Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera N16 1.5 - wybór instalacji


Gość moturzysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moturzysta

Witam. 

Zamierzam przerobić swoja Almerę na kuchenkę gazową i chciałbym mieć z nią jak najmniej problemów. 

Znalazłem już polecany warsztat (super kontakt - konkretnie) i otrzymałem takie propozycje zestawów.

 

Stag 4+/Zavoli N/Reg Fast - 2300 zł
Stag 4 Eco/Zavoli N/Hana lub Barracuda - 2600 zł
Stag 4+/Zavoli N/Hana lub Barracuda - 2700 zł

 

Uczciwie radzą wziąc lepsze wtryski nawet kosztem elektroniki - i tu ja jestem jak najbardziej za, bo o reg fastach nie słyszy się za dużo dobrego.

 

Optuję za środkowym zestawem - @DINO, @Tofu, co o tym myślicie? Opłaca się?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już chcesz STAG-a to zapłacił bym za 3 zestaw, S4+ ma różne korekty ECO to golas, REGFASTY, nie sa takie złe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moturzysta

jak już chcesz STAG-a to zapłacił bym za 3 zestaw, S4+ ma różne korekty ECO to golas, REGFASTY, nie sa takie złe 

 

Dzięki DINO, może faktycznie dopłacę, żeby później nie jeździć i różnicy w cenie nie dopłacać na strojenie, naprawy itp. Jak zakładać to raczej już porządnie, bo oszczędność ma być na gazie, a nie na instalacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz lepszy sterownik, to wybierz TECH-a albo OPTIMĘ ewentualnie zamiast S4 weź Qboxa jest bardziej rozwojowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość moturzysta

jak chcesz lepszy sterownik, to wybierz TECH-a albo OPTIMĘ ewentualnie zamiast S4 weź Qboxa jest bardziej rozwojowy 

 

To Białystok - Stagiem stoi ;) Ten warsztat jest jakoś związany z AC, więc pewnie głównie albo tylko Stag - zapytam. 

Wolę już założyć Stag-a (zwłaszcza że chyba nie jest zły) u gościa, którego polecają (i który się udziela solidnie) na lpg-forum niż u jakiegoś druciarza i zaprzepaścić 93 kkm przebiegu niszczeniem silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LPGTECHG tez się udziela i masz ich pod ręką, do tego potrafią zrobić soft pod auto 



http://www.lpgtech.pl/lpgtech-kontakt

 

 

i OPTIMA http://www.optimagas.pl/kontakt

 

ale to tylko sugestia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...