Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z turbo Golden Angel


Łukasz83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś pewnie w kwietniu będę chciał zamontować podświetlenie podwozia ale już teraz po obejrzeniu zdjec spod auta nasuwa mi się pytanie: do czego przymontowac listwy przednia (ta jeszcze może wejdzie pod zderzak) a w szczególności tylna??? Tylnej to już chyba w ogóle nie ma za co zaczepic. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no tylko do czego przypiąć tylna listwę Panowie? Tomek z ta regulacja nasycenia światła to super pomysł ale można to jakoś ogarnąć elektronicznie w gotowym zestawie czy trzeba kupić już takie? Nigdy takich nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do regulacji natężenia światła potrzebny potencjometr, myślę że za parę pesos jakiś elektronik to zrobi bez problemu :) a listwę z tyłu to będzie problem :P chyba że kupisz taki dyfuzor jak ja mam z tyłu i wtedy bez problemu będziesz miał miejsce na nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem różne dyfuzory na ebayu ale żaden nie rozwiązałby sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ależ cudowny dzień. Pierwsza wizyta w garażu od 4 ms. Zetka z tęsknoty zrobiła strajk i musiałem ja odpalać z kabla ale nie bawiąc się już w żadne prostowniki sprawilem jej nowy akumulator, zrobiłem płukanke liquid moly (o dziwo nie poszło dużo syfu) i zalałem mobila1 5W50. Sezon uważam za otwarty. W poniedziałek spróbuję powalczyć z podświetleniem podwozia. Pięknie znów usłyszeć ten ryk ;)

Czy carbonowe klameczki będą lepiej wyglądać niż oryginalne czy lepiej zostawić trochę sreberka by sie odcinalo? Jakie jest Wasze zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno bedzie bardziej pasowaly do Twojego Zeta, bo zloto z srebrem jak dla mnie sie gryzie, a wegla masz juz troche, wiec sie skomponuje ladnie.

Pidesli linkando klamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrócę do domu to poszukam. Widziałem je ostatnio pierwszy raz na ebayu. To nie tyle są klamki co carbonowe nakładki na oryginalne. Jak znajdę to wkleje
http://m.ebay.com/itm/Carbon-Fiber-Exterior-Door-Handle-covers-for-Nissan-350Z-Z33-EVO-R-/371601781422?nav=SEARCH
Znalazłem na szybko w telefonie
Podświetlenie podwozia się montuje.mam nadzieje ze wieczorem będzie skonczone
Z nowości to wczoraj zamówiłem gwint ISC. powinien być w ciągu 2 tyg


Dzwonili dziś poinformować, że w piątek gwincik pewnie będzie już u mnie :dribble:  jaram się


Podwozie skończone jutro montuje podświetlenie pod maska

post-82725-0-48670700-1462483302_thumb.jpg

post-82725-0-62046400-1462483323_thumb.jpg

post-82725-0-89201000-1462483355_thumb.jpg

post-82725-0-85159100-1462483375_thumb.jpg

post-82725-0-89353900-1462483394_thumb.jpg

post-82725-0-88800700-1462483417_thumb.jpg

post-82725-0-38635100-1462483447_thumb.jpg

Edytowane przez Łukasz83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to mnie jakoś neony nie podchodzą, ALE każdemu co innego się widzi i patrząć na FF ja np. nadał jestem zakochany (zaraz po mojej Zecie ;-) ) w Suprze z I częśći, a to też latami 90tymi zalatuje :-)

 

Brawo Łukasz, że nie ulegasz trendom kosztem swoich upodobań, Ciebie furka ma przede wszystkim cieszyć.

P.S.

Na drugim foto wygląda najkorzystniej.


A co z PLSem i gwintem?

 

Gwint będziesz miał na tylę ze sprężyną na McPhersonie czy jak ori oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint przyszedł dziś ale jeszcze nie widziałem bo jestem w pracy. Zmierze średnicę tłoczyska i zamawiam PLS. Ty Mariusz ostatecznie rezygnujesz z PLS? Ja będę zamawiał w poniedziałek bo dziś chyba nie zdążę. Mam impreze ;)

A co do mody i trendów to pamiętam ze 2 lata temu co 2 kobieta w Warszawie chodziła w lato w gumakach - dlatego uważam ze warto mieć swoje zdanie a nie ulegać trendom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, na razie rezygnuje, ale zastanawiam się nad Twoim systemem, bo jak będziesz miał sprężyny na McPhersonie to wtedy możesz zamówić PLSa na przód i tył, ja jak będę "gwintował" to chyba tak żeby zrobić na obie osie.

 

Ale najpierw musze MDU opierdolić chyba, szkoda mi troche bo prawie nowe jest i za niewielką kase, ale pod PLS nie podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przeciwnikiem neonow :) tylko kurde świecą punktowo i nie na całej długości bocznych progów , lepiej jak by było słabsze światło i dokładnie wokół auta a może tylko tak na zdjęciu wyszło a może tak ma być to tylko moje zdanie najważniejsze że dla Ciebie jest git

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem przeciwnikiem neonow :) tylko kurde świecą punktowo i nie na całej długości bocznych progów , lepiej jak by było słabsze światło i dokładnie wokół auta a może tylko tak na zdjęciu wyszło a może tak ma być to tylko moje zdanie najważniejsze że dla Ciebie jest git

 

popieram opinię kolegi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje będziemy poprawiać chyba że obniżenie auta poprawi sprawę. Zobaczymy jak będzie po posadzeniu go w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszło dziś zamówienie na Pneumatic Lift System. Około 2 tygodnie oczekiwania na wykonanie gratów. Mam nadzieję, że na początku czerwca zamontujemy


11-12.06 zetka będzie wystawiona na targach motoryzacyjnych w Olsztynie na stoisku Night Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...