Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja w języku angielskim


Gość mailenka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mailenka

Witam,
szukam pomocy w sprawie mojego QQ 2011 r. Jak w temacie- nawigacja w języku angielskim, a ja jestem ciekawa czy i skąd ewentualnie mogę pobrać polską wersję?
Czekam na wskazówki i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przy okazji nawigacji mam do szanownych kolegów pytanie o Nissan Connect.Dziś podjąłem się zamiany starego radia (Nissan Qashqai po lifcie Visia-miałem Clariona bez mp3) na Nissan Connect. Wszystko poszło oki lecz zostały mi dwa przewody. Tył NC różni się od standardowego radia. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu w postaci jak podłączyć pozostałe przewody. Podejrzewam, że potrzebna jest jakaś przejściówka. Udało mi się ustalić, że obie kostki odpowiadają m.in za brak głosu w bluetooth oraz za wyjście AUX w moim przypadku nie dział mi gniazdo jack w schowku. Jednocześnie proszę o pomoc w podłączeniu wyjścia USB. Załączam zdjęcia (przepraszam za jakość-robione na kolanie). Zdjęcie 1 i 2 to kostki jakie zostały od starego radia, zdjęcie 3 to ich gniazda w starym radiu, a 4 to tył NC przy czym mam kostkę tylko do dolnego gniazda. Myślę, że do górnego powinny wejśc te wtyki które mi zostały oczywiście po ich przerobieniu. Błagam o pomoc.post-52062-0-85789100-1373826168_thumb.jpgpost-52062-0-18384300-1373826180_thumb.jpgpost-52062-0-67662000-1373826200_thumb.jpgpost-52062-0-87946200-1373826211_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Podobno jest możliwość ustawienia polskiego menu. Robi to firma - strona- www.uczymyautapolskiego.pl. Ciekawe tylko za ile?

 

z tego co ostatnio z nimi rozmawiałem to za 1000 zł wraz z akrualizacja map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jaka mapa? Ta sama czy przerabiają na AM? Mapa zaktualizowana nie inna.

Czyli nadpisują język polski. To nie ma sensu bo pewnie aktualizacje trzeba u nich kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czyli nadpisują język polski. To nie ma sensu bo pewnie aktualizacje trzeba u nich kupować?

Aktualizacja jest co rok za 200 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za podobną cenę mamy TomToma 5000,który ma stałe podłączenie z internetem(bez żadnych opłat,łączenia się z telefonem,nic,ma swoją kartę w środku i koniec, działa w całej Europie za darmo), sam znajduje nową trasę jak jest korek/wypadek[1], ostrzega przed fotoradarami(także tymi,które nie są na stałe - sam pobiera z internetu aktualne dane co 30 minut), można do niego gadać(po polsku! Mówisz "jedź do domu" i jedzie!), no i oczywiście mamy dożytownie darmowe aktualizacje. Komunikaty i menu w pełni po polsku. Więc nie rozumiem,czemu za 1000zł robić wgrywanie polskiego języka do bardzo kiepskiej nawigacji NC? 

 

 

[1] najlepsze wrażenie zrobił na mnie w Warszawie - na alejach oczywiście korek 10 kilometrów, a nawigacja "znaleziono trasę szybszą o....20 minut, czy chcesz ją wybrać" , mówisz "tak" i proszę - skręć w prawo,jakimś osiedlem,jakimś polem, zero ruchu, zadupiem przeprowadziła - i minąłem cały korek. Całe lata byłem zwolennikiem Automapy i dałbym sobie za nią rekę uciąć że jest najlepsza,ale obecnie moim zdaniem TomTom wrócił na szczyt i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć.

Edytowane przez gambiting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten jest dość szeroko omawiany w "podpiętych".

Gambiting używasz dedykowanego urządzenia TT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten jest dość szeroko omawiany w "podpiętych".

Gambiting używasz dedykowanego urządzenia TT?

Tak, dokładnie tego TomToma 5000 o którym piszę wyżej. Oprócz kamerki,to jest najlepsza rzecz jaką kupiłem do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...