Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 1.8 + gaz szarpanie na benzynie gdy zimny silnik


elizusia321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 2 tyg. temu kupiłem samochód taki jak w temacie , niestety mam już problemy ponieważ gdy odpalam silnik na benzynie gdy silnik jest zimny nie da sie jechać dusi go i szarpie na biegu jałowym nie ma problemu .  Na dodatek na komputerze spalanie ciągle pokazuje kolo 20 l i tak jak np było początek rezerwy pokazało mi że mogę przejechać 24 km tylko gdy przejdzie na gaz jest ok ale gazu chyba też troche za dużo pali bo na 11,5 litrach gazu zrobiłem 100 km po mieście  gdzie z 20 km zrobiłem na bezynie dusząc i szarpając , no i te 20 km to 4 litry spalilo benzyny . Są duze mrozy ostatnio kolo -15 . -20 lecz nie myśle że, aż tyle benzyny mogło by palić to wychodzi z 16 litrów benzyny po mieście eh ..... Proszę o pomoc . Zaden Cheek się teraz nie pali lecz wcześniej był lecz zgasł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręć butlę od gazu poczekaj aż się przełączy na PB i wtedy zobacz czy będzie tak samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego nie sprawdzilem a czemu komputer pokazuje tak duże spalanie jak jade tylko na benzynie jak szarpie pokazuje 99.9 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...