Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Check engine


Gość silence

Rekomendowane odpowiedzi

Gość silence

Witam , jestem po regeneracji reduktora brc 1200 genius i po samodzielnej regulacji gdyż mój gazownik uznał ze cala instalacja jest do wymiany . Na reduktorze przejechałem już minimum 700 km i wszystko śmiga jak należy aż do wczoraj kiedy to zatankowałem na "podejrzanej" stacji paliw i jak się okazało to było błędem bo od razu poczułem iż samochód jest dużo słabszy a po 50 km wywaliło mi check engine :(  I teraz nie wiem czy mam jeździć i się tym kompletnie nie przejmować z nadzieje ze z kolejnym tankowaniem na lepszej stacji paliw zgaśnie i był spowodowany tylko złą jakością gazu , czy jednak wybrać sie do jakiegoś gazownika tylko teraz kolejne pytanie czy zna ktoś jakiegoś dobrego gazownika rejon Dąbrowy , Sosnowca ? Jeszcze zapomniałem dodać ze samochód ma juz najechane 140 tys z tego 120 tys na gazie i kontrolka wyświetlała sie juz kilkakrotnie ale jak podjeżdżałem do jakiegoś fachowca zawsze słyszałem ze spowodowane jest to zła jakością gazu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Check engine

ale jaki numer????? 

no chyba, że wybierzesz sobie jakiś TU


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...