Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Informacje o nawigacji w Qashqai


Gość Krzysiek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę do właścicieli Nissana Qashgai z wbudowaną nawigacją. Chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji o tej nawigacji. Kto jest producentem map, jakie logo pojawia się podczas uruchamiania, jakie informacje można znaleźć w zakładce typu o wersji, programie czy czymś podobnym. Czy na karcie sd znajdują się tylko mapy czy może jest tam coś więcej. Chodzi mi o cokolwiek. Kolega zwrócił się do mnie z prośbą o uruchomienie nawigacji w tym aucie bo słyszał od innego znajomego że podobną rzecz udało mi się zrobić w megane III no i teraz mam problem bo informacji w internecie jest nie wiele a jak są to są bardzo rozbieżne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczna nawigacja ma mapy navteca http://www.navigation.com/Qashqai_2012/Europe-NISSAN-Connect-2012-2013/nissan-eu/product/T1000-19641/en_GB/EUR/

z tego co koledzy przerabiali narazie chyba nikt do końca jej nie przerobił; logo jest nissana, na karcie jest chyba tylko mapa no i POI dość rozbudowane i można wiele rzeczy znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...