za 100 PLN (szukaleś po qashqai'u czy ogólnie nissan- nie wiem czy są różnice w gabarytach lewarka z innych nissanów). 

Z góry dzieki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

igij

 

daj informację gdzieś ty lewarek z kluczem dostał za 100 PLN (szukaleś po qashqai'u czy ogólnie nissan- nie wiem czy są różnice w gabarytach lewarka z innych nissanów). 

Z góry dzieki za info...

mm79

 

Lewarek z kluczem dostałem na allegro ale trwało to prawie dwa miesiące zanim sie pojawiła taka oferta. Najlepiej szukać wg hasła  " lewarek qashqai " choć nie zawadzi " lewarek nissan " dla innych opisów aukcji. Troche cierpliwości aż trafi sie okazja.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam Kolegów.

Proszę o podpowiedź.

Posiadam QQ+2 z silnikiem1,5 dci. Wobec tego czy 16' dojazdówka będzie pasowała na przednią oś? (Wariant większych tarcz hamulcowych dotyczy wszystkich QQ+2 czy tylko tych z silnikiem 2,0 dci?).

Pozdrawiam.

 

P.S W zasadzie to jestem prawie pewny że do QQ+2 z silnikiem 1,5 dci założę do przodu 16' dojazdówke, ale jak to w życiu bywa Kto pyta nie błądzi...więc lepiej zapytać czcigodnych Kolegów przed zakupem.

Edytowane przez marqed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
W dniu 21.05.2013 o 14:18, misiek_k napisał:

 

QQ bez koła zapasowego jest na pewno wtedy gdy w aucie jest Bose i w bagażniku znajduje się subwoofer - tak przynajmniej jest u mnie.

A co to jest to bose bo u mnie też coś takiego jest podłączone jakimś kablem ja chciałem to wywalić i wsadzić tam dojazdówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dudek1234 napisał:

QQ bez koła zapasowego jest na pewno wtedy gdy w aucie jest Bose i w bagażniku znajduje się subwoofer - tak przynajmniej jest u mnie.

Mamy koło zapasowe a w nim suba od Bose.

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam! 

Przyłączę się do tematu. 

Czy qashqai+2 w wersji tekna jak miał Bose i zestaw naprawczy miał na wyposażeniu lewarek i klucz? 

Pozdrawiam. 

Bart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...