Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gość 4Tmx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Szukam już od dłuższego czasu spolszczenia do nawigacji w moim QQ 2009 nissan connect premium. Moje pytanie czy jest coś takiego jak spolszczenie lub też ewentualną zmianę języka na np. Angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Szukam już od dłuższego czasu spolszczenia do nawigacji w moim QQ 2009 nissan connect premium. Moje pytanie czy jest coś takiego jak spolszczenie lub też ewentualną zmianę języka na np. Angielski.

Wydaje mi się, że w opcji  ustawienia języka na pewno jest angielski:)

A po jakiemu teraz mów Twoja nawigacja?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówi ... i w opcjach jest info to co z niemieckiego rozumiem że nie ma danych na zmianę języka ... a i czy wersja X7 Connect Premium Europe - 2013 jest najnowszą jaką mogę mieć wgraną czy też mogę wgrać wersję X9 z 2012 r. ? a i czy wersja która mam Connect Premium posiada dysk hdd (posiadam tą werjsę (http://d13z1xw8270sfc.cloudfront.net/resize/78222/1335517172_204507014_1-fotos-de--navegacao-gps-nissan-xanavi-x-70-dvd-europa-v2011-2012.jpg/250/360/0/) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolszczenia nie ma, nie bylo i nie bedzie. Japonce są wredni i Polskę traktuja gorzej od Mozambiku !. Od suszi we lbach im sie poprzewracalo, i maja w glebokim powazania kraj ze środka europy! Jak wejdziesz w opcje nawigacji masz chyba 9 jezykow lacznie z ruskim, jest angielski,niemiecki,portugalski, francuski wloski wiecej nie pamietam. zmien na anglika i do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...